0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (4,760 puan) tarafından
hamileyken çay içemeyen var mı aranızda yada hiç içmeyip hamileyken içmeye başlayan ben önceki 2 gebeliğimde içtim hep baştan sona şuan 11 haftalık oldum hiç içmiyorum içemiyorum bunun cinsiyetle alakası var mı acaba 

9 Cevaplar

0 oy
(9,560 puan) tarafından

İlk kızımda ağzıma süremedim kokusunu alınca kusuyordum kızım oldu ikincide öatır çıtur içtim oda kız oldu cinsiyetle alakası yok :)

(4,760 puan) tarafından
değil mi ben 2 kızım da içtim şuan içemiyorum dediğin gibi
(9,560 puan) tarafından
Cinsiyet inşallah gönlündeki olur Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah :)
(4,760 puan) tarafından
inşallah balım amin hayırlısı sağlıklı olsun in
-Reklam-
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Valla ben kizlarimda çok çay içtim limonlu limonlu ama oğlumda icemiyordum çay 
(4,760 puan) tarafından
ya öyle mi diyorsun kuzum inan bende kızlarımda hep içtim ama şuan hiç içemiyorum tabi cinsiyet daha bilmiyorum
0 oy
(951 puan) tarafından
Cnm ben de şuan 3. Gebeliğim 13+4 haftaligiz cinsiyeti bilmiyorum ama 2. Çocuğum kız onda 30. Haftaya kdr çay icememistim snrdan yavaş yavaş içmeye başlamıştım bunda çay içiyorum ilki erkekti çay icebiliyordum gene
(4,760 puan) tarafından
anladım canım demek ki değişiyor canım
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Cinsiyetle alakası varmi sanmıyorum ama ben çoğu şeyden tiksinmistim çayda dahil Cinsiyeti erkekti canim
(4,760 puan) tarafından
Rabbım bağışlasın inşallah canım darısı başıma inşallah kuzum
(13,889 puan) tarafından
Allah razı olsun canjm benim. Rabbım hayırlı erkek bebek nasip etsin sana insalah
(4,760 puan) tarafından
amin kuzum inşallah amin canım benim sağol teşekkür ederim Allah razı olsun tatlım
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Yok bence ya ben ilkinde icmiyordum bunda sürekli içmek istiyorum
(4,760 puan) tarafından
afiyet olsun canım benim
0 oy
(494 puan) tarafından
Yengem kendi demlediği çayı içmez şuan 7 aylık oldu yanlış bilmiyorsam hayla içemiyor kızı olacak
(4,760 puan) tarafından
demek ki bazı şeylere tiksinme oluyor
0 oy
(675 puan) tarafından
Oğlumda caydan tiksindim şimdi kıza hamileyim gene tiksindim cinsiyetle alakası yok 
(4,760 puan) tarafından
anladım canım benim rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
0 oy
tarafından
Benim aşırı canım çekerdi çay 
(4,760 puan) tarafından
hım cinsiyet ney kuzum

İlgili bir soru bulunamadı

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...