0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (345 puan) tarafından
Kızlar şimdi ben ev hanımıyım şuan çalışmıyorum ama çocuk oyun alanı açmak istiyorum ama cesaret edemiyorum çünkü birikmiş bir parayla acmayacam açacak olsam kredi kartlarinin hepsini kullanıp öyle açmam lazım ve ardımda param yok bundan dolayı cesaret edemiyorum ya yapamazsam ya batarsa bir sürü borç olacak o borçlar katlanacak daha çok borç olacak bilmiyorum yanii sizlerin fikri nedir kendimi cesaretlendirmeli miyim yoksa vazmigeceyim ??

4 Cevaplar

0 oy
(2,853 puan) tarafından
Ben oğlumu arada bir oyun evine götürüyorum 2 yaşına girecek az kaldı .. bir saat oynuyor hiç bir gider yok oyun evinden.. 100 lira veriyorum bir saat icin . Bence çok iyi çocuk kendi kendine oynuyor yemek su yok 
(914 puan) tarafından
hangi sehirdesin izmirde oyun alanlari bile 45 dk 200 lira oyun evleri 1.5 300 olmus
(2,853 puan) tarafından
Sivas merkez canım
-Reklam-
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Ticaret risk alarak yapılır evet. Amaaa kredi kartlarına borçlanarak eksi sermayeyle iş kurmak cesaret değil aptallık olur benim gözümde. Borç alacam desen sana yine olumlu konuşurdum, kredi kartı borcuna asla. Bi kere faiz işleyecek haram. Haram parayla yapılan işten hayır gelmez. İşin tutsa bile sen hayırlı sanarsın sadece, işin aslı öyle olmaz. 
0 oy
(109 puan) tarafından
Kosgeb desteği olur mu acaba bu fikriniz için? Bence araştırın. 
0 oy
(2,828 puan) tarafından
Ticarete girilecekse hem borç hem 0 kenarda parayla bence girilmez. Açar açmaz işler pat diye çok iyi gitmeyebilir. 3   5 ay kendini çevirebilecek para en az kenarda olmalı. Bana kalırsa bu şekilde çok mantıklı değil. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 593 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu

380,174 soru

11,381,163 cevap

34,874 kullanıcı

...