0 oy
1,056 göst.
Diğer kategorisinde (1,119 puan) tarafından
Kızlar 2 buçuk senelik evliyim.Bebeğim de 5 aylık.Son zamanlarda eşim bana karşı ilgisi azaldı.Ozur dileyerek söylüyorum.Cinsel anlamda da arayı yavaş yavaş açmaya başladı.Ben de dün akşam karşıma alıp konuştum.İş stresi falan diyor.Beni seviyor aldatma vs yok eminim.Tek sıkıntı arayı yavaş yavaş uzatması.Daha ne yapabilirim bilmiyorum.Konuştum .Diğer zamanlarda duş alıp yanına gidiyorum.Sırnaşıyorum ama tık Yok.ancak aradan 1 hafta ya da  10 gün falan geçecek öyle yanaşıyor.İlk zamanlar böyle değildik.

21 Cevaplar

+3 oy
(27,367 puan) tarafından

Aldatmıyor eminim diyen nice kadın gördüm burada aylar sonra aldatılmışm postları bu kadar emin olmayın dört dörtlük bile olsa erkek bu 

Bir anda mesafesinin sebebini sorgulmak lazım iş stresi iki senedir olmuyormuydu bide senin adım atmana rağmen 

Zaman tanı ne diyeyim ama normal değil sagliksal sıkıntısı da olabilir 

-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ben de eşimle öyleyim. İlk zamanlar aktif cinsel hayatımız vardı ama artık öyle değil. Şu an hamileyim ama gebeliğimden önce de haftada bir oluyordu. İlk zamanlar problem ettim ama artık etmiyorum. 
(1,279 puan) tarafından
Bu sizin için problemse ki evlilikte cinsellik çok önemli. Aile terapistine gidin
0 oy
(119,499 puan) tarafından
enerjisi dusuk demekki sorun sizde degil bence yaa burda okudum postlarda cogunluk boyle diyo gakiba sorun bizde esimle brnde
(1,539 puan) tarafından
Libidosu yüksek erkek sıkıntı düsügü dahada sıkıntı heralde :D
(1,119 puan) tarafından
Her şeyin fazlası zarar bacım
(119,499 puan) tarafından
bu durumda beslenmeyle alakali iste benimki sagligina cok dikkat eder ☹️
(1,539 puan) tarafından
Bana kalirsada denge meselesi bi taraf bi taraftan her zaman daha fazla istekli oluyor eğer ben istekli biri olsaydım eminim kocam kaçacak yer arardı böyle dengeleniyoruz demek ki
(5,904 puan) tarafından
Bence evliliğin temel direklerinden biridir cinsellik ve iki tarafında pozitif duygular yaşamasını sağlar dolayısıyla cinsellik düşünce evliliğin enerjiside düşer.. Canlı tutmakta kadından çok erkeğe düşüyor biz kadınların bazen tek sorunu ev işi çocuk derken kendimize vakit ayıramıyor oluşumuz ordada eşe sorumluluk düşüyor bazen bize nefes alacak alan yaratması gerekiyor
0 oy
(217 puan) tarafından
İki haftadır yanaşmayan ben sddfgh
0 oy
(230 puan) tarafından
Oluyor ya bı ara bende de oldu acaba ben dedım bu adam beni aldatıyor mu alakası yok performans dusuklugu biraz ılk zamankı gıbı olmuho nerde nddndnsn ama ben yanaşsam hayatta yorgunum demez 
0 oy
(783 puan) tarafından
Normal doğum mu yaptın.. normal doğum yapanların eşlerinde böyle sorunlar oluyormuş.. ordan cocuk çıkması düşüncesi adamı sogutuyormus..ya da eski hissi vermiyormuş genişledigi için.. 
(1,189 puan) tarafından
Ay yeminle bende öyleyim eşime bakıp özlüyorum ya bizde biraz sorunlarda var her ailede olduğu gibi onlarda etkiliyor aslında ama inşallah dediğiniz gibi olur
(2,728 puan) tarafından
Hiç merak etme hepsi geçecek aklına geldikçe güleceksin. Benimde eşime karşı aşırı merhamet girmişti içime
(1,189 puan) tarafından
Aynn öyle  çok merhametli olmuşum ona karşı
(2,728 puan) tarafından
Merak etme o merhamet yerini sinire gıcıklığa bırakacak hshahaha
(1,189 puan) tarafından
Him hadi hayırlısı bakalım
0 oy
tarafından
Hiç böyle sorunlar yaşamadım ama belkide doğru diyordur iş stresi vardır 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yani belkide gerçekten yorgundur işi agirsa ondan olabilir yedi senelik evliyiz hala daha yeni evli gibiyiz sorun bizde heralde
0 oy
(624 puan) tarafından
Benim 2 ci bebeğim var 5 aylık. Biz eşimle 1 seneyi geçti askerlik arkadaşı olduk. İnşallah düzelicez :)
(13,106 puan) tarafından
Sizdeki de fazlaymış sağlık sorunu mu var :)
(624 puan) tarafından
Sağlık sorunum yok gebelikte ilk aylar düşük riski vardı doğurup 5 aylık olana kadar da cinsellik unuttuk resmen
(13,106 puan) tarafından
Kumrular gibi sarılıp koklaşmıypr musunuz erkekler pek dayanamaz :)
(624 puan) tarafından
Eşimde sorun yok da bende cinsellik kavramı yok oldu resmen umarım geçicidir
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Kiz gün yorgunlugundan oluyor bunlar yaa o uyuyakaliyor koltuk ya ben cocugu uyuturken uyuyakaliyorum mesela bizim de 1 haftayi geciyor bazen ben sorun yapmiyorum cok calisiyor bazen cayi demlerken bir bakiyorum uyumus kalmiş adam yorgunluktan oluyor bunlar ilgisizlikten degil 
0 oy
(1,175 puan) tarafından

