0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Kızlar çarpıntıyla doktora gittim baktı zamanında yaşadığın enfeksiyondan dolayı kalp kapakçığın düz bir şekilde değil biraz içe göçük durumda dedi sol taraftaki kapakçık ultrasonda gördü kaçak falan yok dedi ama ileride enfeksiyon olursan çürüme olur dedi acayip kafama taktım kızlar çokmu kötü bişey hiç hasta olmaman lazım dedi olursan çürür dedi antibiyotik her ay vurulucaksın dedi saat 3te bir daha gıdıcem başka hocasıyla konuşup karar vericekler antibiyotik vurulsam mı diye ama çok önemli değil dedi damarlarıma baktı kılcal damarların doğuştan ters dedi ama işlevsel bozukluk yok kalp atımın gayet iyi dedi bilmiyorum sizce antibiyotik tedaviyi kabul etsem  mi kalbe iyi gelir mi ya da doğal beslenmek istiyorum mu desem ne yapsam sizce? 

2 Cevaplar

0 oy
(2,694 puan) tarafından
Kız kalbin hasta olmayacak diye antibiyotikle bütün vücudunu iflas mi ettirmeye çalışıyorlar. Bir kutu antibiyotik, en sağlıklı beslenen insanın vucudunu bile 36 ay boyunca tahrip ediyor. Bende ağır kalp hastasıydim ameliyatı varsa ol kurtul. Benim açık ameliyat oldu. Nasıl rahatladim
(2,694 puan) tarafından
Azıcık makale okuyarak öğrenilmesi mümkün bilgiler. Doktorunuza sorarsanız onunda işine gelirse bu bilgiyi onaylanacaktır.
(2,694 puan) tarafından
Mevlüt Serdar Kuyumcu. Kendisi Isparta'da araştırma hastanesinde
(4,095 puan) tarafından
İşte okuduğunuz makaleyi yazarsanız. Ben de bulayım araştırdım bulamıyorum çünkü. Kvc uzmanı bir kocam var kendisi bu bilgiye biraz güldü açıkçası veteriner hekim olarak ben de pek inanamadım ama her zaman kendimi geliştirmeyi sevmişimdir. Öğretmek büyük sevaptır. Makaleyi bana göstererek öğretebilirseniz çok çok mutlu olurum. Hangi hoca yazmış. Hangi yıl hangi derginin kaçıncı sayısında yayınlanmış. Onları falan da yazsanız olur ben yine bir şekilde bulmaya çalışırım
(2,694 puan) tarafından
Tamam kuzum çok iyi o zaman bulunca mutlaka atacağım.
(4,095 puan) tarafından
Tamamdır çok çok teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Benimde mitral kapak yetmezliğim var kapak tam çalışmıyor kan kaçırıyo bunun için alanında uzman bir doktora gittim muayeneden sonra hemen ameliyata alicaz kapak değişecek anjiyo olacak kalbe elektrik verecez dedi elektrigide normal bi insanin normal zamanda kalp atim hizi en fazla 100 olmasi gerekirken benim kalp atim hizim normalde 130-140 onun için. Yaşadığım şehre döndüm hastanede staj yapiyordum orda abilerle konuştuk bi doktor onerdiler onada görün hemen ameliyata girme diye gittim doktor aşırı abartmış ne ameliyati her insanda bu kadar kaçak olabilir ama seninki bir tık fazla dedi çarpıntı icinde ergenlik döneminde olabilir sonrasında takip edecez dedi. Diyeceğim o ki hemen bir doktorla kalma birkaç doktora daha git antibiyotik öyle kolay bir ilaç değil direnç kazanirsan bu sefer bir hastalık gelir seni yerle bir eder ilaçlar etkisiz kalir.
(984 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım istemiyorum ilaçsız nasıl tedavi olabilirim diyeyim aslında peki sizde çarpıntı sonra nasıl geçti bende hep devam ediyorda bu arada bugün 3te gidicem farklı doktorda bakıcak
(257 puan) tarafından
Benim çarpıntim hala devam ediyor ama günlük yaşamimi etkilemiyor vücut adapte oldu bu duruma doğuma bile kalp uzmaniyla girdim bu durum yüzünden aslında işlem basit gibi yapacaklari da istemedim ben o dönem üniversitesi sınavı stresiyle bayilmalarim oluyordu o yüzden gitmiştim

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 493 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
0 oy
2 cevap 202 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
10 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu