0 oy
967 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (271 puan) tarafından
1 yaşında bebeğim var çok güzel yürüyor maşallah. Kış geldiği için ayakkabı almak istiyorum ama çok pahalı olduğu için eşim seneye alalım diyor. Terlikle dışa çıkarıyorum çocuğu genelde arabayla gidiyoruz gideceğimiz yere zaten. Ama bazen parka mağaza falan gidiyoruz. Terlikle üşümez mi ayakları?

Almak çok istiyorum ama çok pahalı :(

65 Cevaplar

+3 oy
(1,345 puan) tarafından
Bende Adidas ilk adım ayakkabısı var kargo karşılarsan gönderim sana istersen 
(4,267 puan) tarafından
Ben böyle şeylere normalde çok sevinirim ama arkadaşın ihtiyacı oldugunu düşünmüyorum eşi gerek görmediği için almıyor arabaları var her yere araba ile gidiyorlar eminim bir çok şeye de harcama oluyordur ama bebeğe ayakkabıya ne gerek var diyen bir baba ne diyim ki benim ev yürüme öncesi ayakkabılarla dolu daha yürümüyorken elbisesine uygun heves edip alıyordum sürekli eşin çok yanlış düşünüyor
(304 puan) tarafından
Bence siz yanlış düşünüyorsunuz, eşinin de istememesi durumunun olmadığından olabilir belli ki 'babygirl' hediye edecek karşı tarafında ihtiyacı olan bişey neden engel oluyosunuz ? Her arabası olanın durumu iyi demek mi ? Abimin de var arabasi borçla aldığı için ekstra harcama yapamiyo mesela.. kendinizle de kiyaslamayin lütfen her kıyafetine uygun ayakkabı alma imkanınız varken ve karşı tarafin belli öyle lüksü yok, elinizden birşey gelmiyorsa yardım edene de engel olmayın lütfen
(4,267 puan) tarafından
Sevgili anne adayı yorumun başında da belirttiğim gibi normalde böyle şeylere sevinen biriyim sevinmeyi de geç bizzat bu platform üzerinden kaç kişiye daha önce gücüm yettiğince yardımda bulundum dışarda yaptıklarımdan ayrı hali vakti yerinde bir insan değilim emin olun benim kocamdaki borç kimsede yoktur ama bir eş Bi baba olarak ona rağmen ne benim ne bebeğimin gözünü bir şeyde koymaz ben yaptığımı yardımı da kendi evladım için biriktirdiğim parayla yapıyorum burda size kendimi anlatmak zorunda da değilim de neyse anlayın diye söylüyorum benim bahsettiğim konu post sahibi arkadaşın eşinin lendi bebeğine karşı olan sorumsuzluğu arabası olan insanın borcu yok demedim bizim de kötünün iyisi bir arabamız var ve arabanın çıkardığı masraf hic bir şeyde yok eminim oralara giden paraya gereksiz denilmiyordur çünkü araba çocuklu eve ihtiyaç ama bebeğe alınan bir ayakkabı neden gereksiz olsun kış günü terlik giyerken bu kadın sürekli ondan bundan bulup bebeğe giydirecekse o baba ne işe yarıyor niye var yani gerekirse ben sıfır ayakkabı da yollarım ihtiyaç varsa ama konu değil umarım anlatabilmişimdir
(361 puan) tarafından
Babygirl babyboy benim ihtiyacım var bana yollayabilir misiniz :(
-Reklam-
+1 oy
(1,581 puan) tarafından
100 tl ye bile trendyoldan ayakkabı bulabilirsin. Sanırım 100 tl verebilir eşin? 
(1,581 puan) tarafından
Bebek spor ayakkabı yaz trendyola. 100 tl ye var. Ucuzdan pahalıya sırala. En azından terlikten iyidir.
0 oy
tarafından
Maddi imkanınız yoksa bile dolap gibi uygulamalardan alın terlikle olmaz ki
(271 puan) tarafından
Esim gerekli görmüyor ayakkabıyı malesef
tarafından
Kız ikna et nasıl gerek yok belki çok dışarı cikmiyorsunuz die gerek duymuyo
(5,090 puan) tarafından
Kiz ole sacmalikmi olur. Esine ne soruyosun pardon da cck ciplak gezsin ozaman kiyafete mknta da gerek yok. Disari cikmasan bile bi markete inersin illaki. Yeni yuruyen benek zaten terlik giyemezki. Ya kucaginda tasiyacan oyle bile olsa ayak usur . Ayakkabinin bitin icinde bilio buz kesio bizim ayaklarimiz kisin
0 oy
tarafından
Kıslık bot vs. Yerine normal. Biayakkabi alablrsin enazndn djsrda ayagi üşümz floya bak bayag ucuza ayakkabilar olyo
(271 puan) tarafından
Bende ucuz birşey alalım diyorum ama gerek yok diyor
tarafından
Sana harclk veryosa eger flonn uygulamasndan alablrsin illaki carsya pazara cikryosndur
0 oy
tarafından
Mecburen alınması gereken birşey 
(271 puan) tarafından
Haklisin eşime ısrar edeyim
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Kışın terlikle olmaz canım. Üşür ayakları, yağmurdan sonra markete çıksan ıslanır ayakları vs. olmaz yani. Bebek arabasında dursa bile terlikle olmaz
(271 puan) tarafından
Çok haklısın
(11,038 puan) tarafından
Hangi şehirdesin
0 oy
tarafından
Bebeğin kız mi
(271 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bu güzel düşüncen için çok incesin
tarafından
Rica ederim canım keşke olsaydı
(361 puan) tarafından
Benim ihtiyacım var bebeğim 1 yaşında ilk adım ayakkabısı alamadım
tarafından
Ya çok üzgünüm dün burdan bir arkadaş yazınca ben ona gönderecegimi söyledim
(361 puan) tarafından
Sağlık olsun onun nasibi imiş
0 oy
tarafından
Terlikle tabi ki olmaz. Uygun ayakkabılarda var illa marka almak zorunda değilsiniz. Ha hiç mi durumu yok ayakkabı almak için? Yoksa aman ne gerek var kafasında mı almam diyor 
(271 puan) tarafından
Durumumuz Çok iyi değil ama ucuz bir ayakkabı alabiliriz aslında. Gerek görmüyor daha cok
(733 puan) tarafından
Eşin ne iş yapıyor ayakkabı bu alınacak eşin neyin kafasında
tarafından
düzenlendi
Çoğu kişinin durumu çok iyi değil 200 tlye de ayakkabı var 2000 tlye de 200 lük uygun bişey alınabilir terlikle olur mu cocuk ya nasıl içi rahat ediyor. Kendi terlikle işe gidiyor mu
0 oy
(3,992 puan) tarafından
Yürüyebilen bir çocuğa ayakkabı neden gereksiz olsun? Kendisi ayakkabı giymiyor mu? Kış için elbette 1 tane yumuşak dokulu ayakkabı al. 
(271 puan) tarafından
Haklisin alacağım
0 oy
(1,357 puan) tarafından
Ay yok artık kış günü terlik giydirme çocuğa üşütür ayaktan alır çocuk soğuğu. Pahalilarindan alma uygun birşey al 
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Her ne kadar araba olurda olsun ayakkabısı tabiki olmalı ayakkabısız olur mu hiç 
0 oy
(733 puan) tarafından
Sçamlama al tabi cocuk hasta olur delimisin sen
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Benim bebeklerim de yürüyor ama ben de almadım. Çok fazla hediye geldi ama yumuşak tabanlar. Gene de güzel yürüyorlar. AVM ye falan gidersek giysin gezsinler napim. 

