0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde (343 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 Eşim sürekli annesi ve yigeniyle çok ilgileniyor konuşuyor bende kaldıramıyorum bu durumu 19 yıldan beri aynı napicam bilmiyorum ya off off

5 Cevaplar

+1 oy
(2,345 puan) tarafından
Bu platforma geldiğimden beri senin tek problemin eşinin yigeni biraz ılımlı olsan belki biseyler yolundan gider bacım takıntı yapmışsın o yüzden sorunların bitmiyor 
(444 puan) tarafından
++++++
(343 puan) tarafından
Evet ama hiç sevmiyorum cocugu kanım hiç kaynamoyo bide benim çocuğuma öyle değer vermiyorlar oyuzdende zoruma gidiyor
(2,345 puan) tarafından
Sen kıskançlık yaptığın için öyle düşünüyorsun bizdede büyük kaynimin oğluna çok değer veriyorlar herşeyi ona alırlar evlendi kayinpederim ona bir çok şey verdi kimsede bışey demiyor yanı benim sevgim çocuğuma yeter kimse sevmese de olur
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Konuşması normalde ilgi ne boyutta.ailesine olan ilgiden az mı 
(343 puan) tarafından
Evet az bana hiç bişey anlatmaz ama onlara herşeyi anlatıyor evde olan biteni bile söylüyor
0 oy
(6,110 puan) tarafından
Canım olayın boyutunu bilmiyorum ama 19 yıldan beri değişmemiş biri bundan sonra da değişmez 
(343 puan) tarafından
Ama diğer kaynım öyle değil fazla ilgilenmez yigeniyle filan buda benim zoruma gidiyor
(6,110 puan) tarafından
İşte herkes bir değil
(343 puan) tarafından
Seninde olsa zoruna gitmezmi
(6,110 puan) tarafından
Canım gider evet ama 19 yılda değişmeyen bundan sonra hiç değişmez. Daha önceden tepki vermen gerekiyordu
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Annesi okey de yeğen ne alaka...
(343 puan) tarafından
Bilmiyorum valla nefret ediyorum resmen çocuktan. Teyzeleri bile sevmiyor okadar fazla zaten
0 oy
(675 puan) tarafından
Nasıl bir ilgi mesela abisinin çocukları mı bacisinin çocukları mı 
(343 puan) tarafından
Abisinin çocuklari sürekli konuşuyor ilgileniyo onlar için kendi öz çocuğunu. Dövüyor
(675 puan) tarafından
Kendi çocuğunu dövmesi bir tuhaf geldi fesat düşünmek istemiyorum
(343 puan) tarafından
Bende istemiyorum oyuzden o çocuğu nefret ediyorum işte bide geçen hafta çocuğuma. Telefon aldık iPhone hemen sordu yigeni kaça aldınız diye gerck fiyatını vve modelini söylemedi yigenine çünkü çocuk çok kıskanç duysa hemen oda aynısından isticek

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 526 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 293 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 450 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 405 göst.