0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından
Kızlar sezaryanda olalı 35 gün oldu sezaryan sonrası 5 gün kanamam oldu ve bitmişti 1 ay sonra doktorum korse tak dedi korse takinca kanamam oldu doktora dedim adet olabilirsin dedi 6 gündür takmıyorum kanamam bitti ama bugün takınca kanamam tekrar başladı normal mi acaba bu durum

3 Cevaplar

0 oy
(1,706 puan) tarafından
Korse hiç kullanmadım canım bilgim yok post yukarı çıksın ☺️
(19 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
(1,706 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor bana dedi sakın takma iyi değil kullanmak ben belime yazma bağladım ama gene çıktı göbek 
(19 puan) tarafından
Şey ben 37 haftalık hamileyken bebeğimi kaybettim moral olsun diye eşim doğumdan bı hafta sonra memlekete götürdü orda sanirim biraz yürüdüm ama hala göbeğim var gitmiş değil en önemlisin sağlık olduğunu çok acı şekilde öğrendim o yüzden gobekle değilde sağlığına ilgili tedirginim ondan öyle yazmıştım
tarafından
Kusura bakma kızdan dolayı düzgün okuyamadım basın sagolsun:(
İstersen bi doktora gozuk
(19 puan) tarafından
Yoo önemli değil rabbim en hayırlısını bilir sadece tekrar sağlıkli sıhhatli kolaylıkla hayirlisyla tez zmanda tekrar nasip etsin isteyen herkese tabi sağlıklı sıhhatli insllh
tarafından
Amin cnm aminnn Rabbım kucağını doldursun inşallah
(19 puan) tarafından
Amin duanız için Allah razı olsun
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Ben hep bağladım böyle birseye rastlamadım 2 doğum yaptım 2 sinde de taktım öyle olmadim,belki içinde daha pis kan vardır korse sıklıkla cikiyordur 
(19 puan) tarafından
İnsllh öyledir ya biraz korktum gibi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gulsh26. (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
12 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
5 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...