image

0 oy
(633 puan) tarafından
Bu ev puflari varya onlardan aldım dediğiniz gibi mecbur kaldığımız zaman olacak illaki.  Hastane aşı işleri falan.  Bı tane de ayakkabısı var önemli biyere gideriz diye.  Gene de olmalı.  
0 oy
(16,087 puan) tarafından
Yine ayakkabı lazım ayakları üşür terlikle 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
O çocuk hasta olursa Allah korusun daha çok para vermek zorunda kalır o babası .

hersekilde acısını çekende anne olur ,babalara bişey olmuyor ucuz bişey almaya çalış .
(271 puan) tarafından
Ayne öyle.....
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Trendyoldan aldım yeni indirim vardı bakın isterseniz 
0 oy
(4,097 puan) tarafından
Ben dolap uygulamasından hiç kullanılmamış şeylri alıyorum dha uygn oluyor ve bnce gerekli 1 kre ble giycek olsa tüm kış evde durulmaz illa Markte gdlir ne blm ben karla tanışsın dye sokağa çıkardım hep üstnde zıpladı durdu
0 oy
tarafından
Alınmalı. Yürüyorsa biz her yerde yürümesi için bebek arabasından indiriyoruz. Her yere arabayla gidiyoruz ama gittiğimiz yerde hep yürüyor. O yüzden şart. Zaten ayakları üşür. Terlikle olmaz. 
0 oy
(767 puan) tarafından
Bir numara büyük al seneye de giysin ben öyle yapyrm oğlum bir yaşında iken 22 falan aldım iki yıl rahat giydi
(1,640 puan) tarafından
Yazik cocuk koca ayakkabiyla nasil yurusun.bi de yeni ogreniyolar zaten.  Belki sıkınti yaratir. Bence buyuk al deme
(767 puan) tarafından
Kız o kadar da büyük durmuyor bir tık geniş duruyor ama o kadar da büyük olmyr çocuk ayakkabıları bir numara tek büyük olunca sıkıntı yaşamaz ben geçen FLO da indirim vardı oğlum 24 giyiyor 24 numara yoktu 25 aldım zaten kış kalın çorap giyior bir numar büyüklük siritmadi
(1,640 puan) tarafından
Seninki pekistirmjstir cnm yurumeyi.bu bebek daha yeni yurumeye baslamis ya o yuzden bence uygun degil. Benim kizim da 15 aylik. 1aydir yuruyo. 19 no ayakkabi aldim 20 alsam yuruyemeyecekti inan. Yeni yurumeye baslayanlar da biraz farkli iste durum cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 116 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 224 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Tugce12. (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
12 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 173 göst.
8 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif2021 (1,469 puan) tarafından soruldu

396,462 soru

11,859,366 cevap

35,956 kullanıcı

...