0 oy
466 göst.
Diğer kategorisinde (2,725 puan) tarafından
Kızlar hamileyim bende özelde yapmak istiyorum yapacağım da ama fiyatlar bayağı uçmuş sizin oralarda özel hastane doğum fiyatları ne kadar burada sadece sezeryenin 20 bin olmuş normal doğumunu da bilmiyorum zaten orada fiyatlar ne kadar

24 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Ankara da dogum paketi aldım 22 bine her yer farklı ama
(683 puan) tarafından
Lokman hekimden canım ilk çocugumu da orda dogurmuştum birini  lokman hekim Ankara hastanesinde  dogurdum birini de lokman hekim etlik hastanesinde dogurcam inşallah doktorum oraya geçince bende oraya gidiyorum artk zam gelcek 30 eylülden sonra diyolardı geldiyse bilemem de
(779 puan) tarafından
Ben de merak ettim hangi hastane..ben koru hastanesinden 32500 tlye aldım dogum paketini
(2,833 puan) tarafından
Arasında 10bin fark var ikisininde şuna bak ya.  Önemli olan doktorun iyisine denk gelmek tabi de şans işte.
(683 puan) tarafından
Lokman hekim hastanesi yazdım ya canım Allah razı olsun doktorum çok iyi gece gündüz bile yazsam hemen döner her sorumu oflamadna cevap verir ilk çocugumda elimden tutup götürdü beni doguma
(683 puan) tarafından
Ben alalı 2 ay oldu zam gelcek diyolardı gelmişte olabilir
-Reklam-
0 oy
(12,650 puan) tarafından
İlki sirf normal istediğim için 32 de devlete geçtım doktordan çok memnun kaldım bu sefer de onla devam ediyorum 
(2,725 puan) tarafından
İyi canim bende normal
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Ne yerinde duruyor ki özel hastaneler dursun. Buradada o civarda galiba hatta 30 bile duydum. Bende isterim özelde olsun ama parayı çocuklarıma harcarım devlette dogururum diye düşünüyorum kendi adıma 
(2,725 puan) tarafından
Yok bende devlete dogurabilirimm ama 3tane devlete doğurdum bu 4cuyu özelde doguracam eşim yizunden bedavandan çocuk olduğu için buda paralı olsun ki olacaksa da parayla olsun en azından koruama izin verir çocuk çok seviyor istiyor
(7,253 puan) tarafından
Tabi canım haklısın
0 oy
(9,608 puan) tarafından
7 ay önce 8 bine yaptık Şuan 15 bin olmuştur en son 12 idi 
(2,725 puan) tarafından
Normal mi canim
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Pazartesi soracağım bende 15-20 bin arası diye duymuştum 
(4,548 puan) tarafından
İnşallah canim
(4,290 puan) tarafından
Sen hangi doktora gidiyon kuzum bende denizlideyim daha önce konusmustuk merak ettim
(4,548 puan) tarafından
Şuan Suna yazıcı canim devlettede bulacağım eşime arkadaşına sor dedim
(4,290 puan) tarafından
Kizimin cinsiyetini orda ogrenmistim  :) Bi arkadaşım da yeni hamile olduğunu öğrendi o da oraya gidiyor ben 2019 yılında doğum yaptığım zaman devlet de Muhammet gocmen ismi çok harika bir doktor lakin şuan odak hastanesinde görev yapıyor daha önce de firuzan gurhan vardi o da emekli oldu şuan devler de kadın dogumcu hangisi iyi bilmiyorum kuzum
(4,548 puan) tarafından
Bilmiyorum canim bende hiç ilkinde Ayşe Ulutürk gidiyordum bu sefer nolcak
0 oy
(1,210 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ucmayan ne var ki? . Geçen gün oğlum hastalandı. Durumumuz çok sıkışık bu aralar. Bayaa da öyle gidecek. Devlet Hastanesi'ne götürdüm. Doktor kulakları iltihaplamis dedi. Şurup yazdı. Ateşini dusuremedik. 4 de geri götürdüm. Doktorlar çıktı dediler. Mecbur en yakın ozel hastaneye götürdüm. İki gün tarlada çalışıp aldığım 1200 TL gitti. Çocuğumdan kıymetli değil. Ama birileri işlerini doğru duzgun yapmiyor birileri de fırsat değerlendiriyor olan normal vatandaşa oluyor işte herşeyde olduğu gibi. Allah sonumuzu hayretsin gerçekten. Kuzenim 16 bine yapti 1 ay önce.
(2,725 puan) tarafından
Amin inşallah çok zor canim geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Benim doğumuma 1 buçuk ay var 18.bin sezeryan .3 ten sonra oldumu 2.bin TL fark istiyorlar 
(2,725 puan) tarafından
Yinede normal
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Ben ist esenyurttayım burda bi hastaneye sordum 10 bin dedi
(2,725 puan) tarafından
Az  fiyatı icin
0 oy
(8,327 puan) tarafından
2 ay önce normal doğuma 16.800 verdm canım 800 doğum gece olduğu için doktor geldi o yüzden verildi 
(2,725 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(526 puan) tarafından
Normal doğum 23 bin duydum ama bilemiyorum . Allah yokluklarini aratmasın ama çok ucmuslar
0 oy
(1,175 puan) tarafından
3 ay önce 12 bin TL 4 gün önce 14 olmuş doğum yaptığım hastane 
(2,725 puan) tarafından
Hangi il canim
(1,175 puan) tarafından
İstanbul
0 oy
(5,990 puan) tarafından
Canım neyin fiyatı uçmadı ki:) 
(2,725 puan) tarafından
Oda doğru canım
0 oy
tarafından
Ocak ayında 11 bine yaptım sezeryan doğumu normal yani 20 olması 
0 oy
(779 puan) tarafından
Ben ankaradan dogum paketi aldım 10 muayene tahliller dogum ve 1 gece yatışı kapsıyor..32500tl..bize uygun geldi..çünkü 2 yıl önce maaşımin 2 katı kadar vermiştim.. simdi maasimdan 5bin fazla verdim sadece
0 oy
(488 puan) tarafından
Uc ay önce doğum yaptim 18 bindi muanede 780 flndi nstle beraber 900 e geliodu Allah kolaylik versin gecimimize valla sezeryanim cok agir gecio diye ozelde dogum yaptim
0 oy
(2,667 puan) tarafından
3 ay önce İstanbul'da 11 bin TL'ye ilk sezeryan. Gayet memnundum
0 oy
(7,447 puan) tarafından
9 ay önce özel hastanede 5000 TL'ye oldum daha önce de doğumunu orda yapmıştım çok memnun kalmıştım : İstanbul :)
0 oy
(1,715 puan) tarafından

25 bin diye konuştuk ama doğuma daha 3 ay var ve zam gelecek yılbaşında dedi :ermm:bakalim ne kadar olacak herşey aldı başını gitti :angel: bazen deli rüzgârlar esiyor git devlette yap o paraya bir bilezik al diye ama cesaret edemiyorum :D

0 oy
(111 puan) tarafından
Benim ikiz gebeligim devletteki doktorlar ilgilenmiyorlar mecbur özeele gidiyorum fiyat konusmadik ama 15 den başlıyor dediler özellikle ikiz gebeliklerde fiyat daha yuksekmis vallaha bende kara kara düşünüyorum nasil yapcaz die cok ucukkkkk bu kadar abartmamaları lazım 
0 oy
tarafından
Devlete  yaptim  mis gibi efsaneydi  esim yanimdaydi  hep dogumda  yanima girdi 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 344 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ilknur17 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tugba006 (64 puan) tarafından soruldu

380,074 soru

11,377,620 cevap

34,864 kullanıcı

...