0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (255 puan) tarafından
Evet kizlar bebeğinde ağlama sonrası morarma ve bir anlık bayılma gibi olanlar var mı bu durumu yaşıyan oldu mu ne yaptınız sebebi nedir acaba ilk defa çocuğumda oldu hastaneye götürdük tahlil yaptırdım yarın belli olacak sizden de duymak isterim ne yapmam lazim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bebeği krize girecek kadar ağlatma bu normal bir durum yeterki ağlatmamaya çalış benim çocuğumda öyle ağladığı zaman sakinleştirmeyince morarir . Nefesinin kesilme sebebi boğazına kaçan tükürük 
tarafından
Korkulacak birşey yok canım telaş etme bebeklerinde duyguları korkuları hisleri var ondan dolayi ağladığı zaman kontrol altına alamıyorlar
tarafından
Maalesef bu annenin ilgisizliği ile alakalı bir durum değil. Bebeğin kendini kasması ile alakalı. Gözümün önünde elimde defalarca başıma gelen bir anne olarak ağırıma gitti bu cümle.  Hangi anne çocuğunu morarsın diye ağlatır ve müdahale etmez? Siz de bir annesiniz ya insaf.
tarafından
Canım yanlış anladın beni. Mesela benim bebeğim ağlar tamam kızım geliyorum derim saniyelik bir durum bebekler ağlama durumunu kontrol edemezler bilimsel bir açıklama bu yoksa neden anneliğine laf söz edeyim aynısı benim başıma da geliyor
tarafından
Yorumunu okuyunca öyle öfkelendim ki.. öfke ile yanlış anlamış olabilirim kusura bakma. Bir hastalık neticesinde bunu yapmadıkları taktirde maalesef anlık bir durum. 2 buçuk yıldır yaşıyorum. Elimde yüzüne üflediğim sakinleştirdiğim halde bayıldığı çok oldu. Çok hassas olduğum bir konu. Kusuruma bakma tekrar.
tarafından
Estağfurullah canım bu krizi anne sakin kalarak atlatabilir yeter ki panik olmayın ❤️
-Reklam-
0 oy
(879 puan) tarafından
Cigerleri yeterince gelişmesini için öyle oluyor..ağlaya ağlaya açılacak ciğerler.. ama aşırı ağlamasına engel olun birdahakine
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Bebeğimi hiç ağlatmadım küçükken 9 aylık geçenlerde eşimle boya yapıyorduk kabus görmüş o an duymadım kızardı morarmadı ama hemen balkona temiz hava almaya çıkarttı eşim gülmeye başlafı bu sefer de aman canım dikkat et alıştığı zaman hep öyle gider benim kuzenim öyleydi uyur uyanır mosmor oluncaya kadar hemen ağlardı her şeye 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kaç Aylık bebeğin
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Benim kızım 3 yasinda ve hala morariyor. Doktor bana 3 yasina kadar normal bu durum demişti  ama benim kizim suan bilerek yapiyor yuzune uflemek istedigimizde izin vermeyip kafasını ceviriyor ama bildigin kas kati morariyor  ve bayılıyor yani kendine geldikten sonra da dudaklari bembeyaz kesiliyor . 
0 oy
tarafından
Katılma nöbeti diyorlar adına. Kızım 2 buçuk yaşında 4 aylıkken başladı devam ediyor
0 oy
tarafından
Eltimin kızı parmağı bile acısa morarirdi 5 yaşından sonra düzeldi sürekli takip edeceksin yanına olacaksın mümkün olduğunca ağlatmayacsksın
0 oy
tarafından
O durumda suratına üflenmesi gerektiğini duymuştum canım başıma gelmedi ama 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,328 göst.
14 Temmuz 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
19 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.

396,871 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı

...