0 oy
1,234 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar eşimle doktorun lafına bakarak doğumdan 15 gün sonra cinsel ilişki yaşadım 10 gün sonra yapabilirsiniz demişti sezeryan olmuştum o an kanamamda vardı sonra ogrendimki dinende sakincaliymis prezervatif kullandik ama günaha girdim nasıl telafi ederim 

60 Cevaplar

0 oy
tarafından
Telafisi yok canım bile bile girmişsin ilişkiye bari burdakileri kandırma gunahida sana yani bize ne 

Benim doktorum bile 2 ay ilişki yasak dedi apacik yalan söylüyorsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor???

Eline kağıt vermediler mı koş kocaman yazıyor 40 gün cinse ilişki olmaması gerektiği... 
0 oy
(4,227 puan) tarafından
Yani kusura bakma da gunah olmasa bile doktor demiş olsa bile kanaman varken nasil yaptiniz mideniz nasil aldi
0 oy
(256 puan) tarafından
Yazdığının saçmalığı ayrı zaten burayı kullanabiliyorsan internete erişimin var demektir doktor dedi ama doğru mu diye hiç mi açıp bakmadin hadi onu geçtim hiç mi büyüğün uyarmadı hemşireler ebeler hastanede tembih ediyor sürekli yok yasak diye işine gelmemiş duymamış ya da duyup uydurmuşsun sezeryanlı 15 günde nasıl toplandın da o derece sağlam oldun hayret doğrusu
0 oy
tarafından

6 hafta cinsellik yasak diye işaretler verirler eline bir kağıt logusalikta 

Biz 3 ay bekledik ben hazır olana kadar ne diyeceğimi bilemedim evet. Oo günah 
0 oy
(938 puan) tarafından
Burda daha biseye şaşırmam diyorum ama her geçen gün bir yenisi ekleniyor 
0 oy
(323 puan) tarafından
O zaman regl olduğun zamanda ilişkiye giriyorsun aynı durum yani bu sadece uzun sürüyor 40 çıkması hicmi duymadın dinden bu kadar uzaklaşmak ne acı 
0 oy
(3,256 puan) tarafından
Ne cesaret ben 10 günlük sezaryenliyken zor yürüyordum
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Adımdan daha eminim doktorun böyle birşey söylemediğine. Hele bir de sezaryen yani. Bana sezaryenden sonra 8 hafta yasaktı düşün. Sezaryenin lohusalığı 2 aydır. 2 ay sonra gel bakalım öyle onay verirsem demişti :D
0 oy
(1,411 puan) tarafından

Azıcıkta Öbür tarafa at :angel:

0 oy
tarafından
Doktorun dediğine emin misin doktor katiyen böyle birsey demez hatta sezeryan yapan kişileri doktor mutlaka der 2 3 ay birlik olmayın diye bu neyin acelesi hiç mi ağrın olmadı sizin olmadı geçtim hiç mi görmüyorsun 40 gün birlik olunmaz diye 
(29 puan) tarafından
Oldu zaten o sirada bıraktık doktor demedi 40 gün diye
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Tövbe et git bir fakiri doyur
0 oy
tarafından
Olan olmuş artık dinimizce günahtır doktor demiş diyelim sen hem kanama hemde ağrı üstelik sezaryan nasıl yapabilirim kendinizi nasıl tutamazsınız yazık rahim daha yaralı halde kontrole git 
0 oy
(104 puan) tarafından
Hic bir doktor ve cümleyi kuramaz benim doktorum altına çize çize 2 ay dedi benim 40 im bittikten 1 ay sonra oldu kendi nefsiniz icin iğrenç siniz ya nasıl sen veya eşin kaldırdı bu durumu bi çok şey yazmak isterim ama senin gibi biri için günaha girmeem yeterince günaha girmişsin ztn çok yazık ya
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Dr dememiştir de nefis demiştir yapın diye hiç mi canının değeri yok hiç mi kendine acımıyorsun kanama durmasa çocuk me olacak ? Erkek istese bile kadın dur demeli neyse günaha girmek istemiyorum sana ve eşine kızarak Allah bildiği gibi yapsın sizi ……..
0 oy
(2,980 puan) tarafından
Hayret doktorun yapılması gerekenleri yazdığı kağıtta 6 hafta yasak yazıyo bu nasıl doktor hadi dedi diyelim bu nasıl migdesiz koca bu kadar da olmaz diyorum 
(29 puan) tarafından
Kağıt görmedik biz
0 oy
(6,480 puan) tarafından
Hiçbir doktor öyle birşey demiyo çünkü rahim 40 günde toparlanıyo kendi suçunu atma 
(29 puan) tarafından
Burda yine lincliosun7z eyvallah bisi demicem ama Bn doğumdan sonra o süreçte evde dahil hiç kendimde degildim esim soledi doktor öle dedi diye Bn çoğu dedigini unuttum bir kadin daha vardı odada onlar sormustu 10 gün demis onlara bizede demis esim öle diyor ben öncesinde hiç araştırma yapmadim o siralardada İnternete gircek vakit bulamadim sonraları İnternete girebildim ve pişmanlık yasadim beni uyaran olmadi hiç doktorda kağıt vermedi elimize
(6,480 puan) tarafından
Ya herşeyi geçtim tamam seni eşin öyle kandırmış sen nasıl cesaret edebildin daha yeni doğum yapmışsın ağrın sizin vs
0 oy
(1,058 puan) tarafından

Normal doğum yaptm , 26+5 de 

Doklar lar özellikle uyaryo 40 gün ilişki olmasın dye 

Ebeler dahil ki dinen de gunah 

Sen uyduruyo gibisn 

Nasıl cesaret ettnz 

0 oy
tarafından
Yol canım  sende çok şey sayardim da susyorum
0 oy
(2,220 puan) tarafından
Hiçbir doktor 10 gün sonra ilişkiye girin demez zaten rahmin kendini toparlamasi en az 40 gün sürüyor. Bir de sezaryan olmuşsunuz. Yani dini boyutu bir kenara koyacak olursam kananamaniz varken nasıl içiniz aldı. İnşallah enfeksiyon vs kapmazsiniz. Dini boyutu için ise tövbe edin
(29 puan) tarafından
Kilifla yaptık ama birsey olmusmudur
(29 puan) tarafından
Benim zaten dogumdan sonra kafam yerinde değildi dogumda uyudum zaten sonrası hep acılı ağrılı o an düşünemedim esim biraz zorladı yanasti tahrik etti 4 5 aydır da yapmioduk ama ben cidden 40 gün yapılmaz diye hamilelikte okudummu öle bisi hatırlamıyorum hafızam soneasindada gitti baya esim dedi doktor dedi diye ölelikle yaptık
(2,220 puan) tarafından
Bir sey olmaz inşallah neyse öğrenmiş oldun böylelikle.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 26 göst.
14 saat önce Aile kategorisinde Aysehfk (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 46 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Canlarm51.. (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
11 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Serifediebiri (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.