0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından

Hamile olmadan önce hep tartışırdık eşimle , o kadar saçma o kadar anlamsız tartışmalar büyürdü . Hamile kaldım azaldı , doğurdum 4 aydır ufacık bir tartışma bile olmadı ta ki şimdiye kadar.  Eşim öyle telefonla uğraşıyordu bi lavaboya gitcem dedi telefonuna bildirim geldi bakayım dedim işte 2000 yatırma işleminiz onaylanmıştır diye kalan yatırım 4000 diye ben de eşim gelir gelmez hayırdır nereye 2000 yatırdın dedim.  ( önceden bir uygulamaya 1000 tl yatırmıştı geri gelir umuduyla o gitmişti , ondan acaba bu da farklı bir versiyonu mu dedim kendi kendime ) 

O da bir şeyleri kurcalamıyorum artık önceliklerimiz değişti bebeğimiz var vs. Farkındaysan uzun zamandır telefonunu elime bile almıyorum dedi. ( evet almıyor ben de almıyorum , ama bebekten fırsat bulamıyoruz bence ) Önceden çok kurcalardı telefonumu gerçekten . işte neyse ne sen de artık soru sorma , kurcalama vs. dedi . Ben yanlış bir şey yapmam o yüzden gördüğün her şeyi sormayı bırak . 
Yani şimdi ben mi fazla üsteledim o mu bu konuyu açmak istemedi . 
Yani alt tarafı o paranın ne olduğunu söyleyeceksin dedim konu nerelere gitti dedim , söylemicem çünkü her şeyi merak etmemeyi de öğren dedi . 
Saçma ama tartışma konumuz bu :)
Tartışmadan önce bebeği salla uyuyayım dedim sonra bebek ağladı susmayınca aldım uyuttum, şimdi ver ben sallayayım sen uyu dedi . Ben de uykum yok dedim , hani az önce vardı dedi , ben de kaçtı uykum sen uyu dedim .

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sonuc nereye yatirmis parayi kuzum
(121 puan) tarafından
Söylemedi işte :) merak etmemeyi öğrenmeliymişim . Ben de dedim sen de merak etme artık . Soru sorarsa bana da herhangi bir şey de merak etmemeyi öğren dicem . Halbuki kendi benden daha meraklı
tarafından
Resmen konuyu degistirmeye calismis kuzum. Neyse insalalah kotu bisey deildir gerisine bakma her ailede olan tartismalar bunlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de olsam öğrenmek isterim.az para da değil neyse söylesin konu kapansın yani .kim olsa kavga eder valla .yada en azından ben ederim kesin 
(121 puan) tarafından
Belki şunun içindir belki bunun içindir vs. Bir sürü şey söyledi ama bir türlü olayı anlatmadı beyfendi . Bende varsayımları söyleyeceğne ne olduğunu söylesen tartışmıcaz dedim de en son baktım olmuyor söyleme , sormadım varsay dedim ki elbet sen de bir şey sorarsın kendime saklayayım
tarafından
Bir sürü şey söylediyse gerçeği söylemedi demektor.cunku gerçek tektir ve nettir.insallah altından seni üzecek bir şey çıkmasın
0 oy
tarafından

2000 tl nerde çiftlik bank geldi aklıma hahaa 

(121 puan) tarafından
Tosuncukta yok geri gelse Türkiyeye belki ondan derim :))
tarafından
Illaki tosun gerekmez bir tosun gider bir tosun gelir enayilere tosunmu yok kızz bak sinir oldum senin adama
(121 puan) tarafından
Ol ol ben de çok sinirliyim şu an :)
0 oy
tarafından
açıklama yapmak zorunda bence az para değil nerdeyse o parayla bir ay geciniyoruz biz hesabini vermek zorunda soylememek icin laf salatası yapmış esin 
(121 puan) tarafından
Baya bir konuyu farklı yerlere götürdü en sonda dedi ki en kötü ne yapılabilirse onu düşün o zaman falan ne yani
tarafından
telefonunu vereydin eline al kurcala ver sende seninkini deseydin en kötusu insanin aklina bir sürü sey gelir ucu açık cevap
(121 puan) tarafından
Beni sinir etmek için söyledi ama ne hiç bilmiyorum
tarafından
cevabi almalisin canim az para değil ve esten gizli birşey yapilmamali yine oyun oynamış olabilir Allah akil versin senin ve bebeğinin rizkini bosa harcamasın
0 oy
tarafından
Esler arasinda gizli saklı olmamalı ya cok kirici
(121 puan) tarafından
Normalde hiç yok ama ilk defa bir şeyi açıklamasız bıraktı şaşırdım bu yüzden üsteledim baya
tarafından
Ben dvam ederdim sanırım ustelemeye hiç hoslanmam
0 oy
(3,078 puan) tarafından
B3mde merak ettim kız bak şimdi  :-D
(121 puan) tarafından
Bakayım inşAllah öğreniriz
0 oy
(996 puan) tarafından
Valla ben 100lira olsa dahi sorarim ogrenirim sonucda bizim paramiz bas cavusun esegi yok ki karsisinda esi var mecbur soyleyecek 
(121 puan) tarafından
Haklısın vallaha
0 oy
(193 puan) tarafından
Walla iki gün önce aynı konudan tartıştık bı arkadaşına para yatrmis nie yatirdin dedim söylemedi birseymi aldın dedim solemedi o gün küstüm bende ertesi gün zorla söyledi borç wermis ama bunda ne War saklancak başta soleseler ne warsa
(121 puan) tarafından
Aynen konuyu çok farklı yerlere taşımanın anlamı yok yani
0 oy
(301 puan) tarafından
Bence o para nereye gitti senin enbdogao hakkin onu öğrenemem madem aileyiz gizlimiz saklınız olmamali az bi parada değil sonucta
(121 puan) tarafından
Ben dedim zaten seninle ilgili her şeyi merak etmem kadar doğal bir şey olamaz diye de bakalım
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Eger bir aileyseniz o paranin nereye gittiginden seninde bilginin olmasi gerekior bence insaAllah kotu birsey yoktur canim
(121 puan) tarafından
Umarım kötü bir şey yoktur
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Tartışmaniz saçma bir konu değil sen ol normal arkadaşı değilsin karısısın Tabii ki de soracaksın ve eşinde açıklama yapmak zorunda
(121 puan) tarafından
Normalde her şeyi söyleriz birbirmize ufacık dahi olsa ama nedense bunu söylememek için direndi
(5,938 puan) tarafından
Söyler sen ısrar etme o zaman canım.
0 oy
(30 puan) tarafından
Hala aile kavramini öğrenememis esin canim eşten gizli sakli iş cevirince o paranin bereketi de olmuyor hayri da esim de bende calisiyoruz bir yere para gonderince hemen soyleriz esim ailesine kardrsine para gonderir soyler odemesi olur soyler ayni sekilde bende oyle gizli sakli bir sey yaptigi icin bahane de uretiyor olabilir yaptigi yanlis senin tepkin gayet doğru
(121 puan) tarafından
Çok ısrar ettim üsteledim ama söylememek için çok direndi ben de elbet bana da bir şeyler sorarsın dedim , cevabını alamadığı hiç bir soru olmamıştır bugüne kadar ama kendide yaşasın bakalım nasıl bir şeymiş

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 446 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 775 göst.
22 Haziran 2019 Aile kategorisinde HilalRıdvan (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 356 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Aleyna hakan24 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 515 göst.