0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (1,090 puan) tarafından
Heleki öğlen uyumuyor da çocuğunuz:)

23 Cevaplar

0 oy
(6,516 puan) tarafından

Şu saatte halı koltuk silen ben ne diyim simdi anladın sen:D 

(12,536 puan) tarafından
Ah canım uyumadın mı
-Reklam-
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Öğle iki iki bucuk saat uyur. Her işi beraber yapıyoruz 17 aylık kendice yardım eder 
0 oy
(156 puan) tarafından
Bu saatte hala uğraşıyorum benim kız 15 aylık asla ben ilgilenmezsem 1 dk durmaz yeni yürüyo Bi de. Haftada Bi 3,4 saat anneme bırakırsam bişeyler yapabiliyom anca. İş yapabilenlerin çocukları daha sakin ve uyumlu çocuklar bence yoksa olmuyo olmuyo 
(219 puan) tarafından
Aynen öyle sakin bebekler. Felaket görsünler bakalım yapılabiliyor muymuş
0 oy
(731 puan) tarafından
Oğlum sabah 9 uyanır kahvaltıda ederiz beraber o oyuncak odasına gider oynamaya 1 saat kadar oyalanır orda arada bende eşlik ederim o oynarken odasında bende mutfağı halleder erkenden yemeğimi pişirir evimi siler süpürür çamaşırımı hallederim daha sonra biraz kısa süreli tv izler kraker keyfi yaparak 1 saat de ordan kazanırım o arada da kaba işlerimi yaparım çekmece temizliği gibi çamaşır katlama gibi tekrar saat  13;00 da uyur saat 4 kadar o arada yemek derdi yok temizlik derdi yok alırım çayımı kekimi geçerim tv karşısına 4 saat de çay da içerim uyurum dinlenirim saat 16:00 gibi uyanır gece de hiç şaşmaz hiç uyanmamak sureti ile 23:00 uyur birdaha sabah 9 kadar uyanmaz tamamen uykucu uykuyu çok seviyor
(5,240 puan) tarafından
Nazar edersin anlatma uykusunu cnm benimkilere değdi neler çektim simdi küçük hala düzelmedi tam
(3,180 puan) tarafından
Oh maşallah 4 kadar mı ben 1 saatvuyuydugun da şükrediyorum kızxx
(1,196 puan) tarafından
MaşAllah diyorum gözüm yaşlı burdan gidiyorum. :)
(731 puan) tarafından
Eşim çok uykucu bir adam tamamen babasına çekmiş bazen bırakıp bir işe koyuluyorum ses kesiliyor gürültü yok bir bakıyorum kucaklaşmış uyumuşlar bu dönem geçiçi ama ya şuan 2 geliyor bakalım beni neler bekliyor:D
0 oy
(547 puan) tarafından
Evin içinde kanguruda benle beraber geziyor
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Yapamıyorum 6 aylık bebeğim var 5 yaşında kizim var kızım aşırı evi dağıtıyo sürekli biseyler dökuyo bebeğim çok huysuz anca evi toplayabiliyorum
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Hafta sonu genelde ev işlerini yapıyorum eşim evdeyken hafta içi kuru ekmek bile yiyebilirsem seviniyorum önceden onuda yiyemedim aç dururdum dışarıdan  söylesem siparişi vermeye gidip kapıyı açmaya götürüp içeriye koyup yemeğe zamanım olmuyodu makimaya çamaşır atarsam yıkanıyor makinadaysa belki asabiliyorum oda belki akşamlarında eşim gelmeden artık makarna yapabiliyorun
0 oy
tarafından
Fıttırıyorum ev uçuyor ne olacak 
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Uyuyunca :) ama uyumuyo olsaydı da muhtemelen oylanması için birşeyler yapardım yemek için temizlik de çok derine inme canım hafta sonu yao babası baksin iki saat
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Gunluk rutini anlatacağım simdi sabah 6 7 gibi kalkarlar gece küçük kız kaç defa kalkar diş döneminde neyse 3 senedir zaten uyku yattığım yok önce alt değişim tuvalet ihtiyaç el yüz yikama sonra kahvatilarini koyarim yerler muttfagim toparlıyorum akşamdan zaten dolabın elini yüzünü silerim çıkan bulaşıkları koyarım oranın işi biter yatakları toplar 2 güne bir tüm yüzler değişir başlarım supurmeye sonra toz sonra silme tuvalet her girmeme camasur suyu dökerim cocuklar orayi henüz kullanmıyor rahatım sonra banyo eşim hergun abdest aldığı için hep temizdir gunluk lavaboyu falan temizlerim saat 11 buçuğa kadar işler biter çocukları öğle uykusuna yatırıp onlara bir corba yaparim camasirlari hallederim gunluk 2 3 makina camasir cikar kalkarlar corba içerler tv açarım 1 saat falan sadece oyun hamuru videoları slime videolarını severler onlar izlerken bende eşime yemek hazirlarim eşim gelir yemek falan yenir toparlanır hava güzelse çocukları dışarı çıkarırız yoksa babaları hergun işten gelince oynatır onalari bende tvden şarkı açarım birlikte oynarız akşam olur eller yıkanır gün içinde zaten sürekli yıkarlar diş fircalamiyorlar henüz korkuyorlar doktora götüreceğim sonra süt içip yatarlar küçük işte gece kalkar mama falan yer bazen yatması uzun sürer yanına uzanirim yatar geri yerime geçerim böyle ilerler günlerimiz işte 
