0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (735 puan) tarafından
Iyi akşamlar kızlar regle 5 gün var test yaptım ancak negatif 1 yıldır 2. Cocuk istiyoruz ama olmuyor bütün hormon testlerini geçen ay verdim hiç bir sorun gözükmüyor prolaktin gayet normal cıktı normalde prolaktin yüksekliğinden gelirmiş bende oda normal sogan suyu içtim 10 gün acaba omu yükseltti yoksa gebelik belirtisi olabilirmi göğüslerim yumurtlamadan sonra bildiğiniz taş oldu el vuramıyorum damarlar belirginlesmis sanki silikonlu gibi oldular af edersiniz yumurtlamadan sonra akıntı hiç kesilmedi bazen seffaf bazen kıvamlı yoğun kusura bakmayın detay verdim ama bu ikisi beni çok isgillendirdi negatifi görünce aşırı morelim düştü erkenmi yaptım acaba yumurtlama ve catlamanin 10. Bugün aynı günün akşamı çatlama oldu çünkü göğsünden sıvı gelipte gebe olduğunu öğrenen oldumu

2 Cevaplar

0 oy
(1,534 puan) tarafından
Kaç yaşındasınız acaba
(1,534 puan) tarafından
Bu yaşlarda sıvı gelmesi olabiliyirmus   yanlış anlamayın da
(735 puan) tarafından
Ay demeyeydin öyle kız kabullenemiyorum zaten yasimi :) zaman nasıl geçti hoc bilmiyorum bilmem ilk defa duydum ne alakası var acaba yaşla sıvının
(1,534 puan) tarafından
;) kiz  bilmemki ya ablamdada olmuş 30 yaşı gctimi olur demiş  doktor
(735 puan) tarafından
Ay ne bilim duymadım hiç:))
(1,534 puan) tarafından
Demiş menepoza hazirlaniyo vücudun demiş bilmem ama belki senin gblik de olur canm :)
-Reklam-
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Bacım çatlamadan 14 gün sonra test daha sağlıklı sonuç veriyor çocuk düşünürken soğan suyu içme adet sökücü niteliği taşıyor çünkü 
(735 puan) tarafından
Kuzum doktorum önerdi sogan suyunu uydum içtim prolaktinimimi yükseltti acaba hiç anlamadım ki balon olan göğüslere rağmen hamilede değilsem yazıklar olsun bana hahahahha:) 10. Gün yumurtlamadan erkenmi yapmisim sence regle 1 gün kala 14. Gün olacak yapsam cikarmi acaba
(5,813 puan) tarafından
Aynen bekle bacım regl gününü bile bekle Ogün regl olmazsan yap testini

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde prensbioglum (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,543 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
17 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...