0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (260 puan) tarafından
Ayın 5inde adet oldum 12 gün önce falan birliktelik oldu ertesi gün hapı kullandım ve ne yazik ki iki kere ertesi gün hapı kullanmak zorunda kaldım. Bugün kırmızı kanamam oldu, bı iki damla değil ama ped taktım ve hala da kanamam var, ama öyle çok da değil lavaboya giderken görüyorum. Yani 15 gün oldu adet olalı yeniden adet olmam imkansız çünkü hep zamanında olurdum ? Yerleşme olabilir mi yada ertesi gün hapı mi hormonlari bozdu ? Size sorayım dedim yarın doktora gidebilirim anca..

5 Cevaplar

0 oy
(1,311 puan) tarafından
Bence ertesi gün hapı hormonlarını etkilemiş. Üzerine görmek öyle olmuyor kan gibi değil yani. Kahverengi lekelenme oluyor bende öyle olmuştu başkası adet gibi yasadiysa onu bilemicem tabi
(260 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet adet kanamasi gibi kırmızı
(3 puan) tarafından
Kaç gün sürmüştü kahverengi lekelenme benim 4.gun adetimin hiç kanama görmedim azar azar kahverengi leke görüyorum pedde yerleşme kanaması olabilir mi
(260 puan) tarafından
Normal adetim gibi 4 5 gün sürdü
(3 puan) tarafından
Kaçıncı gün test yaptınız testte çıktı
-Reklam-
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Ertesi gün hapı çok beter yapıyor onun etkisidir
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Yerleşme kanaması pede gelmez ve koyu kahverengi çamur gibi olur ☺️ bence ertesi gün hapı hormonlarını bozmuş 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecrin-Busra (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 120 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

379,883 soru

11,371,969 cevap

34,854 kullanıcı

...