0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (1,449 puan) tarafından
KızlR hemen cevap verir misin cafe de aşılı sahipli kedi tırmaladı elini aşı gerekli mi korkuyorum şuan

8 Cevaplar

+1 oy
(1,957 puan) tarafından
Benimde kedilerin var ayriten vet laboratuvar mezunuyum eğer aşısı varsa sıkıntı olmaz sadece bölgeye terramicin yada Fito sürün oda enfeksiyon kontrolü amaçlı sonuçta açık yara olarak kabul edilir enfeksiyon kaptirmamaya çalışın geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Aşılı ise sknti olmaz canım kuduz aşısı yapılmış mı kediye eminmisinjz 
(1,449 puan) tarafından
Aşıları tam dendi cafe sahibinindi sandalye de yatıyordu uyuyordu oğlumda gidip dokununca tırmaladı biz ısırdı sandık ama tırmık izi 2 tane sahibi geldi kolonya döktü sonra biz gidip sabunlu su ile yıkadık
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bundan bende çok korkarim çocuğumu yaklaştırıyorum nolur nolmaz diye

Aşılı olduğu için bişey olmaz diye biliyorum
(1,449 puan) tarafından
Dedik ama çocuk işte bide uyuyordu sandalyede zararsız hissetti
(2,104 puan) tarafından
Evet benimkide bugün üstüne Basti hatta kedi tisladi ben gidene kadar baktim kolunda bişey yok yani gördüğüm kadarıyla biseyde yapmadı ama istersen istemez ben bile panigim
Valla tutabildigim kadar uzak tutmaya çalışıyorum
İns sizede bişey olmamıştır.
(658 puan) tarafından
Ama boyle yaparsanız da cocuk hayvanlardan korkmaz mı sızce
(2,104 puan) tarafından
Evet oda aklima geliyor ama,
Uzaktan bakabilirsin diyorum en azından büyüyene kadar böyle mecbur korkuyorum bişey olur diye malesef dönüşü yok
0 oy
(658 puan) tarafından
Asılı sahipli kedı kuduz yapmaz. 
0 oy
(842 puan) tarafından
Çok kedi sahiplendim çok fazla dışarı da sevdim çocukken ve şimdi de hepsi de aşısız sokak kedisiydi bir de aşırı sıktirarak severim dayanamam onlar da hep tırmalar bu zamana kadar Bi şey olmadı ama sadece Bi kedi tırmaladıgi zaman akşamına ishal ve mide bulantısı oldu hastaneye gittiğimde parazit bulaşmış dediler iğne falan yaptılar iki güne kendime geldim aşıları varsa hiç Bi şey olmaz sadece o bölgeyi temiz tutun açık yara sonuçta enfeksiyon kapmasın 
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Benimde çocuğumun başına aynısı geldi acile gittik genede en azından içimiz rahat etsin bir dra danışalim diye,ama Dr asla en ufak bir risk bile alamam dedi 4 doz kuduz aşısı yaptılar çocuğuma
0 oy
(4,272 puan) tarafından
Geçenlerde dershanede yeğenimi tırmalamış 4 doz oluyor hala 
0 oy
(157 puan) tarafından
Yok ya hiç bişey olmaz korkma

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 201 göst.
0 oy
9 cevap 231 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (1,228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 298 göst.

397,150 soru

11,878,366 cevap

35,994 kullanıcı

...