İş hayatındaki sıkıntı  stres ilişkiyi çok etkiliyor özellikle  erkekleri . O yüzden fazla kafaya takma şenlik bir durum yoktur. Eşimin  bir tabiri var yazamıyorum aklıma geldi :D

0 oy
(6,438 puan) tarafından
1 hafta normal bir süre aslında. Çocuktan sonra bizde de öyle oldu daha iyi bence 
0 oy
(157 puan) tarafından
Takma canım olabilir çok normal bazen insanın gücü olmuyor iş ortamı vs daha fazla yoruyor ki bu sıralar sanırım mevsimsel olarak insanlarda zaten bir enerjisizlik halsizlik var bu da doğal olarak cinsel yaklaşımını da etkileyebilir :)
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Yani ne desem bilemedim senin gene haftada 1 bizim ayda 1 neler söyledim ama yok bu sefer gözümde gönlümde bitti artık geldiği gün ben reddedicem 
(1,119 puan) tarafından
Çokmuş.Evlilikte cinsellik önemli.Bi hafta bile uzun süre bence.Yorgunluğu bahane ediyorlar.İstekleri azalmış bal gibi
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kız bizde de tam tersi eşim çok istekli ben hiç istemiyorum 
0 oy
(989 puan) tarafından
Doğumdan sonra benim eşim de öyle olmuştu çocuk y aylık oldu sonra düzeldi doğumdan etkilenmişti 
0 oy
(3,039 puan) tarafından
Sorun cinsel hayat mı karşılıklı duygusal tatmin mi bir daha düşün bence çünkü genelde doğum sonrasında benim evliliğimde dahil karşılıklı duygusal tatmin eksikliğinden özel hayatta bir gerileme oluyor.ne kadar biz kadın anne oluyor lohusu donemi bebek ihtiyaçları diyip pozitif ayrımcılık yapsakda malesef eslerimizde aynı dönem pek çok eksiklik yaşıyor.Ani değişen öncelikler beklentileri çıkmaza sokuyor.Yakinlasmanin haricinde önce birbirinize özel ve değerli olduğunuzu hissettirmeye çalışın sonrasında bir taktige vs gerek kalmaz bam bam..☺️☺️
0 oy
tarafından
Ya bence olabilir niye hemen aldatmaya bağlar ki millet bizde bazen öyleyiz bazen ben çok uzak dururum o yanaşır bazen o öyle kaç hafta yanaşmaz falan bende kötü olurum kavga ederdim hatta ama ne bilim artik normal geliyor bana arada böyle oluyorlar bence
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Ben adama yanasacam sirnasacam o da geri çevirecek mümkün değil onun açısından asla.kacirmaz.tam tersi bazen ben istemem.8 yıl bitti ben onun daha geri çevirdiğini bilmem duymadım görmedim.
0 oy
(106 puan) tarafından
İlk başlarda  iyi hamile oldum dogurana kadar hiç birlikte olmadık doğumdan sonra hafta 1 yada ayda 2 kere belki sonra ikinciye hamileyim kaldım gene hamilelikte hiç birlikte olmadık dogum yaptım 40 filanda çıktı gene olmadık aldım karşıma konuştum biraz zaman geçti 1 kere dahada yok selamın aleyküm aleykuselamiz şuan  :)  

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 131 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ozlemadayldrm48 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 467 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde Caresiz1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 615 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde Prenses.Lina (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,430 göst.