0 oy
57 göst.
Aile kategorisinde (224 puan) tarafından
Kızlar bugün kayınvalidemleri misafiri geldi bütün hizmeti ben yaptım ve şu an hamileyim bütün bulaşıkları elimde falan yıkadım Baktım olmuyor da bıraktım en sonunda baktım Görümcem girişti Yoksa öbür türlü bırakmasam girmeyecek Tabii yapan var ya Neyse kızlar asıl soruma geleyim Bugün ayakta çok durdum galiba yürürken de belime Ağrı vuruyor Bel fıtığından dolayı mı kaynaklı yoksa hamileliklerde normal mi bunlar

1 cevap

0 oy
(15,041 puan) tarafından
Bel fıtığı varsa oluyor o. Benim hamilelikte bı tuttu fıtık. Yuruyemedim bile . Tuvalete emekleyerek gittim. O derece kötü oldu. O yüzden dinlen ve hızlı hareket etme. Ve yürüyüş yapmaya çalış. Eşin de masaj yapsın beline. İlaç kulkanamiyosun çünkü vermiyor doktorlar 
(224 puan) tarafından
Evet benim fıtığım var canım sıcak duş almayı düşündüm ama iyi gelir mi gelmez mi bilemedim hamilelerin de sıcak duşla bellerini yıkaması iyi değilmiş galiba
(15,041 puan) tarafından
Aynen öyle. Bence yapma onu ya da iyice araştır da öyle.  Masajdan başka çare kalmiyo hamileyken..
(224 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim:))
(11 puan) tarafından
Ayağının altına tapuk bölümüne eşine masaj yaptir hafif bastırsin bel fıtığına iyi gelir masaj konusunda bilgim var güzel masaj yaparım ağrıyan yeri bulurum yarım saatte etki eder canım
(224 puan) tarafından
Ayyy ne güzel çok teşekkür ederim  Eşime diyimde  yapsın biraz bana masaj sağ olasın canım:))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 44 göst.
0 oy
8 cevap 108 göst.
0 oy
0 cevap 28 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
4 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...