0 oy
68 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
12 aylık bebeğim saçlarımı çok çekiyor. Elinden alamıyorum. Artık saçlarımı çeke çeke başım ağrımaya başladı. Dışarda da yaptığında elinden alamıyorum. Çok zor durumda kalıyorum.Isırmaya da çalışıyor sürekli can yakma peşinde.bebeği böyle olanlar neler yaptınız? Bu nasıl bir evredir? 

3 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Saçlarını toplardan yapamaz ki
(169 puan) tarafından
Saçlarımı dağıtamıyorum ki zaten. Hep toplu. Ense tarafıma yapışıyor. Veya topuz olan kısmından tutuyor. Geçen gün yerde oturmuş oyun oynuyorduk.geldi bi tuttu çekiştiriyor yerde beni.zor aldım elinden
(7,447 puan) tarafından
Allah Allah ya bu yeni nesil çok fena
(169 puan) tarafından
Annelerimiz daha çok çocuk bakmış ama diyor ki siz böyle değildiniz ki.şimdi ki çocuklar ekstra yaramaz enerji dolu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçlarım toplu geziyorum kızım saç çekmezdi ama oğlum gördümü yapışıyor hem ablasına hem bana bir süreç bu geçer siz tepki göstermeyin
(169 puan) tarafından
Artık tepki gösterilmeyecek gibi değil ki.dğn sağlıkocağında kucağımdayken yaptı yine.çyle zor durumda kaldım ki milletin içinde boğuştum resmen. Bir de nasıl sıcak. Saçım başım perişan oldu. Elini kitliyor alamıyorum saçı
0 oy
tarafından
Daha küçükken yapıyordu ama uzun zamandır yapmıyor o zamanda bilinçsiz yapıyordu 6 7 aya kadar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
+1 oy
16 cevap 371 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
7 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

381,295 soru

11,414,472 cevap

34,962 kullanıcı

...