0 oy
41 göst.
Diğer kategorisinde (2,734 puan) tarafından
Dış doktor u doğum doktorundan izin kağıdı getirseniz çekerim diyor bende gitmekle karasız kaldım hamileyken dişini çeken oldumu hiç aranizda bilgilendirin beni lütfen bu dış ağırı soda çok kötü kizlar

4 Cevaplar

0 oy
(2,813 puan) tarafından
Bnm hamilelikte dişim kırıldı k,d çekmez dedi gitmedim doğum yapdm 3 aydir da hayla kırık dışle dolaşıyorum şimdide emziriyorsun cekemz diyor eşim kaldım öyle 
(2,734 puan) tarafından
Öylemi ya yok özelden dış doktoru konuştum doğum doktorundan izin belgesi getirin çekerim dedi keşke benimkside kırık olsa çürük ağrıyor
(2,813 puan) tarafından
Kok dış bide 2 taraftan kırık oda mahvediyor ne yesem araya giriyor gıcık gicik ,hamilelikte diş etlerimde çok zedelndi zaten zayıfti 2 hamilelikte pert oldu seneye bıraktım temiz temiz yaptırayım tedaviyi şimdi 2 çocuk flan çok zor olur
-Reklam-
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Ben doğum yaptım ertesi gün dişi çektirdim. Ben göze alamadım. Üstelik yanağım kütük gibi şişmişti. Antibiyotik verdiler onu da kullanmadım. Baya acılı bir süreç olmuştu. Allah yardımcın olsun
(2,734 puan) tarafından
Sağul canım
0 oy
(2,734 puan) tarafından
Daha fazla Bilgi istiyorum cektiren olmadimi
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Valla şuan hamileyim doktoruma söyledim kağıt yazdı özelde Kanal tedavisi yaptırıyorum hatta yarın üçüncü randevum var dişçiye yapıyorlar sadece röntgen cekemiyolar
(1,778 puan) tarafından
Neden sakat kalacakmış?
(1,778 puan) tarafından
Röntgen çekseler evet zararı olur ama röntgen cekmiyo ve hamile olduğun için ona göre ilac kullanıyolar
(2,734 puan) tarafından
Eşim öyle diyor yok dişine yapılan iğne zarar veriyirmus ama bende böyle açıyla oluyorum bebeğin sağlığı ne kadar önemliyse annemde sağlığı önemli bence anne iyi olacak ki bebekte iyi olsun
(1,778 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim canım dış ağrısı kadar kötü bişey yok gece uyku uyuyamıyosun düzgün bişey yiyemiyosun bence doktoruna gidince sor öğren eşine de söylersin doktorum izin verdi bı zararı yokmuş diye ona göre kağıt yazdır git kurtul
(2,734 puan) tarafından
Aynen öyle ya kulağıma başıma bile vuruyor bu lanet bir ağrı Allah dusamana vermesin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde __Eda38H_E (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 96 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde __Eda38H_E (97 puan) tarafından soruldu

381,467 soru

11,420,710 cevap

34,975 kullanıcı