0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (796 puan) tarafından
Kızım 3 bucuk yasında ıstahı hıc yok bı macun varmıs  kıds plus dıye  kılo vs aldırıyomus aranızda kullanan varmı

4 Cevaplar

0 oy
(76 puan) tarafından
Benimkide öyle hiç iştahı yok hiçbişey yemiyor herseye zorla yediriyorum o macundan aldım bende işe yaramadı her sabah aç karnına keçiboynuzu pekmezi içir
(796 puan) tarafından
Oylemı ya cevremde cogu kısı memnun kaldı bende bı denım dedım sıparıs ettım gelsın bakalım olmassa bıde kecıboynuzunu denım sagol cnm
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Benim kızımda yemiyordu iştahsızdı ama dönem dönem oluyor cocuklarda bu macunu cocuk doktoruna sormuştum almayın demişti neden dedim ergenlik dönemi daha erken oluyor demişti bende almamıştım şuan yiyor aradan bir iki hafta geciyor bir hafta Birsey yemez düzgün cıktıgında söylüyor birde ben hic peşinde gezmedim yemiyorsa bırakıyordum kendi haline tepsi hazırlardım koyardım oynadığı yere kendi yerdi 
(796 puan) tarafından
Anladım cnm bıkere aldım nı denıyeyım bakalı  m
(571 puan) tarafından
Cocugunu degerlerine baktırmadan sakın vitamin şurubu verme canım ben iştahı yok diye hastaneye götürdüm kan sayımı istiyorum dedim baktırdım b 12 yüksek cıkmıştı araştırmaya gönderdi doktor hematoloji bölümüne orda bakıldı neden yüksek diye kan ultrason vs aman kızlar kan sayımı yaptırmadan sakın cocuklarınıza vitamin vermeyin
0 oy
tarafından
Biz bi ara supraktin şurup kullanmistik 
(796 puan) tarafından
Faydası olmusmuudu
tarafından
Evet istahini acmisti
(796 puan) tarafından
Benım kız gunde sadece bır ogun acım dıyo az bısey yıyo tamam zayıfladı
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Onu bilmiyorum da kids , Zühre ana var çavremde kullanıp memnun kalan varmış bende yeni aldım iki gündür kullanıyorum Trendyol da çok yoğun yorum var herkes aşşıırıı memnun ben yeni kullanıyorum etkisi olur mu bilmiyorum ama çevremdekiler çok memnun bakabilirsin Trendyol dan 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
18 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu

378,984 soru

11,344,137 cevap

34,809 kullanıcı

...