+1 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Eşim haftasonu eve dönüyor Bayburt’a ben biraz daha maddiyattan dolayı ailemle kalacağım oğlumla Konya da  içim buruk üzülüyorum ama işte elden ne gelir :) oğlum yeni uyandı uyanır uyanmaz oyun :D Ama gece lambasıyla oynuyor oyuncakla 

9 Cevaplar

0 oy
(2,034 puan) tarafından
Kızım ablasıyla dışarı çıktı bende Kur'an dinliyorum .fetih suresi ezberlemeye çalışıyorum 
tarafından
Ne güzel Rabbim kolaylık versin :)
(2,034 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizede
-Reklam-
0 oy
(2,235 puan) tarafından

image

esim cevizleri indirmeye gittilerdi köye ceviz getirmiş biraz onları ayikliyom canm bende iş biter mi
tarafından
Aman boşver boş kaldıkça da insan başka şeylere sarıyor valla
0 oy
(2,445 puan) tarafından

Bende bayburtluyum , bayburt okuyunca tuhaf oldum özledim :'(

tarafından
Benim de evim orda oralı değilim ama :)
0 oy
(84 puan) tarafından
Vallahi canım Bu bebekler hep böyle dün babası oğluma oyuncak aldı oğlum oyuncağı ile değil gidip oyuncağın kutusuyla oynuyor
tarafından
Çok değişikler gerçekten birşey alıyoruz mesela 1 gün oynuyor sadece
0 oy
(1,477 puan) tarafından

image

ben de yemekleri yaptım Çocuğu uyuttum bir yeşil domates geldi Onu doğrayıp dolaba atacağım kış için
tarafından
Oh oh bereketli olsun
0 oy
tarafından
Bugün sakarya resmen yazı yaşıyor 2 gündür böyle cam baca açık ev sıcacık daralma geldi  Allah sonumuzu hayr eyleye
tarafından
Ne bileyim bizim bir tanıdık örf ayaşıyordu ne zaman sorsak yağmur yağıyor diyordu jdjdnnd
tarafından
Ayy nerdee 1 buçuk sene yaşadım sakaryada öyle yağmur hiç görmedim ama yağınca tam yağıyor alıp başını gidiyor öyle ha bire yağmaz sjsjjs
tarafından
Benim şans demek hsjdjj
tarafından
Evt evtbsjsjsjsjs
(84 puan) tarafından
Gencanne sakaryanin hendek ilçesinde oturuyorum canim
0 oy
(4,114 puan) tarafından

image

Bugün hava çok sıcak güzeldi dışarı çıktık gezdik cocuklar hava aldı şimdi fırında yemeğin pişmesini bekliyorum balkonda oturuyorum oyle

tarafından
Ne güzel valla
(4,114 puan) tarafından
Dün akşamdan evı sildim süpürdüm koltuk arkalarından beri camasır isini de halledip uyudum onun verdiği mutlulukla bugun işim yoktu cok ıyı geldı bana
tarafından
Ne güzel benim oğlum paçamdan ayrılmıyor artık bişey yapamıyorum kendime bakamıyorum banyo yapamıyorum kimsede durmuyor maalesef ot gibiyim :)
0 oy
(12,525 puan) tarafından

Allah kavuştursun canım ☺️

Maşallah paşaya bebekler oyle oyuncak değil başka şeyleri seviyor benim kız da mutfak aletlerine bayılır

Koca ayı dükkana gitti kız öğlen uykusuna yattı bulaşık makinesinı doldurdum çalıştırdım çamaşır attım kıza yemek yaptım altını kıstım 

Dün kaçırdım telefondan kizilcık şerbeti izliyorum 

image

tarafından
Valla çocuk doğmadan hayatın keyfını sür gerçekten bebek büyütmek bu aralar bana cinnet getiriyor
(12,525 puan) tarafından
Allah verir gücünü inşallah ☺️ uy.uz la savaşıyorum hala
tarafından
İnşallah verir canım bu aralar benim artık pek gücüm kalmadı :D ayy illetmiş ya resmen ne zaman geçermiş ki
(12,525 puan) tarafından
Bilmiyorum ikinci kez surduk kremi on gün ara verip. Pazartesi kontrol için götüreceğim bklm kızı
Düşünüyorum da yine Allah veriyor kuvvet şükürler olsun kizı günde iki kere yikayıp kremliyorum her gün dişarı çikmaya alişik çikarıyorum ev işi tüm kiyafetler ütu görüyor yerler sirke otuz hafta bitiyor bu hafta şimdilik yetişiyorum her şeye
Bu hastalık olmasaydı daha rahat olurdum strese sokuyor insani doğuma az kaldı
0 oy
(1,176 puan) tarafından

Tatlı yaptım tatlı yiyorum  :D

image

tarafından
Ayy ne güzel buraya fırlat :D afiyet olsun :)
(1,176 puan) tarafından
Teşekkür ederm . ❤  fırlatıyor m yakala :)
tarafından
:))))❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 238 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,317 göst.
0 oy