0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu arala psikolojik  açıdan iyi değilim psikiyatriye gitmem gerekiyor. İlaç verecek büyük ihtimalle… kullanan arkadaşlar ilaçtan sonra bir fark oldu mu hayatınızda ne gibi değişiklik yaşadınız iyi yönde kötü yönde ?

15 Cevaplar

0 oy
(1,488 puan) tarafından
Görümcem agır migren hastası onun için antidepresan verdi doktor her akşam aynı saate ilacı alıyor ve içtiginde daha rahat oldugunu söylüyor başı agrımıyor eskisi gibi 
tarafından
Yok benimki psikolojik tamamen panik atak anksiyete sinir kontrol edememe
(1,488 puan) tarafından
Aynı etkiyi yapıcaktır sakinleştirecektir gece rahat uyuyup birşşeyleri takmana izin vermicektir Allah'ım şafi ismi yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,473 puan) tarafından
Bıraktığında daha kötü oluyosun hiç bulaşma bence
tarafından
Öyle mi dıyosun ya.
(3,473 puan) tarafından
Kullanma amacına bağlı kafaya takma sinirlerine hakim olamama gibi sikintin varsa ilaç kullandığın sürece iyisin ama bırakınca eskisinden daha beter oluyosun
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Kullanmadim ama kiz kardeşim üniversite sınavına hazirlaniyo kaygi bozukluğu vardi doktora götürdük gecen ay ilac verdi suan daha iyi oldugunu söylüyor dersine daha iyi çalışıyor 
tarafından
Kaygı bozukluğu mu vardı
(1,214 puan) tarafından
Evet canm yani biz bilmiyoduk doktora gidince teshisi o koydu kaygi bozukluğu dedi
tarafından
Sizin yorumu tam okuyamamıştım kaygı bozukluğu olduğunu ben bidaha sormuşum kusura bakmayın doğrudur umarım benim de işime yarar çünkü bu benim çocuğumu eğitmemi de engelliyor bazen
0 oy
(2,695 puan) tarafından
Uyku yapıyordu bana sadece ve birde gün içinde sersem oluyordum ama ağır ilaçlar tükettm ben günde bir kaç tane
tarafından
Ben ağır tüketemem sabahları emiyor sadece
(47 puan) tarafından
Emziriyorsan vermezler
tarafından
Öyle mi ya tüh
0 oy
(982 puan) tarafından
Oldu doğum psikolejimi bozdu cnm depakin 500 mg 2 tane içiyorum rileptip iğne kullanıyorum 15 günde bir uyku yapmasın istersen Dr na soyke psikiyatrik iğneler var 15 günde bir haberin olsun
tarafından
İşte daha doktor bulamadım iyisinden ama bulursam söylerim inşallah
(47 puan) tarafından
Depakin epilepsi ilacı degilmi
(982 puan) tarafından
Yevet aynı zamanda internette bakarsan bipoplar hastaliginda kullanılıyor cnm benim benim 2011 senesinde bipolar tesisi konuldu ben bu yüzden kullanıyorum atakları önlüyor bendeki rileotibi ise duygu ve düşüncelerin için kullanıyorum
(47 puan) tarafından
Ben epilepsi hastasıyım baya sure onu kullandım saçlarım döküldü sonra doktorumu değiştim şükür o ilaçtan kurtuldum
(982 puan) tarafından
Yok benimkini dökmedi ama ilaç gerçekten iyi geldi bana hastalığıma ama uyku yapıyor hafiften tek sıkıntım bu
0 oy
(5,030 puan) tarafından
Anksiyete yüzünden 2 sene kullandım. İyi geldi bana. Kızım havale geçirdikten sonra yine ataklar başlayınca 1 sene daha kullandım 
tarafından
Benimde var anksiyete sinir kontrolüm yok panık atağım var
0 oy
(779 puan) tarafından
Senin şikayetin nedir cnm
tarafından
Anksiyete sinir kontrol edememe panik atak öfke
(779 puan) tarafından
Canım ben 13 yıldır kullanıyorum bu sene yeterli gelmiyor bi ara bende gıdecem bu yazdığın sıkıntılar varsa bekleme git cnm
tarafından
Öyle mi diyorsunuz peki beni oğlum sadece sabahları emiyor hani ona göre ilaç yazarlar değil mi bide uyku vs yapar mı ki yada ters tepme gibi
(779 puan) tarafından
Yazarlar canım ben hamilelik döneminde de emzirme döneminde kullandım
0 oy
(47 puan) tarafından
Canim oğlum emiyor diyosun ama doktor vermiyor emziren anneye çok ihtiyacın varsa sütten kes diyo eğer sabahları emiyorsa bı sure bekle kes git doktora
tarafından
Kullanmam oğlum içinde hayırlı olacak yani eğer olacaksa keserim zaten 1 kere emiyor beni
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Benimde çok ihtiyacım var beni direkt yatırırlar mi acaba
tarafından
Gel beraber Bakırköy’e :D
(8,908 puan) tarafından
Çok iyi olur :)))
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum canım daha yeni başladım emzirdigim için 2 hafta sonra etki eder dedi çok güçlü bi hap yazamam dedi süte daha yoğun geçip bebeği kötü etki edermiş 

İllaki süte geçecek ama çok fazla geçmez dedi eğer bebeginde çok uyku bunalıma huzursuzluk olursa gel dedi ilk hafta yarım içiliyor sonra 1 tane devam ediliyor
tarafından
O zaman senden bir güncelleme alayım bir iki hafta sonra
tarafından
Tabi olur canım inşallah fayda eder valla
0 oy
(176 puan) tarafından
Merhaba panik ayagım var demişsiniz neler yasıyorsunuz acaba
tarafından
Sinirlenince ağlıyorum soğuk kesiliyorum böyle titreyip duruyorum sürekli kalbim atıyor kendimi kontrol edemiyorum
0 oy
(17,749 puan) tarafından
Buna tek basina karar vermemelisin 
tarafından
Tek başıma karar verecegımı söylemedim ki doktora gidecegımı söyledim
0 oy
(103 puan) tarafından
Bende öfkemı kontrol edemiyordum bagırmalarım falan psikolog gittim  aynı saate ilaç kullanıyorum yaklaşık 3aydır falan şuan çok rahatım bir kaç gün randevu alamadım ilaç bitmişti en ufak şeye sinirlenmeye başladım  dr anlattım tek seferde bırakamayız dozu düşürücez öyle bıraktırcaz dedi 
tarafından
Valla bende öyleyim herşeye sinirleniyorum bağırıyorum öfkemi kendimi kontrol edemiyorum yakıp yıkıyorum yani sürekli bişeyler kırmak geliyor içimden
(103 puan) tarafından
Öyleydim canım bende şimdi şükür öyle şeyleriö kalmadı en ufak şeyi kafama takardım şimdide amann diyorum
0 oy
(231 puan) tarafından
Her ilacın etkisi tabiki farklıdır ben anksiyete için kullanmıştım ruhsuzlaştırıyo tepkisizleştiriyo bi süre sonra robot gibi oluyosun yeme bozuklukları da yapabiliyo kilo aldırma vs gibi
tarafından
Bilemiyorum yemek bozukluğu önemli değil ama önemli olan bedenen ayakta kalmam lazım oğlum için
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Tek diyeceğim psikolojik destek alman ilaç kullanma

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 469 göst.
9 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeliz.esma (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
0 oy
6 cevap 104 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 344 göst.
10 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,576 soru

11,362,908 cevap

34,840 kullanıcı

...