0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde (103 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar oğlum üç yaşına girdi pramature dogdu bir yaşına kadar beslenme reddi vardı beslenme sondası ile besledim beni hiç emmedi suan iyi çok şükür ikinci bi bebek istiyorum ama yaş aralığı ve bakmamaktan korkuyorum ikinciside oglum gibi hasta olur korkusu var kafam karıştık akıl verin lütfen oğlum ve benim için ikinci bebek iyi mi olur kötü mü karar veremiyorum yaşımda 30 var beklesem mi bilmiyorum yaş geçiyor 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bakacam yapabilirim ikisine sahip çıkarım yetişirim diyorsan yap ama yok ikisine yetişemem gücüm yok diyorsan yapma 2.cocugun günahına girme daha iyi 
(103 puan) tarafından
Bakım ilgi konusunda bakarım ama oda emmez hasta doğar diye çok korkuyorum yaş araligi üç yaş olucak doğana kadar nasip olur yaparsam nasıl sizce üç yaş iyi mi
tarafından
Benim kız 21 aylik 4 5 yaş olsun kendini tam anlatsın anca öyle yapacam 2.cocugu ben tek yaşıyorum öyle çevremde kimsem yok hastane olsun birsey olsun tek gidecem bu yüzden kızım büyük olması benim için avantaj olacak böyle düşün hastalık fln düşünme her çocuk aynı olmaz
(103 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlum iki buçuk yaşında istemeden hamile kaldım tam zamanı aslında ama cesaretim yoktu hala yok ama olan oldu artık şimdi aileme nasıl soyluycem onu düşünüyorum 
(103 puan) tarafından
Aile niye korkutuyor ki sizi
tarafından
Ailem bosanmami istiyor bende istemiyorum böyle bir durum
(103 puan) tarafından
Allah'a yardımcın olsun
0 oy
(13,400 puan) tarafından
Oğlunun durumu şu an iyiyse yap hala bakımı zorsa biraz daha bekle aynı şey tekrar yaşanacak diye bir şey yok 
(103 puan) tarafından
Durumu iyi bakimada kolay öncesine göre ama yapışık ikizim gibi iş yaptirmiyor
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Buna burdakilerin kararı deil hayatım senin düşüncenin karar vermesi lazım sen tekrardan anne olmaya hazır mısın ikisine birden bakabilecek misin oda hasta olursa ikisini idare edebilecek misin hepsini kendince düşün ve öyle karar ver 
(103 puan) tarafından
İşte aradığım yorum ya doğacak olan oğlum gibi emme yeme sorunu olursa ikisi çok zor olur korkusu var belkide üç yaşı bitirip 4 yaşına girmesini beklemem lazım
(1,538 puan) tarafından
Bekle ve bu arada doktora git kadın doğuma gebelik öncesi ilaç felan veriyorlar annenin bedenini gebeliğe hazırlamak için vitaminler felan bi foktora görün derim
(103 puan) tarafından
TM canım oyle yapacam çok teşekkür ederim
(1,538 puan) tarafından
Rica ederim cnm rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin
0 oy
(675 puan) tarafından
Oğlunun şu anki durumuna göre karar ver zor bir çocuksa biraz bekle benim oğlum da 3 yaşına girecek 6 aylik hamileyim inan hiç dinlenemiyorum çünkü oğlum hiperaktif 
(103 puan) tarafından
Oğlum yapışık ikizim gibi iş yaptirmaz sürekli dibimde 4 yaştan gün almasını beklemek gerek sanırım korkuyorum çünkü doğacak olana yazık olmasın günahına girmeyeyim
0 oy
(3,772 puan) tarafından
Eşin yardım ederse düşün ama sadece çocuk bakımı sana birakiyosa zor senin yaşadıkların benzeri yaşadım 35 hafta bebeğim gelismedi .

Gelsiim geriliği var sürekli hastane gittim 3 yasinda  benimkide özel egitime gidiyom .

5 aylık hamileyim benimde yaşım 30 yaş da geciyo dedigin gbii eğer yardımın edenin yoksa iyi dusun
(103 puan) tarafından
Bende 35 gelişimi durdu ve acil alındı sonuç 1 yaşa kadar yogum bakim hastane ve sonda oldu açıkçası durumu şuan iyi çok şükür ama ikincide aynı şekilde olur korkusu var
(3,772 puan) tarafından
Benimki 9 gün  küvezde kalmıştı .İnśallah Rabbim herkese sağlıklı nasip eder
(103 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Oglunuzda şu an sıkıntı var mı? Eğer yoksa normal bir çocuksa neden olmasın bende yaş geçmesin diye peş peşe olsun istedim aralarında 28 ay var bakımı biraz zor oluyor ama rahatlayacaz inşallah 
(103 puan) tarafından
Bir sikintimiz yok çok şükür ama yapışık ikiz gibiyiz o zor oluyor
0 oy
(841 puan) tarafından
Aklın varsa çocuk falan yapma bacım. Hele bu dünyaya çocuk getirme sakın.. 
(103 puan) tarafından
Nasip kısmet bazen bende öyle düşünüyorum onlar doğmayı seçmiyor biz anne olmayı seçiyoruz onların suçu yok

İlgili bir soru bulunamadı

381,711 soru

11,427,369 cevap

34,987 kullanıcı

...