0 oy
338 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Erkek çoçuk nasl yicekler yenir yumurtlama gününde mi ilişkiye olur sağ tarafa mı yatırılır bilmem vs, tane yorum yapıcakken bi anda yok oldu post çok merak ediyorum kimse yoruma gelebilir mi böyle bişey doğru mu  hangi devirdeyiz neleri düşünüyoruz Allah bizleri islah etsin sağlıklı olsun demiyoruzda 

9 Cevaplar

+1 oy
(444 puan) tarafından
Benim doktorun 3 kızı var öyle yöntemler olsa doktor bana ben denerim demişti bir ara sormuştum ona 
-Reklam-
+1 oy
(1,032 puan) tarafından
Sen de sırf laf söylemek için bu postu açtın öyle mi? Gerçekten hiç işiniz gücünüz yok mu merak ediyorum milleti bide yoruma çağırıyorsun gelse ne yapacaksın tartışmak için post da açılmaz yani :) 
(2,749 puan) tarafından
Sanmıyorum ki yadırgasin hatta postun sonunu okurken çok sasridim çünkü çok iyi hatırlıyorum bayan ablamın bebeği kız çok uzuluhorm onun adına diye post açmıştı
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Bunu sormasi yanlis herseyden once saglik 
tarafından
Ya tamam belki niyeti farklı olabilir gönül ister ki 2 meyvedende tatsın ama işte insanın elinde değil onca erkek çoçuk olsun inslanlar şuan erkek çoçuk ne dert çekiyorlar kiminin hasta kiminim hayırsız evlat
(17,723 puan) tarafından
Hayirlisini versin benim üç oğlan var insallah hayirli olur ama saglikli cok sukur onemli olan bu kizim olsun isterdim nasip boyleymis
(2,705 puan) tarafından
Asena sana diyorum kız benim 3tane oğlum var şimdi hamilyim kızım olacak 3sonra donermis sende düşün kuzin olur belki
(17,723 puan) tarafından
Allah yazdiysa bozsun bacim ben tovbe yeter cocuk buyutmekten yoruldum ayyyy
(2,705 puan) tarafından
Kız benimkide kaza ile oldu
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ayyyy bnde boyle bisey YouTube'da gördüm şok oldum Bir de diyor ki yumurtlamadan önce havuç yiyin Bir de yumurtladıktan sonra erkek olacakmış Allah'ım Yarabbim
tarafından
Benm ablam her Allah’ın günü salata yapıyordu 2 tane havuç rendeler mutlaka ama 4 cüye gebe o bile kız 4 cü kızı yolda
(351 puan) tarafından
Havuç yemesi yumurtanın çatlaması için . Erkek çıcuk için değil .ha bilimsel olarakta sağ taraftali yumurtalık erkek hormonu destekliymiş.soldaki de kız için. Geçenlerde karşıma çıktı . Rabbim ist3yenr istediğini hayırlısıyla versin . hangi devirdeyiz ama bilemeyiz erkek çocuk isteyen ata erkil toplum hala var. Bunun bazen de nu konu ile ilgisi olmayabilir. Kızı varsa biri de erkek olsun isteyebilir kişiler. Bunu yadırgamak yanlış bence. Tabiki önce hayırlısı
(2,749 puan) tarafından
Benm kendi doktorum söylemişti 3 kızın var tedaviye yanıma gel diye ama çocuk istemiyorm dedim ben bana yumurtanın sağ sol olması önemli değil ama catlamadan sonra iliski erkk çocuk için öneriyoruz dedi birde bıldırcın yumurtası önermişti eşimin yemesi için işte ben denemedim doktorun dediği buydu
0 oy
(659 puan) tarafından
Evet bende gordum o postu ondan sonra bende bu konuyu arkdasıma anlattım ve o da bana dedı kı bende kızıma oyle hamile kaldım 2 oglu var en kucık kızı 5 aylık bende sımdı 2.yı ıstıyoruz bı oglum var Allah saglıkla versın ama kız olsun tabi ki isterim. Sormustum bende bu olay sahıden gercek mı cunku arkdasım yemın ıdedıyı ıddalastık baya baya dıyo kı yumurtalama gunu ılıskı olursa erkek catlama gunu olursa kız hatta baya kararlı ben denemek ıcın sormadım tabı yasayan var mi baska sor bakalım ben haklıyım dedı o acıdan sordum :D ama bu ay bende esımın eli kesildi gı ıcın bıtek catlama gunu degerlendırdim bakalım tutacak mi kızlar yazarım sıze:D 
tarafından
Çatlama günü nedir ovulasyon testi alsan
(659 puan) tarafından
Zaten ovulasyon ile takıp edıyorım ben canım yoksa catlama gununu nerden bilim kı. esımın eli kesildi dıkıs atıldı o yüzden yumurtalama gunum es gectı yumurtlama sonrası da catlama oluyor ya onu bıtek degerlendırdim ama bende kız olsun erkek olsun dıye bı niyet yok zaten oyle denk geldi ama madem geldı gorucez artık arkdasımın ıddsası dogru mu:) gercı bakalım hamile de kaldım mı oda muamma
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ben bir Hoca'dan duydum once erkke bosalorsa erkek bebek önce erkekten önce kadın bosalrisa kız olur çünkü erkek boşaldığında kız sprwrleri daha önce gidyor ve kadın bosalmihaca yumurtalamyi catlamiyor ama ama kadın önce bisalrsa kız bebek spermi önceden geldigi için kız bebek oluyor
(3,535 puan) tarafından
O hocaya sorsana erkek boşalınca kadın nasıl olacakmış? Ne saçmalıklara kaldık ya .
(2,705 puan) tarafından
Kız hatırlamıyorum ki hangi hoca yotubiden baktimdim vidyo diyor benim 3tanem vardı 2kizim bir oğlum vardı yine oğlum olmasını istemiştim diyor
(3,535 puan) tarafından
İnanmayın şöyle saçmalıklara canım ya
(2,705 puan) tarafından
Herşey Allah'ın elindedir canim
0 oy
(970 puan) tarafından
Yeme içme ile alakalı mi bilmiyorum da bir doktordan dinlemistim pozisyonlarla alakalı demişti kız olursa şöyle ilişki yaşayın erkek olursa şoyle diye ne kadar doğru bilinmez ama anlattıkları mantıklı geldi 
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Erkek çocuk meraklısı hala bu devirde bile çok ne yazık ki bu zihniyet içine işlemiş bu milletin.
0 oy
tarafından
Canım sana yanlış gelen taraflarinda haklsın ancak izlersen doktorlar böyle birseyin olduğunu anlatıyorlar çünkü teknoloji baya ilerledi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 154 göst.
0 oy
5 cevap 206 göst.
19 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 568 göst.
0 oy
7 cevap 436 göst.
3 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...