0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sünnet kilodu nasıl kullanışlı mı kızlar oğlum 3 yaşın da nasıl olucak dururmu hiç bilmiyorum cçokda hareketli bı çocuk hangi kremler iyi gelir kilodu kaç yaş almalıyım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 aylık benimki bende erken sünnet ettirmeyi düşünüyorum şurada bekleyim
tarafından
Allah yardımcınız olsun bizim doktorumuz küçük yaşta dikişsiz hallediliyor ve daha kolay iyileşiyor dedi.  Ben kıyamıyorum çok küçük diye ama mecbur yapılacak
tarafından
Evet fazlada hareket etmediği için daha çabuk toparlar büyük olunca her türlü zorluyo maalesef
(3,551 puan) tarafından
Bana da öyle dediler de. Ufak aylarda sünnet edilince mutlaka sorun oluyor pipide canım. Şekil bozukluğu falan. Bebekken de zor büyüyünce de ama oturup artı eksi yönlerini düşünmek lazım. Benim oğlan 8 aylık ben seneye yaptırcam sünnetini.
tarafından
İyice araştırmak gerekiyor galiba
tarafından
Doktoruna göre degisiyor kaynım 3 kere sünnet oldu bu yüzden dikisleri patladı 10 yaşına kadar psikoljisi düzelmedi doktor çok önemli gerçekten
-Reklam-
0 oy
(3,619 puan) tarafından
4-5 yaş al cnm kilodu iki tane alsan yeter krem olarakta zaten Dr antibiyotikli krem verir onu surersin bir kaç gün garipser pipisini birde bir yere değince tuhafina gider belki çişini yapmak istemeyebilir ama bir haftaya topalrlar Allah yardımcın olsun 

Rabbim damatliginida gostersin
tarafından
Amin insAllah,bende büyük alıyım diyorum değmez rahatsız etmez diye oğlum da çok nazlı bı çocuk acıyo diye yapmaz bile
(3,619 puan) tarafından
Acimazda işte görünce bı garipsiyorlar benim oğlan pipim nerde diye ağlamıştı mesela:) aman canları sağ olsun bir ay sonra hatırlamaz bile
0 oy
(507 puan) tarafından
Ben 3 aylıkken yaptırdım 2 beden büyük bez kullandım kremi de doktor yazıyor her alt açmada bol bol krem sürdüm çok rahat geçti 
(507 puan) tarafından
2 günde toparladı 1 haftada tamamen iğleşti
(1,964 puan) tarafından
İnşallah benimkide öyle olur. Bizde farklı bir ile gidicez sünnetten 8 gün sonra geri evimize donucez kendi arabamız inşallah yolda sıkıntı olmaz.
(507 puan) tarafından
O zamana kadar birşeyi kalmaz Allahın izniyle
(1,964 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun cevap verdiğin için
(507 puan) tarafından
Sendende Allah razı olsun canım. Geçmiş olsun şimdiden
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Hangi bölüme gittiniz
tarafından
Çocuk cerrahiye gittik ama randevu yok 2 ay full doluymuş okul kapanma dönemi olduğu için okul çocukları sünnet oluyor dedi bizde özel klinik de lokal yaptiricaz devlet tam anestezi veriyor
(2,769 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim. Tez zamanda atlatırsınız bu dönemi insaAllah
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Canım bende yaptıricam 6 aylık benimkide. Kardeşimi yaptırdılar bir kaç ay önce. Özelde oldu doktor örtü örtmüş eline tabletini vermiş sadece ilk iğnede birildanmis bizimki uyuştuktan sonra  anlamamış bile oyun oynarken halletmiş doktor.Sende telefon tablet ver o ara  Doktor kendisi kremi falan yazmış sargı varmış anneme anlatmış cikartirsiniz diye. Sünnet kilodu var yasina göre al onu kullanırsın veya bardağı keserek koyarsın. İlk cişte acımış sonra geçmiş kardeşimin. Benimki de küçük diye moralim bozuluyor çok  ağlarsa diye korkuyorum
tarafından
Benim oğlum çok ağlayınca kusuyor iğne yaparken bile 2 kişi zor tutuyoruz ondan tedirgin oluyorum küçük olması her zaman iyidir hareket etmediği için daha çabuk toplar hemde havalar çok ısınmadan yaptırmak istedim sıcaklar da hep iltahap pişik olur Allah yardımcımız olsun öyle de böylede olucak kaçış yok da ana yüreği işte kiyamiyor insan
(1,964 puan) tarafından
İğne olacağını söylemeyin zaten örtü örtüyor önüne görmesin diye doktor o sıra video falan aç konuşun onunla annem bile sasirmisti nasıl kolay oldu diye. Bende 10 saat yol gidip annemlerin yaptığı doktora yaptirticam beklicektim ama daralma varmış doktor bekletme erken yaptır dedi. Anne yüreğimiz belki kolay geçecek şeyi bile korkmamıza sebep oluyor seni sakinlestirmeye çalışıyorum ama birde beni gör:)) aklım çıkıyor birşey olursa diye
tarafından
Bende öyle yapıcam bakalım doktor çok önemli kaç yeri araştırdık en son yıllardır bilinen doktor var ona yaptiricaz her yerde de sünnet yaptırılamaz kaynım in öyle dikişleri patladı yanlış sünnetten o yüzden korkuyoruz biraz bilenen yere yaptıralım dedik

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 55 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,468 cevap

34,894 kullanıcı