0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (445 puan) tarafından
Facebookdaki uygunsuz videolar çıkıyor denk gelmissinizdir izlemeseniz bile izlenme geçmişinde çıkıyor mu birde anasayfadan gitmiyor mu o videolar herkeste var mı 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şikayet et yok mu ona tıkla 
(445 puan) tarafından
Bilmiyorum ki yıllardır kullanmıyorum ben Facebook
-Reklam-
0 oy
(789 puan) tarafından
Bende esimin instgramina rastladım canım genel olarak çıkıyor yani izlesene izlemesende maalesef çözüm yok direk gec gitsin
(445 puan) tarafından
Instagram kullandığım zamanlar da izlersen çıkmaya devam ediyordu yani uygunsuz videolar için değil de mesela normal komik videolar çıkardı hep düğün zamanı gelinlik vs baktığım için sonradan anasayfam hep öyle doluyordu bakılan şeye göre degisiyordu orda da Facebookda da öyle mi diye
(789 puan) tarafından
Yok Canım facebook öyle değil bildiğim kadarıyla instgram dedigin gibi
(445 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(979 puan) tarafından
İzlenme geçmişinde izlemesen de çıkmaz ve genel olarak o içerikli videolara bakınca Facebook'tan karşına çıkıyor 
(445 puan) tarafından
Yani mutlaka izlenmiştir ya hani anasayfada gezerken video otomatik oynatilmaya başlanıyor ya o skeilde olunca izleme geçmişine düşmez yani
(979 puan) tarafından
Öyle izlenmeler geçmişe düşmüyor canım
(445 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
0 oy
(444 puan) tarafından
Geçenlerde büyük kavga çıktı bizim evde sırf bu Facebook videoları yüzünden eşime sen bunlara mi bakıyorsun da hep bunlar çıkıyor demiştim saçmalama felan dedi ama inanmadim yemin etti Facebook  u sildirdim öyle konu kapandı ben istegram gibi sanıyorum neye bakarsan en çok.o tür görseler çıkıyor sanıyorum 
(445 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama tam bilemiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 100 göst.
9 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 776 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birannegbi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu