0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (507 puan) tarafından
3 gün içinde pedegog gelecek oğlumun velayeti için ne zaman geleceğini söylemedi dün bekledim gelmedi bugün bekledim gelmedi cumaya kadar Bir gün gelicek ama haber vermiyor kafayı yicem stresten bodrum da oturuyoruz oğlumun odası Yok ama ona ait dolap aldım evi hep temiz tutmaya çalışıyorum eve gelince neye bakar dikkat eder velayet belirlenecek çocuğunun babasının evi 3 cü kat ev eşyalar Yeni kendine çok güveniyor bu konuda ama 2 yaşındaki Bir çocuğu inşallah vermezler ya Bodrum'da yaşayan nice çocuklu aileler var ya evine pedegog gelenler yardımcı olur musunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(1,233 puan) tarafından
Evi dolaşır ortama bakar ondan sonra sorular soracak size onu tek tek yazip not alacak cocukla konuşur konuşmaya çalışır.  Hakkınızda hayırlısı. 
(507 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(9,025 puan) tarafından
İki yaşındaki çocuğu sen istemiyorum demedikçe babaya vermezler merak etme canım.. çok çok berbat rezil bir halde olmasi lazım ya da. 
(507 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Cnm çocuğa bşr oda ayarlamaya çalış beraber yattığın dahi olsa olur valla bizim odamız yoktu diğer odadaki sedirleri yatak gibi birleştirmiştik yatak gibi göstermiştik ve daha çok samimiyete bakıyorlar çocuğa soru sorar hareketlerine bakar 
(507 puan) tarafından
Anladım canım sağ ol neler sormuştu size pedegog
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Eşim sosyal hizmet uzmanı, o geziyor genelde evlere bakıyor velayet için. Odasının olup olmadığı önemli değil diodu. 
(507 puan) tarafından
İnşallah canım ya sağ ol bodrum olması sıkıntı olmaz demi
(1,046 puan) tarafından
Hayır biz ilçede yaşıyoruz evi kötü durumda olan bile oluyor dedi esim
0 oy
(15,394 puan) tarafından
Hiç bir bilgim yok. Ama ina ki anneden çocuğu almak için çocuğun odasının olmasına bakmazlar heralde. Senin cocugunla ilişkinin ne kadar güzel olduguna, en azından normal bir hayat sürebilecek bir hasaminin olup olmaywcagina bakar diye tahmin ediyorum. Bodrum katı nedir ki. Sen cocjguna ne kadar kıymet verdiğini belli et yeter. Bı zahmet 3. Katta yeni eşyalarla oturan babası da çocuğunun ihtiyaçlarını karsilasin
(507 puan) tarafından
Aynen canım yok valla hiç karşılamıyor 1700 nafaka onuda vaktinde ödemiyor avukata söylüyorum öyle ödüyor
(15,394 puan) tarafından
Vicdansız. Bu vekitte 1700 TL nedir ki
(507 puan) tarafından
Ona kalsa hiç vermiycek çünkü nafaka dava açtıktan 1 sene sonra çıktı 1 sene boyunca hiçbir şey yapmadı almadı çocuğa hakim karar verdikten sonra zorla ödüyor ama hâkim neden bu kadar az bir nafakaya hükmetti onuda anlamıyorum
(15,394 puan) tarafından
Yazım günah Allah vicdan mərhamet versin. Ama bu erkeklerin çoğu böyle bence. Bı komşumuz demişti de çok hak veriyorum. Sen varsan cocuklarin kıymetli. Babası için bile demişti. Bı akrabamız da bosaniyo. O da karısından nasıl para kaçiracagini şaşırdı. Sinir oluyorum
0 oy
tarafından
Kuzenime gelmsti 3 yasnda kizi bnde ordaydim şans eseri  halam bir oda verms oraya yatak dolap kurmuştu suratsız bir kadindi bit iki birsey sordu gitti esyasina oyuncagina kadar bakti  
(507 puan) tarafından
Anladım canım sağ ol
0 oy
(731 puan) tarafından
Ablama geldiler yeğenlerimin velayeti için kiyafet dolabı yatak odası evin temizliğine varana kadar bakmışlar hatta yeğenlerimin okuldan gelme saatiymiş ablam yemek yapmış yemeğin kapağını bakıp ne pişirdiği ne kadar bakmışlar düşünün yani
(507 puan) tarafından
Yok artık ya cidden
(731 puan) tarafından
Bizde yok artık dedik duyunca ablam kışlıklarına yazlıklarına ayrı ayrı dolap düzenlemiş o bile dikkatlerini çekmiş
(507 puan) tarafından
Allah bana yardım etsin inşallah
0 oy
(982 puan) tarafından
Sana bir tüyo verim bunu kesin yap cnm oğlun veya kızın ile ilgili resim çıkart 10tane seninle birlikte olan ve bir duvar köşesi yap onların göre bilecegi olsun bu çok fayda ediyor . Bazen evdeki resimle bike not veriyolar çevremde oldu cnm mutfakta bir tabağa meyve ebze koy bulunsun 2 3 çeşit sorarlarsa neden dışarda diye çocuğum soğuk yiyip hasta olmasın diye yapıyorum dersin buda iki artı . Çocuğun oyuncaklarını bir tarafa topla orada oyun köşesi gibi göster onların sormadı hiç bir soruyu sorma sadece dinle ve cevapla soru sorarlarsa sakinlik çok önemli heyecan yapma 
(507 puan) tarafından
Resim çıkartma Fikri güzel ama vakit Yok maalesef bugün bile gelebilir telefondan gösteririm artık oyuncaklarını çamaşır selesine koydum yani inşallah sıkıntı olmaz sağ ol canim teşekkür ederim
(982 puan) tarafından
Cnm resimci iki DKK veriyor resmi makina çıkartıyor ya bilgin olsun genede veya kapıya şu notu as birlikte kalitorsan bile oğlumun veya kızımın ismini yazıp misal zeynebimin odası yaza bilirsin çok faydalı fikir bunlar

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 667 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 458 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 379 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu

382,223 soru

11,444,238 cevap

35,015 kullanıcı

...