(5,240 puan) tarafından
Haha Nuray onlarda temizliği bilmiyor oxman camasir susuz ev olmaz ;) sena canım benden babalarından goruyolar ama yapmak istemiyorlar bende doktora goturcem birde o anlatsın dedim
(1,196 puan) tarafından
Bacım yanlış anlamazsın nacizane birşey söylecem. Çocugum toza alerjisi var ve doktorumuz prof. O bile haftada bir nevresimleri değiş 60 dereceye at der. 2 günde bir yüz değişmekle inan canına bu kadar eziyet etme bu sağlığın her zaman olmaz.  Eşinin işi yada çocukların ter çiş olayı başka tabi
(3,004 puan) tarafından
Ben çok uzun iki sene kullanmadım çamaşır suyu beyaz sirke ve karbonat kullandım ama maalesef WC de olmuyor camasir susuz yâ
(5,240 puan) tarafından
AHM canin huy  valla anneden gelen bisey temizlik takıntısı elimde olsa yapmam zaten yazik tabi ama yapamıyorum ev basıyor.Nuraycim aynen oyle cnm
(1,196 puan) tarafından
Benim hobimdir temiz nevresim yağmurdan sonra toprak kokusu. Bunlar beni rahatlatır. Ama heeşeyden önce kafa sağlığı.  İnşAllah biraz gevşersin :)
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yapamıyorum:( biri 11 aylık biri 3 yaşında 11 aylık beni mahvediyor ne gece ne gündüz uyuyo
0 oy
tarafından
Güne sabah 6 da başlıyoruz akşam 10 da kapatıyoruz günü yetiyor bana
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Anne anne diye paçama yapışan bir çocukla 
0 oy
(368 puan) tarafından
Yapmıyorum ki :D
0 oy
(489 puan) tarafından
Bir şekilde oluyor vallahi .3 yaşında kızım, 1 yaşında ikizlerim var .Sadece ayrıntılı temizlik yapmıştım o zman yardıma ihtiyacım oldu bir gün falan kayınvalidem baktı.diger gunler yine bende birde yemeklerimi yaptım o temizlikte onlarda gelip bizde yedi..
0 oy
(1,530 puan) tarafından
Valla kendi kendine oynuyor bende işimi bitiriyorum 
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Ikı çocukluğum sabah sekızde kızımı okula bırakıyorum oğlumu uyutuyorum ön ıkıde kızımı alıyorum Kuran'a gidiyorum 3e kadar ordayım ne yaparsam 12 ye kadar sonra eve gel çocukları yedır yemek hazırla evı tekrar topla akşam da kuran dersıne calısıyorum  ... Ön bır de yatıyorum bazen ön ıkı ama geberiyorum olsun gececek bu zamanlar
(3,004 puan) tarafından
Çocuklar kaç yaşında hûhû
(2,295 puan) tarafından
Bır buçuk     .... Beş
(3,004 puan) tarafından
Kız bir buçuk ile kurs MaşaAllâh benim de 22aylik açıkçası kursa bı hafta gidebildim oğlan hastalandı.
(2,295 puan) tarafından
Hastayken gitmiyoruz tolere edılıyor zaten bahanesız gıtmezsen bır daha almıyorlar yılların kırsu bu yıklarca gıdebılırsın
(3,004 puan) tarafından
Yok kız biz her gittiğimizde hasta oluyoruz o yüzden gidip gelmekte kararsız kalıyorum çünkü hasta çocuklarını okula göndermiyor ama kursa getiriyor e bulaşıyor bize de
0 oy
(197 puan) tarafından
Vallahi canım benim oğlum üç aydan sonra hiç uyumamaya başladı bütün düzenimiz bozuldu şu an altı aylık hiç durmuyor sürekli kucak istiyor neyse artık mecburen yemek de mi yapılacak temizlikte mi yapmayacak bu evde mecburen iki dakka onu bırakıyorum yapıyorum yani sıkı sıkı hızlı hızlı yapmak zorundayım yoksa aç kalırız yoksa hijyenik olmaz ortam hastalanırız yani mecbur iki 3 dakika bekletiyorum olmadı bebişim oturana aldım onu fayans koyuyorum yanımda ilgilenmesini sağlıyorum ilgileneceğim bir şeyler veriyorum ve televizyondan müzik açıyorum öyle yani elimden geldiğince bir şeyler yapıyorum 
0 oy
(3,004 puan) tarafından

Oğlum ateşli benim de belim ağrıyor valla genelde sabah akşam süpürürdüm dün sadece sabah süpürdüm bugün süpürmüycem eşim yok vunku olsa süpürürdüm nasipse çamaşır asicam katlicam

image

güzel bir hasta çorbası yapicam, kurân okuycam. 
0 oy
tarafından
Öğlen uykusu hiç yok ucundede evim bahçeli kızlarım akşama kdr babaannesinin yanında oğlumda sakın bı bebek her işimi rahatlıkla yapabiliyorum akşam erkenden yatiyolar

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 605 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 529 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 249 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 199 göst.