0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Yaptıklarına bakılırsa en dogrusu bu hatta tamamen cekip gitmem gerekir.Bir haftadır o köyde kaliyor evini falan düzenlemis kızım onda arada benim yanıma geliyor.Oglum benle o da arada gidiyor .Dün esyalarimi almaya gittim kal falan demedi yani bunu belirtecek bi harekette de bulunmadı bu sekilde  oglum babasından ayrılmıyor aglıyor zor ikna ediyrm bölünmüs durumdayız.Çocuklar arada kaldı .Onun yanına birakamiyrm hem kücük hem bakamiyor zaten köy ortamı yemek vs.O kendince oglumu koyde bi anaokuluna yazdirms ne hesap ettiyse .Bense ogluma.gidebilecgm is icin cabaliyrm haftaya baslcz ins .Orta yol bulma derdi yok .Kendince benim burnumu sürtmeye calısiyor ona muhtac olmamı bekliyor.Ama öyle olmayacak bu sefer.Ayrı kalmak bi yandan cocuklar bir yandan iyi mi yapiyorum bilmiyrm yaptigindan zerre pismanlik duymayip özür dilemeden de adim atmam tekrar beraber yasasak  da bu sogukluk yasanmislik gecmeyeck biliyrm bi akıl verin bana cocuklar icin  en basta 

4 Cevaplar

0 oy
(3,829 puan) tarafından
Ne yaptı tam olarak 
-Reklam-
0 oy
(3,475 puan) tarafından
Sizin is biraz inatlasmaya bindi sanki Allah yardimcin olsun 
(1,075 puan) tarafından
Kendisi zaten inat bi insan ama bu sefer ki baska ilk defa ayri kaliyrz cocuklar böyle bi durumla karsi karsiya
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Kuaurabakma canım.durum nedir neden bu hala de geldiniz bilmediğim için yorum yapamıyorum ama o orada çocuğa nasıl bakıyor tek başına bir adam
(1,075 puan) tarafından
Durum sıkıntılı önceki postlarimi pek bilmiyrsnz sanrm
(4,201 puan) tarafından
Kız çocuğu bi de :(
(10,878 puan) tarafından
Yok bir bakayim
(10,878 puan) tarafından
Baktım şimdi.bilmiyorum bacım.bu adam adam olamamış.yazik olan iki çocuğa.sen yine de bir annen ile konuşmayı dene.varsa amcan teyzen kim olursa
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Verdiğin karar en doğrusu emin ol bir insan değişmez sen kendine yaparsin anca 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 531 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde NAiF BiRi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,093 göst.
12 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 858 göst.