0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

image

image

Upload failed: [object Object] normalmi sizce kızlar.cocuk EEg si daha çok var böyle resimler

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz de çektirdik ama bilmiyorum ki 

Doktor anlar bunu anca. Çektiğinde sonucu göstermediniz mi
(228 puan) tarafından
Anne başım dönüyor diyo ve gözlerine baktığımda sağa sola hızlı bir şekilde gidip geliyor.her ay oluyor bu Eylül'de bu 4,kere oldu .şüphe duydular.ama farklı bı doktor EEg temiz diyor kendi doktorumuza daha gostermedik, emar da istedi bakalım onuda yapcaz inşallah bir şey çıkmazda.ama neden böyle oluyor bilemiyoruz.
(228 puan) tarafından
Başı dönüyor gözlerde sağa sola hızlı şekilde gitmeleri haliyle denge kaybı oluyor
tarafından
Kaç yaşında?
tarafından
Değişik bir durum. Rabbim şifa versin. Teşhis edilir inşaAllah bir an önce
(228 puan) tarafından
3 yaşında canım .inşallah hastane hastane dolaşıyoruz.ikinci çocuğum doğdu.40imiz ciktigimizdan beridir hastane hastane dolaşıyoruz öyle.hepsi biryere yolluyor
-Reklam-
0 oy
(228 puan) tarafından
Anlayan varmı kızlar 
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Bende oğluma çektirdim normal dalga şeklinde olması gerekirken arada yüksek dalgalar çıkıyor olmaması gerekiyormuş epilepsi tanısı konuldu ne yazık ki . Size de geçmiş olsun 
(2,866 puan) tarafından
Düzgün dalgalar arasında iri dalgalar olmaması gerek bizimki de böyle bozuk çıktı ne yazık ki .. ani baş düşmesi yaşıyordu şu an epilepsi ilacı kullanıyor düzeldi
(228 puan) tarafından
Canım benimki de başim dönüyor diyip denge kuramıyordu ve gözlerini takip ediyordum sağa sola hızlı şekilde gidip geliyordu.normal nöroloji doktoru sonuçta bir şey yok dedi ama çocuk doktoruna daha gostermedik daha .çocuk doktoruyla normal nöroloji sonuçları ayrimidir
(2,866 puan) tarafından
Nöroloji doktoru eeg temiz dediyse içiniz rahat olsun vitamin mineral eksikliği bile olabilir
(228 puan) tarafından
Vitamin vs değerleri her şey iyi ciktida bilmiyorum artık nolcak ya
(2,866 puan) tarafından
Eeg temiz dediler mi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 314 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikkuzum (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 31 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,161 puan) tarafından soruldu

382,179 soru

11,442,823 cevap

35,014 kullanıcı

...