0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (10,976 puan) tarafından
Ya kizlar bu ara salgın mi var?perişan oldum 3 gündür hastalıktan.ilk iki gün kalkıp ayakta gezecek halim yoktu.bademciklerim resmen yata oldu.lokma yutamadim.

Bir de emziriyorum diye doktor sadece parol dedi.ama yani parolda içsem ne fayda icmesem ne fayda.bende çocukların şurubu var.emzirdigim bebeğime verildi o şurup bende ondan içiyorum baya iyi geliyor ama.dogru mu yapıyorum bilmiyorum.

10 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hemde öyle böyle değil oğlum geçen cuma gününden beri hastane de 7 yasinda bu gece de acildeydik bebeğim 3 aylik. Bırakacak kimse yok onunla gece yarısı hastanedeydik 

Eşimde hasta şuan evde yorgan döşek yatıyor. 
(10,976 puan) tarafından
Bu aynı korona gibi yemin ederim.ama korona değilim.ayni kemik ağrısı titreme aci
-Reklam-
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Aa bal zencefil zerdeçal yap bol.ihamur iç ve c vitamini geçecektir İnşaAllâh 
(10,976 puan) tarafından
Kullanıyorum vitamin filan ne varsa.ben hayatımda 2 .böyle hafta oluyorum ilki koronaydi
0 oy
(4,325 puan) tarafından

Bende. İki gundur istifra ediom. Yuruyemedim bile evde . Annem heldi ccklari aldi yattim iki gundur malak gibi. Gece dort bes cikardim . Bugun sukur iyiyim ama spor yapmis gbi agrio heryerim. Heralde istifra ederken kasti. Kendimi7 yildan cik olmustur istfra etmeyeli:) hamileliklerimde bile bir kere cikarmadim  cok fenaymis ya bu durum

(10,976 puan) tarafından
Heh bende istifra etmedim ama hep midem dönüyor.ayni dediğin gibi sanki spor yapmisim gibi her yerim et kesigi
0 oy
tarafından
Aynen canım salgın var. Bizde de ilk eşim hastalandı. Dünde ben hastalandım kendimi zor kaldırıyorum. Çocuk olmasa yatıp uyucam. Ama mümkün değil. Bu günde kız öksürmeye başladı burnu filan akıyor. Yarına da ablamın 7. Gün mevlüdü var nasıl gidicem ne yapıcam bilmiyorum. Başım çatlıyor. 
0 oy
(2,811 puan) tarafından
Bende dundendir oleyim cenemden kulaklarıma vuruyor ağrı brun akıntısı doktorada gitmedim emziriyorm zor bela yaşiyorm :)
(10,976 puan) tarafından
Evet kulaklara da vuruyor
0 oy
(5,405 puan) tarafından
Evet salgın var kızım da braz hata Allah'tan ilaç vardı eşimin boğazı agryor bnm agryor annemde dedi salgın var hastaneler tıklım tıklım mis bizim mahaldeki parktada kadın dedi salgın var dkkat edin dye
(10,976 puan) tarafından
Evet kimi duyduysam ayni belirti hastalik
0 oy
(12,498 puan) tarafından
İlk gün çok görüyüm aşırı baş ağrısı vardı bende de hala tam toparlayamadım bugün de ishal oldum ve mide bulantım var eşimde dün kaptı şifayı salgın var 
(10,976 puan) tarafından
Bu nedir vallaha ya
0 oy
(134 puan) tarafından
Nane limon kaynatıp iç bol bol anca boğaxı o geçiriyor 
(10,976 puan) tarafından
Ay onunda midem almıyor ya.
0 oy
(1,599 puan) tarafından
Çocuğun şurubunu içemezsin. Ben de sormuştum doktor içemezsin demişti. İltihap varsa antibiyotik yoksa parol bu kadar 
(10,976 puan) tarafından
Nedense antibiyotik vermedi.
0 oy
(3,772 puan) tarafından
2 ay olacak nerdeyse salgın olani
(10,976 puan) tarafından
Perişan olduk ya kimi duyduysam
(3,772 puan) tarafından
Öyle  Allah şifa versin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 310 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbttnnmm (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 264 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,129 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Susus (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 102 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,558 puan) tarafından soruldu

381,722 soru

11,427,994 cevap

34,988 kullanıcı