0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Kaynanam Çorum'dan Ankara'ya hastaneye geldi 1 hafta önce ameliyat dediler sizi arayacağız diye gönderdiler. Bu sabahta yarın ameliyat olacaksınız bugün gelin yatış yapın demişler. Apar topar Çorum'dan Ankara'ya geldiler yol üzerinden evraklar için falan beni aldilar.  Eşim ve 3 kız kiz olarak toplam 4 çocuğu var. Bir kızı da Ankara da yeni evli çocuğu yok. Benimde 2 buçuk yaşında bir oğlum var. Röntgen çekimi için sıra beklerken bana çocuk gece babasından kalmaz mı sen kalsan yanımda dedi. Bende görümcem de ötürü o kalacaktı ne oldu dedim  O hastane de hasta olur dedi. Ben de ben kalamam çocuğum durmaz dedim.. iyi o zaman baban kalır dedi. Bende eşim aradiginda anlattım o hasta olurmuş gelmesin diyor kim kalacak dedim. Eşimde kardesini aramış  annemin yanında kal demiş o gelecek sen anneme bakma dedi. Hastane de ben kayinbabam ve sadece kaynanam var. Amaliyatta takılacak kan için karşılık kan vermek gerekiyormuş. Kimse yok diye kan vermeye ben gittim. Kayinbabam kalp hastası ondan almıyorlar. Bende kimliğimi evde unutmuşum benden de almadılar. Kizi geldi o zaman ben vereyim dedi. Ona senin ne kanın varda kan vereceksin. Bırak gerek yok dedi. Ben vermeye razıyım üstelik kaynanama kan vermek zorunda olmamana rağmen benim vermeme razı ama kızına değil. zoruma gitti.  Yani alınmakta haklimiyim yoksa çok mu takintılıyım 

13 Cevaplar

+2 oy
(1,091 puan) tarafından
Sindirella mi senin görümce sende kül kedisi o ne öyle 
(1,088 puan) tarafından
Yani bilmiyorum kadın ameliyata girecek sıkıntı yapmasın diye seste etmedim ama eve geldiğimden beri kendimi yiyorum
(1,091 puan) tarafından
Ben olsam annemi kimselere emanet etmem senin ikiside tuhaf
-Reklam-
+1 oy
tarafından
El kızının kıymeti mi olurmuş bacım. Haklısın tabiki.
+1 oy
(2,011 puan) tarafından
oh iyi valla kendi kizina olunca kiyamazsn ama baskaisn geldimi umrunda olmasn nefret ediyorm bu turlu insanlari 
+1 oy
tarafından
Ayy ne sinir oldum ne kıymetli kızı varmış ya sen el kızı oluyorsun tabi degil mi ay vala tırnağımı vermem ben öylelerine ya çok şükür ne annem ne kaynanam bu şekilde davranmaz annem hatta gelinine daha çok kıymet veriyordu da o bilmedi vala sevmem ben öyle şeyleri ya kan veremezmis hastanede kalamazmıs bir hastalığı falan mı var anlamadım yani düşünsene bir böbrek gerekse ikinizinki uysa kızına sen verme gelin versin der öyle bir kafa ya 
0 oy
tarafından
Haklısın kızına kıyamıyor belli ama birde şu yani var galiba kızına pek güvenmiyor yanında kalmasına fln bakamaz edemez diye 
(1,088 puan) tarafından
Sanmıyorum o düşünce de olduğunu ama kıyamıyor ben kanından olmadığım için bana kıyması kolayina geliyor
0 oy
(511 puan) tarafından
Kızıma kiyamiyor işte 
0 oy
(2,463 puan) tarafından

Haha ne güzelmiş :D boşver kız takma hayırlısı neyse o olur. Onu kuvvetsiz görüyor demekki seni daha sağlam görüyor o yönünden düşün.

Benim kayınvalidem de ameliyat olcaktı müdaanesi yok gibi tavırlar yaptı baban kalcak falan dedi. Bi gittik ameliyat günü erkek diye sokmadılar servise mecbur ben kalmıştım. Ha Allah rızası için çokta iyi davrandım, baktım ama insan kırılıyor, Allah kimseye muhtaç etmesin diye türlü türlü laflarına.. O geldi şimdi aklıma.. 

0 oy
(13,091 puan) tarafından
Yani hiç gönüllü olmazdım annesinin prensesi uf mu olacak amanda aman kıyamam ona :) şaka gibiler gerçekten 
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Bu kadar bariz hainlik olmaz ya zaten canı gücü olmayandan kan almazlar senin ki patlıcan da bir kızını ki can boşver iyi ki kalmamışsın iyilik yaramıyor böylelerine..  
0 oy
(135 puan) tarafından
Senin kaynana ne yaşıyor ya. Kafaya bak 
0 oy
tarafından
Sen haklısın 
0 oy
(340 puan) tarafından
Böyle konuşan kaynanaya kopan tırnağımı bile vermem değil kanımı 
0 oy
tarafından
Kendi kızına kıyamıyo haspam

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 245 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yusufcan (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
11 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde NILHAN (113 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,807 cevap

34,864 kullanıcı

...