0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Bu pazar ev taşıyacagım bile bile cumartesi günü söz takılacak kaynıma siz olsanız nasıl tepki verirsiniz canım çok sıkıldı diğer hafta sonu olsun dedim aradan çıkmalıymış 

4 Cevaplar

+1 oy
(11,077 puan) tarafından
Ne tepki vercem kimse bana göre ayarlamak zorunda değil nişanını. 
(688 puan) tarafından
Ev ilaçlandı temizlik yapılacak onu bekliyoruz tm söylerim eşim gitsin :)
(4,548 puan) tarafından
:))))))
(11,077 puan) tarafından
Şu an bana kızıyosun ama gerçekten laf olsun diye söylemiyorum bak, kendimi senin yerine koyuyorum önemli bi durum değil benim için. Senin için önemliyse bu kadar, bi daha senlik bişi olursa da sen yapmazsın fedakarlık ne diyim.

Hayallllll :*
(688 puan) tarafından
Zoruma gitmiyor sadece ertelenmesini istedim bunun mantıgını anlamıyorum
(11,077 puan) tarafından
Bazen insanların davranışlarında mantık aranmaz malesef
-Reklam-
0 oy
(516 puan) tarafından
Tamam onlar taksın siz gitmeyin aradan çıkarsınlar 
(688 puan) tarafından
Bende aynısı dedim eşime yok gideceğiz diyor
(516 puan) tarafından
Valla bu adamların burnu koku almıyor mu kendisine yapılanı görmüyor
(688 puan) tarafından
Almıyor gibi
0 oy
(343 puan) tarafından
Tepki vermem şahsen onların günü sonuçta ve aynı gün değil, c.tesiye kadar hallet işini nişana hazırlan ve git canım ne var bunda. 
(343 puan) tarafından
Kalacaksanız evet onda sıkılmakta haklısın ama boşver artık olan olmuş kendini kurup aileni de huzursuz etme. Sonra nişan gününde eltinde pek suratsız kesin kıskanıyor seni diye fişteklerler bak gelini :D
(688 puan) tarafından
Çocugum küçük o ne kadar yatarsa yapıyorum evi ilaçladttık cuma gününe kadar beklemek gerekiyor sonra temizlik öyle olunca canım sıkıldı cici eltimle kaynımls iyi anlaşıyoruz şükür yapı gereği zaten çok gülen bir insan değilim
(343 puan) tarafından
Gitmek istemiyorsan kalıncağı için çocuk huysuz olur diye eşini gönderebilirsin anlayışla karşılayacaklarını
ümit ediyorum, sende işlerini halletmiş olursun. Gitmek zorundaysan da ya pazar sabahı erkenden yola çıkacaksınız ya da hafta içine erteliceksiniz başka da yapılacak birşey görünmüyor malesef.
(688 puan) tarafından
Başka zaman olsa seve seve giderdim kaynımı seviyorum severek oluyor ama işte ters zamana denk geldi eşim bensiz asla gitmez
O kadar haftaya olsun dedim keza kaynımda bu hafta olsun istemiyor
İşin başka yüzü benim burnumdan getirmek ailesinin
(343 puan) tarafından
Orasını bilemem canım ama pazar yetiştiremezsen erteliceksin mecbur. Sende onlara inat nişan günü neşeli ol o zaman onlarda kalakalsın öyle, sinir edemedik diye onlar kudursun :D
0 oy
(119,349 puan) tarafından
sehirlwr arasi tasinmaysa nisana gitme ama sehir iciyse koy esyalari eve giyim falan hazirsa git sonucta bi kac saatlik bi olay
(688 puan) tarafından
Nişan olacak yer iki saat gidince de kalmak zorunda yız

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 102 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ilknur17 (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu