0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (2,593 puan) tarafından
Bu gece neye borçlusunuz uykusuzluğunuzu?

Ben akşam içtiğim duble Türk kahvesine sanırım. Birde kızım geceleri öksürüyor gündüz tik yok gece zor geciyor:/

20 Cevaplar

+1 oy
(256 puan) tarafından
Bebeğimi sütten kesiyorum bugün 2. Gün bakalım şimdilik güzel gidiyoruz onunla ilgileniyorum
(2,593 puan) tarafından
Yaaaa. Ay en duygusal zamanlar . Allah güç versin. Kademeli mi bıraktın birden mi
(256 puan) tarafından
Kademeliye uğraştık ama ulasabilince bırakmadı birden birakmak zorunda kaldım
-Reklam-
+1 oy
(1,306 puan) tarafından
Benim kız grip uyuyamıyor ağzı burnu tıkalı ağlıyor yakasına coldmix döktüm burnuna sprey sıktım falan ama nafile bakalım bu gece sabah olur mu ☹️ birde sivrisinek var odada kulağımda vız vız ediyor ama bulamıyorum 
(1,306 puan) tarafından
Neden zararlı peki
(2,593 puan) tarafından
İçeriğinden dolayi tehlikeliymis direkt beyne etki ediyormuş toplatilacak denmisti bir ara
(1,306 puan) tarafından
İlk defa duydum canım gerçekten her sprey için mi geverli bu
(2,593 puan) tarafından
Ben hiç birini kullanmıyorum bana çok savunmasızca geliyor sen araştır istersen bir yine de
(1,306 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(596 puan) tarafından
Bugun namazlarım kazaya kaldı namazları kıldım uykumda yok halen 
(2,593 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım ama kazaya kaldığına kimseyi şahit tutma bosver:)))
(596 puan) tarafından
Tmm canım
0 oy
(4,711 puan) tarafından
Bugün kızımin ilacli beyin mr a girecek onun gerginliği var uyku tutmadı aslinda 5i mr i ama her seferinde huzursuz oluyorum 
(2,593 puan) tarafından
Allah şifa versin canım ..neyi var
(48,788 puan) tarafından
geçmiş olsun canim
0 oy
(2,691 puan) tarafından
Maalesef Bir haftadır 4 yaşımda ki kızım kötü rüyalar görüyor ve korkarak uyanıyor az önce de öyle oldu:( uykular haram oldu
(2,691 puan) tarafından
Çok okuyorum ama moralimi de çok bozuyor gerçekten:( bende nazar diye düşündüm Allah'ım korusun evlatlarmzı
(2,593 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Milletin gözü göz değil valla
(48,788 puan) tarafından
yattigi yeri degistir belki ekmek kirigi falan vardir yatağının altini süpür.
korkuluk cikarma var bizim burda okuyorlar sor annene kaynana vardir mutlaka sizin ordada
(2,691 puan) tarafından
Sağol canım yatağını dip köşe temizleyeyim Allah'a emanet olsunlar inşallah.  
O dediğiniz korku için okuma hocalar mı okuyor
(48,788 puan) tarafından
yok hoca değil ama el alan insanlar var
0 oy
(6,260 puan) tarafından
Kitap okudum evi toparladım şimdi abdest aldım bir fetih suresi okuyup uyurum artık ❤️ hayırlı geceler kuzum ❤️
(2,593 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım ❤ duana talibim ❤❤❤
(6,260 puan) tarafından
Her zaman kuzum hiç kuşkun olmasın ❤️
0 oy
(2,229 puan) tarafından
Bayadır buraya yazmiyordum , özlemişim;) birde dogal afetler, savas vs. etkileniyorum sanirim, kaygi oluştu kızımın başucunda kaldim kalkamadim daha
(2,593 puan) tarafından
Ah ya hepimizi etkiledi. Bende artık çok aktif değilim
0 oy
(5,766 puan) tarafından

Her zaman ki gibi oğluma borçluyum :(

(2,593 puan) tarafından
Çocuklar çocuklar... hasta falan miydi canım
(5,766 puan) tarafından
Bilmiyorum iki aydır böyle gece ağlama krizine giriyor gündüz de aynı şekilde sabah namazına kadar uyanık kalırız sallarım namaz kılıp uyuyoruz mahfetti beni bu uyku problemi
(2,593 puan) tarafından
Allah kolaylık versin.  Bazen uykuda gerileme oluyor.  Dis falan mı çıkarıyor gazı oluyor olabilir gündüz usutuyorsa çok dikkat et
(5,766 puan) tarafından
Diş değil ama kum yada böbrek taşından şüphe ediyorum. Sürekli elini bezine atıp bacaklarını sıkıyor çünkü ve geçen gün altını değişirken afedersin pipisinin ucu mosmor olmuştu
0 oy
(1,157 puan) tarafından
İki  canavar uyumadı 
(2,593 puan) tarafından
Aman hasta falan değillerse bosver :)
(1,157 puan) tarafından
Yok kız hep aynı
0 oy
(12,744 puan) tarafından
Koca ayı öğlen uyandı burnum tıkalı gibi diyordu arkadaşlar la oturacam dedı bizde pazar günleri evde oluruz hep kaynanama gittik kız la gece döndük kötü oldum dedi ona çorba fln kız baya oldu uyuyalı. Benimde burnum kapandı boğazım acıyor b.ku yedım
(12,744 puan) tarafından
Ah canım nasılsın ☺️
Bugün gittik kontrol için uy.uz geçmiş görünüyor dedı on gün sonra tekrar surun kremi garanti olsun dedi inşallah kurtulduk bu sefer
Senın keyfin nasıl prenses iyi mi
(48,788 puan) tarafından
aman iyi masallah cekti boncuk gözlüm iyice bu hastalıktan inşallah geçmiştir . ela krupla mücadele ediyo okula başladığı icin zorluyo onu.bende disime dolgu yaptırdım insanin neresi aciyosa cani orda derler ya onu yaşıyorum
(12,744 puan) tarafından
Diş ağrısı kötü canım çok geçmiş olsun yaptırmişsın kurtuldun umarım
Prenses de alişır vakit geçtikçe
Aynen inşallah bitti 31 başladı Efenin odasını kuramıyorum duruyor her şeyi aldık oylece
(48,788 puan) tarafından
kaplama olacak daha üstü cok cektim dişçide büyüdüm resmen☺️ ohh saglicakla gelsin kucuk prens ❤️
(12,744 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ☺️♥️ sanada tekrar çok geçmiş olsun ♥️♥️
0 oy
(487 puan) tarafından
Nescafe içtim yattım. 1 sattir kalp çarpıntım durmuyor, nefesim daralıyor, sol kolum uyuştu, sağ kolum karıncalanıyor. Panik atağım tutacak diye korkuyorum. Eşimi de sabah işe gidecek ama uyutmadım. Deprem oluyor gibi sallandığımı hissediyorum. Derin nefes almaya çalışıyorum çok fenayım. Zar zor yazıyorum 
(596 puan) tarafından
Balkona çık derin bir nefes al ayran iç iyi gelir
(487 puan) tarafından
Çık canım
Biraz iyi geldi
(2,593 puan) tarafından
Ah kuzum... şimdi nasılsın? Söylediğin şeyler tehlikeli
(487 puan) tarafından
Çok şükür şimdi iyiyim canım. Sabaha kadar uyuyamadım sol kolum komple uyuşmuştu. Sanırım nescafeden oldu. 2 dolu kupa bardağı içip hemen üstüne yatmıştım. Tövbe bir daha içmem
(2,593 puan) tarafından
Aman dikkat et.  Allah şifa versin canım
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Benim minnoş emmeye uyandı 32 günlük çiçeği burnunda minnoşum 

