0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Bende sprail var 2 yıldır cocukda düşünmüyorum zaten ama benim normalde asla midem eksiyip yanmaz son bir haftadır midem yanıyor eksiyor en son geldiğimde öyle olmuştu kızlar ve acaba hamileyim mi diyorum cnku olmaz sadece 3 hamileliğimde yaşadım mide yanmasını ve şimdilerde kasık ağrısı var bel ağrısı var mide şişkinliği var az birşey yesemde patlayacak gibi sisiyorum bilmiyorum dahada adete 13 gün var ama hamileyim bn diyorum 

17 Cevaplar

0 oy
(8,860 puan) tarafından
Spirali ne zaman taktırdın. Kontrollere gidiyo musun. Spirale güvenip komple rahat mı davranıyorsun başka yöntem de kullaniyo musun
(142 puan) tarafından
2 yıl önce taktırdım en son 4 ay önce gittim kontrole bide dogum kontrol hapı kullanıyorum ama adet olduğumda almıyorum ama bu aralar almadım yani nerden baksan bir haftadır almadim
(8,860 puan) tarafından
Spiral ve hapla imkansız gibi ama. Adetini beklemekten başka yapacağın bişe yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kusmak adetime 6gun vardı sabah kalktm eşim yumurta pisiriyodu kokusu geldi tiksindim kahvaltı yapar yapmaz istifra ettim dedim ben hamileyim kesin bütün gebeliklerimde aynı şey oluyo
(142 puan) tarafından
Bndede 3 hamilelikte mide yanması vardı şimdide var hamileyimmi diyorum acaba
tarafından
Çok kötü ya ilk üç ay son üç ay perişan oluyorum
0 oy
(1,476 puan) tarafından
Hamile ihtimalin de var olmama ihtimalinde üşütmüş olmayasın 
(142 puan) tarafından
Bilmiyorum ama inşallah üşütmusumdir
(1,476 puan) tarafından
Bir kaç gün bekle test yap
0 oy
(231 puan) tarafından
Etten tavuktan tiksinme çünkü genetik aileden gelme 
(142 puan) tarafından
Adetten omcemi ogreniyordun cnm gebe olduğunu peki
(231 puan) tarafından
Canım benim belirtiler 6 ya da 7 haftalıkken belli olur en erken belirti adet geçikmesi aslında bu ikinci hamilelik sürpriz olduğu anlamam lazımdı ama anlamadım halsizlik yorgunluk mide bulantısı yaşadım ama çok az o sıra hem küçük bebeğim vardı hem de kpss çalışıyordum ondan dedim ama değilmiş her gebeliğim farklı oldu
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Benim içime doğuyo cnm duygusal bişi ne zaman hamile olduğumu hissettimse hamile olduğumu öğrendim 
(142 puan) tarafından
Şuan his olarak var inan bilmiyorum rüyada gördüm onada dayarak acaba varmı diyorum kafam allak bullak
(1,539 puan) tarafından
Günün geçti mi cnm
(142 puan) tarafından
Hayır 13 gün var adete cnm
(1,539 puan) tarafından
Üç dört gün sonra erken gebelik terti yapabilirsin ben bir hafta kala yapmıştım
0 oy
(644 puan) tarafından
Sut gibi akinti geldi yerlesme oldugunu dusundum 2 gun sonra erken gebelik testi ile emin oldum 
(142 puan) tarafından
Adete kaç gün vardı cnm erken gebelik testi yaptığında
(644 puan) tarafından
Sorunca baktim takvimden tekrar isaretlemistim
Adetime 7 gun kala (uygulama tahminine gore) aksam akinti gelmis 4 gun kala ben test yapmisim 1 gun kalada hastaneye gitmisim
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bence normalde reflü var binbir çeşit mide ilacı kullanıyorum hamile olduğumu bilmediğim zaman birden midem yanmaya başladı mide ilavı içiyordum kesmiyordu en son gece uykumdan ağlayarak uyandım midem yanıyor diye birer gece uyuyamayan uyku sorunu olan biriydim 10 dediğinde gider yatar uyurdum ama mide yanmam uykumdan uyandırdığı zaman anladım 1.5 aylık hamileymişim meğerse 
(142 puan) tarafından
Bnde reflü hiç yok yaşamadım sadece 3 hamilelikte yaşadım şimdide yaşıyorum kafam inan allak bullak şuan ya
(2,104 puan) tarafından
Benimde midem ilk gebelikte gibi oldu 2 ay önce adetim 25 gün geçmiş sonradan fark ettim pcos çıktı  canım bende dedim aha kesin hamileyim diye isterim de bebeğim 7 aylık tı o zaman ondan korkuyordum
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Evlenince yüzümde sivilce tek tük çıkardı. Bir anda baya sivilceler çıktı bir anda vücudumdaki tüyler kalın kalın çıkmaya başladı. Dedim kesin hamile kaldım hormonlar baya yükseldi o yüzden sivilce tüy yaptı dedim. Ve öyle de oldu.
(142 puan) tarafından
Doğru diyorsun bide hamilelikte sanırım ağrı eşiği hafifliyo misal tüy alırken canım aşırı yaniyodu normalde öyle olmaz ama
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Rüyamda incir görünce iki gebelik yaşadım ilk gördüğüm rüyada çürük incir topluyirdum bebeğin kalbi durdu ikinci gebeliğimde Rahmetli dedem iki güzel incir veriyordu bana oğlum oldu şuan 4 buçuk yaşında şükür biraz zor oldu çocuğum 
0 oy
(1,607 puan) tarafından
Pırasa yemeği yana yakıla canım çekiyorsa  ve bel ağrım varsa kesin hamileyimdir 
0 oy
(114 puan) tarafından
Adete 13 gün var diyorsanız bence hamilelik olma ihtimali yok çünkü adete o kadar zaman varsa şuan yaşanılan ilişkide hamilelik olur diye düşünüyorum ben yumurtalama dönemindesin büyük ihtimalle 
0 oy
(768 puan) tarafından
Sadece kasık ağrısıyla anladım her zamankinden farkliydi1
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Spiral kontrolünü duzenliyse ve kayma yoksa imkansız gibi mideme bir şeyde dokunmuş olabilir 
0 oy
(4,758 puan) tarafından
canım bu aralar salgın var o olabilir 
0 oy
(261 puan) tarafından
Ben aşırı mide eksimesj yapmasıyla iştah kaybıyla öğrendim 2 gebeliğimi de
0 oy
tarafından
Benim öyle büyük belirtim olmadı zaten ilk hamilelik tatlı yaparken sürekli içimden test yapmak geliyordu çok saçma ama içim içime sığmıyordu test yaptım şans eseri öğrendim 5 gün gecikme vardı ikinci de adet olacağım gün arife günüydü bayram temizliği yapıyordum ve her oda bitirisimde aşırı baş dönmesi yaşıyordum bunu da 8 gün gecikme ile öğrendim 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Yüzümde sivilce çıkınca adet olurum oğluma hamile kaldığımda bir tane bile sivilce yoktu ondan anlamıştım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 116 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 252 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 184 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,180 soru

11,350,472 cevap

34,818 kullanıcı

...