0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Merhaba kızlar gerçekten anlamış değilim Bu eltilerim dört eltiyiz bu eltilerim birbirlerinin arkasından sövüp sövüp sövüp yan yana gelince can ciğer kuzu sarması oluyorlar ve beni dışlıyorlar yani görmezden geliyorlar bu kadar birbirinin arkasından sövüp sayan insanlar yan yana gelince neden bu kadar o kırk yıllık dostlarmış gibi davranıyorlar Ben mi çok saf kaldım ya da onlar mı çok şeytan gibi ben onlar gibi istesem de olamıyorum Yani iki yüzlü olamıyorum sürekli de kaynananın evine senede bir geliyorsun senede bir geliyorsun diyorlar Halbuki 2 haftada bir gidiyorum aralarında fesatlık yapıp kaynanamı da dolduruyorlar

11 Cevaplar

0 oy
(516 puan) tarafından
Kuma kumayla geçinir de elti geçinemez diye laf varmış 
(88 puan) tarafından
Ay vallahi çok doğru dedi
-Reklam-
0 oy
(2,274 puan) tarafından
Böyle insanlardan tamamen uzaklaşmak lazim
(88 puan) tarafından
Ah canım maalesef uzaklaşamıyoruz ki ben de çok isterim uzaklaşmak
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Onlara mı düşmüş tasası istersen on. Senede bı. Gidersin 
(88 puan) tarafından
E işte onlara düşüyor demek kaynanamı doldurup üstüme sarıyorlar
(3,882 puan) tarafından
Benum eltimşn evı 2.otobus mesafesınde bayramdan. Bayrama anca gelir o da. Gelirse. Bizim.araba var 10 dk lık yok biz 15 günde bi. Gideriz. Mesela. Banane eltimden yani çok saçma bana mı gelıyor. Sanki.
Gerci benim eltim de cok sık gıddıyon diyor 10 dk lık yola o da az feba değil de :d gitmeym de kocamla aram. Bozulsun dıye fitliyo
(88 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kaynana evine gitmediğinde neden kocamızla aramız bozuluyor Benim diğer eltilerim çok sık gidip geldikleri için kocam da sürekli bana dürtüklü neden gitmiyorsun onlardan eksik kalma onlar gidiyor Sen de git bu yüzden bazen kocamla tartıştığında oluyor Ne yapacağımı bilmiyorum
(3,882 puan) tarafından
Benim eşim de. Kötü olmaz. Ama. Sonuçta torunları vsr bensıx. Gıt desem çocuklar bennsız durmaz yoksa götürür cocukları sen.de gel dıye dıretmez.
0 oy
(934 puan) tarafından
Kumanin gemisi yürümüş de eltinin gemisi yurumemis :D
(88 puan) tarafından
Bu saatten sonra da yürümez bacım
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Bu başlık şey gibi olmuş 

Merveler zalim zalim merveler köti köti:D
(88 puan) tarafından
:):)))
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Durumumuz benzer bizde 4 eltiyiz en küçükleriyim 2 siyle konuşmuyorum iletişimimi tamamen kestim.biriyle iyiyim şimdiye kadar Bi sorun olmadı aramızda. Ama dediğin gibi hepside arkadan atar tutarlar yüzyüze gelince yüzsüzlüğün bini bin para asla gurursuz olamam yüzsüz olamam, tükürdüğümü yalamam herşeyi herkesin yüzüne çat çat söyler otururum küsende küssün
(88 puan) tarafından
Canım gerçekten ben de o kadar yüzsüz olamıyorum arkalarından bir ton laf ediyorlar sayıyorlar ediyorlar benim arkamdan da konuşuyorlardır da ben onlar kadar yüzsüz olup can ciğer kuzu sarması olamıyorum Yani bilmiyorum ben mi beceriksizim onlar mı çok becerikli
(1,567 puan) tarafından
E heralde senin arkandan da konuşuyolar orası kesin. Sen uzak dur boşver anca günahını hafifletirler arkandan konuşarak en iyisi mesafe koru mesafeni en iyisi
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben eltilerimle çık iyiyim arayıp sormam önemli bir şey yoksa  belki senede 2 3 kez görürüm  o kadar :)
(88 puan) tarafından
Zaten en iyisi arayıp sormamak maalesef Biz aynı şehirde yaşadığımız için mecbur birbirimize gidip geliyoruz kocalarımızdan dolayı
(1,043 puan) tarafından
Biz aynı şehirde olsakta pek gitmeyiz ben soğugum herhalde cagrirmadigim yere gitmem senede 1 memlekete gideriz o zman ziyarete giderim o kadar
0 oy
tarafından
Yakında benimde 4 elti olacak şuan gözüm korktu şükür şuan kafam rahat eltim yok Allah yardımcın olsun boşuna demiyorlar kuma gemisi yürür elti gemisi yürümez
(88 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Bilmiyorum ki iyi eltivar da bize bir denk gelmedi acaba tam bir Şeytanlar
0 oy
(2,152 puan) tarafından
Biz 6 eltiyiz hepsi ile aynı mesafedeyim kimseyle çok samimiyet kurmuyorum asla hepsiyle iyiyimde sende boşver dışlasinlar seni inan öylesi daha iyi
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Eltim yok kafam rahat valla ** gel gör ki eltiden daha beter görümceklerim var 
0 oy
(440 puan) tarafından
Valla ben eltimle uzaktan iyiyim samimiyim ama mesafeli bir samimiyet herşeyi konuşuruz ama birbirimize çok sık gidip gelmeyiz bayramda seyranda felan anca eltimdede bir huy var içinde birşey tutamaz hemen söyler :) onu bilfigim icin ona göre davranırım zatende içimiz dışımız bir bizim gorumcemi sevmem onu da gayet belli ederim ruh hastası zaten oda akrabanın uzak duranı makbuldür :) sende onlara uzak dur onlar yokken git bari denk geldiğinde de onlarla bir olmak zorunda değilsin zaten bı yerde onlar da patlar zaten bu sefer de sana yanaşirlar kendi yanına çekmeye çalışırlar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 468 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 748 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 466 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 624 göst.