Kuzum pekmez içir hemen keser öksürüğü geçmiş olsun
(2,593 puan) tarafından
Ahhhh ya bolca koklamalik sevmelik.  Rabbim hayırlı ömürler versin canım ❤
Teşekkürler canım bir dahakine pekmez iciririm
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Nasılsın canım? Neden uyumadınız postlarını tekrar görmek güzel oldu. Geçmiş olsun Allah şifa versin kızına da.. 
(11,086 puan) tarafından
Hayırlısıyla siz de kavuşursunuz inşallah yaa.. Bakalım bizi neler bekliyor şu doğumu bi atlatayım hayırla da sonrası Allah kerim. Kız küçükmüş seninkiler ayy düşündüğümden de zor senin için bi de aylar olmuş..
(2,593 puan) tarafından
Amin inşallah .Avrupa ülkesi çocuklar için çok büyük avantaj. Hayat kaliteleri için. Ama adam gitsin sen bekle işi olmaz sakat
(11,086 puan) tarafından
Aynen öyle ama beklemek mecburi ha deyince almıyolar bizi de.
(2,593 puan) tarafından
Kesinlikle öyle.  Benim yaşadığım süreci yaşayacaksın sende . İşçi olarak gidecek herhalde demi ? Şoför yada memur olarak mı?bunların prosedür leri her ülkeye her bölgeye göre farklı
(11,086 puan) tarafından
Dayısının restoranı var aşçı olarak alacaklar işte. Ben 2 sene önceden araştırdım aslında konsolosluğun sitesinden hepsini okudum. YouTube gidenlerin videolarına baktım. Ama sanırım dayısının da sıkıntıları oldu uğraşamadı. Hâlâ belge yolluyorlar whatsapp üstünden eşim de imzalayıp geri yolluyo. Ya dayısı uğraşmıyo ya da gerçekten yavaş işliyo sistem. Bilemedim artık. Bu gebelik olmasa gitsin istiyodum ama şu an kesinlikle istemiyorum. En azından bu bebek yaşına girmiş ve 2 numara da okula başlamış olmalı ancak öyle gitmesine izin veririm
0 oy
tarafından
Cuma günü ablamı mezara verdim o gün bu gündür ruh gibiyim. Uykum gelmiyor uyumam lazım kızımın arkasında koşmam için enerjimi toplamam lazım ama moral bozuk olunca insan canı su bile içmek istemiyor. 
tarafından
Allah razı olsun canım. Aynen canım. Ablam ölmeden bir gün önce görmek istedi. Götürmek istemesem de götürdüm. İyi ki götürmüşüm ama dedim. Biz çıktıktan sonra fenalaşmış.
(2,593 puan) tarafından
:(( ah ah. Allahim sabırlar versin kuzum . Boğazım düğümlendi inan ki
tarafından
Mekanı cennet olsun :(:( artık yapacak bir şeyimiz kalmadı dualardan hariç.
(2,593 puan) tarafından
Öyle.. Rabbim incitmesin.  Cennette kavuştursun inançlı insanlarız Allahin izniyle ama bir süre ne dense sana teselli olmaz
 Başını da şişirmek istemiyorum seni çok iyi anlıyorum sadcee
tarafından
Teşekkür ederim. Allah razı olsun.
0 oy
(262 puan) tarafından
Küçük oğlum uyandı mamasını yaptım onu sallıyorum diğeri ise karnımda tepinip duruyo midem agridigindan surekli sancilanio yıkılmadık ayakta da diiliz şimdilik geçmiş olsun senin bidiga
(2,593 puan) tarafından
Allah hayırlı evlat etsin sağlıklı doğumlar minik için de. Rabbim gücüne güç katsın canım inan erkek evlat çok zor :/
(262 puan) tarafından
İkincisi de erkek bakalim ilkinden şimdiye kadar bi sorun yaşamadık sonradan olurmu bilmem
(2,593 puan) tarafından
Maasallah canım. İnşallah yasamazsin hayırla büyütürsun kuzucuklari
(262 puan) tarafından
Ins canim ya rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın
0 oy
(776 puan) tarafından
Benim oğlum da geceleri uyumuyor sabah 9-10 canı ne zaman isterse uyuyor bende öylece başında bekliyorum 
(2,593 puan) tarafından
Hasta falan olmasın da napcan belli bir zaman sonra düzeliyor
0 oy
(793 puan) tarafından
Uyuyordum şimdi uyandım hastalanıyorum galiba pek keyfim yok 
(2,593 puan) tarafından
Allah şifa versin canım
0 oy
(48,788 puan) tarafından
geçmiş olsun canim o saatlerde elanin oksurugune kalktim ama neti acmadim . simdide okula gidecek ondan kalktim 
(2,593 puan) tarafından
Size de geçmiş olsun ikbosum
(48,788 puan) tarafından
oglusunun disleri nasil oldu kuzumun
0 oy
tarafından
Bnde yediğim dönere ya gece mahvoldum ya:(((
(2,593 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun :/
0 oy
tarafından
Benim uyumama sebebi diş dönemindeki cimcimem
(2,593 puan) tarafından
Ah en zor dönemler diyeceğim ama gerçekten büyüdükçe daha zorlaşıyor:)))
Allah şifa versin canım
tarafından
Yok yinede kolik bebek kadar zor değil kolik bebek daha beter :)
(2,593 puan) tarafından
Kesinlikle:)) 2 cocugumda da kolik ve dis sorunlarını dibine kadar yaşadım çok şükür ha bir de sendromlari tabi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 118 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sultan80 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 188 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 251 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 230 göst.