+1 oy
977 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Ayy kızlar hiç gülesim yoktu kuzenimin düğününde bana görücü çıkmış :D annemde demiş siz bu kadinun altınlarını elindeki çocukları görmediniz mi isterseniz gidin kocasından isteyin demiş ahahahha 

24 Cevaplar

+2 oy
(27,351 puan) tarafından

Olabilir genç annelerin başına gelen genel şeyler 

-Reklam-
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Hiç yabancı gelmedi ☺️☺️
0 oy
(5,946 puan) tarafından
Millet de manyak ya:)) bana 15 yaşında kuzenimin sünnet düğününde çıkmıştı. Baya çocuğum yani, öyle gösterişli bir vücudum da yoktur sinir olmuştum :))
(180 puan) tarafından
Ay yemin ederim bana da çıkmıştı aynı düğündeydi oda adamlar gelip anneme yalvariyo resmen düğünde ne isterse yaparız yeter ki verin diye annemde. Anam siz manyak mısınız bu kız daha 16 yaşında demişti :D
(5,946 puan) tarafından
Terbiyesizlik bu da artık ya. Millet gerçekten şaşkın:)
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hahahaahah annen iyi demiş çocuklarda promosyon olsun deseydi bari  demek beğenmişler kız seni  hahahahahah
(2,835 puan) tarafından
Allah iyiliğini versinnn Allah seni kocana bağışlasın kız ☺️☺️
(180 puan) tarafından
Amin belki değerimi anlar :D
(2,835 puan) tarafından
Anlattın mı kocana hahahah
(180 puan) tarafından
Annemle konuşurken annem anlattı. Ben onların taaaa diyo:D
(2,835 puan) tarafından
İyi yaptı annen  kıymetini anlasın güzel bir karısı var sagip çıkmassam  bakanı çol olur diye düşünsün benim başıma da gelmişti kocam kıskançlık krizine girmişti ☺️☺️
0 oy
(511 puan) tarafından
Hahaha annen iyi demiş valla
0 oy
tarafından

:D:D:D gözlükçü var bildiğim ///// diyormuşum:woot:

(180 puan) tarafından
Bide demişler belki sözlüdur diye düşündük ulan sözlü olan bekar mi oluyo :D
0 oy
(982 puan) tarafından
Gül gül karnım ağrıdı valla kardeşimde evli iken yeni gelinken çıktı 3 4 tane aklıma o geli verdi düğünde ahat
(180 puan) tarafından
Bekarlar bitti :D
0 oy
(6,993 puan) tarafından
Ahahaha annen benim kafadan tam bayıldım laflarına 
(180 puan) tarafından
Çok sivri dillidir
(6,993 puan) tarafından
Ağzına sağlık valla
0 oy
(1,161 puan) tarafından
Bende bu sene esimin kuzeninin düğününe gitmistim 1 i anneme digeride Kaynimin kızına demis bu kız kim kolumdada ceyrek vardi
0 oy
(2,481 puan) tarafından
Oda birşey mi kaynimin çocuklarını okula götürüp getiren servis şoförü bana sen liseye gitmiyor musun niye servisle gelmiyorsun dedi :)
0 oy
tarafından
Banada cikmisti:))
0 oy
(4,164 puan) tarafından

1 bebek annesi mi ne vardi o sandim basligi okuyunca:)) ailesinin baskisindan kacmak icin evlenmek istiyodu ya 20 yasinca bir ccklu bosanip annesinin evine dinen 40 yasindaki adamda kurtulusu arayan

(5,627 puan) tarafından
Ne oldu o bayana ya? Bayadır yok
(4,164 puan) tarafından
Aynn bende bilmiyorum bayadir gormuyorum postlarda
(2,148 puan) tarafından
Hahah valla bende o diyerek girdim direk her hafta bi görücü çıkıyo birine aşık oluyo bişeyler yaşayıp duruyodu heralde gene o dedim :D
0 oy
(5,627 puan) tarafından

Benimde başıma çok geliyor :D eltimin düğününde, eltimin halası giidp kaynanama sormuştu kimin kızı oğluma istiycem diye :-D:-D

(2,148 puan) tarafından
:D haha beni bi tanıyan bi tanımayan pişman kız:D hani sınıfta bi tip vardır her lafına gülerler konuşmasa bile gülerler bizim sınıfın ki bendim öyle deyim :D
(5,627 puan) tarafından
Tam bir şabansın o zaman :-D:-D
(2,148 puan) tarafından
Shahhaha evet :D
(2,148 puan) tarafından
Yazarken şabanın konulmadan herkesi güldürdüğü repliği gelmişti aklıma:D
(5,627 puan) tarafından
Aynen bende okurken o geldi aklıma shahahha
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Sen bunu deyince aklıma bir olay geldi. 

Babam ve annem daha yeni evliyken bir yere uğramışlar. Sonra adam babama demiş ki annemi göstererek bu kim diye, babam da o zamanlar utaniyormus bizim oralarda çok vardır öyle utanan . Kız kardeşim demiş. Birkaç gün sonra annemi istemeye gelmişler . Babam delirmiş tabii bu benim karım ben utancimdan söylemedim diye:)
(180 puan) tarafından
Ohaaaa bide gelip istemişler mi :D ulan baban artık öğrenmiştir utanmamasi gerektiğini:D
(2,667 puan) tarafından
Ondan sonra anneme ilgisi falan artmış ztenn:))
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Beenşm de öyle bir anım var nişana gitmişiz bir kadın çok beğenmiş olmalı beni gidip kaynanamın elitisine diyor bu kız senin kızın mı yada kimlerdendir diye kadın sen diyorsun diyor o benim gelinim ysnındaki dee kızı diyor aaa biz kız sanmışız diyor çok hanım hanımcıkmışım meger birde kadın anlatıyordu bize 
0 oy
(119,289 puan) tarafından
ohooo beni herifimin dibindeyken istemislerdi 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kaynanamla otururken balkonda kadının biri kaynanama yanındaki kız senin kızın mı diye sordu kaynanam da yok gelinim Kadın hala kız kardeşi ablası felan yokmu diye diretti kaynabamda git yukarı tarafta düğün var gir bak kız ne istiyorsun yoktur diyoruz diyip terslemişti :Ddd. Oluyor böyle wakalar 
0 oy
(752 puan) tarafından

Benim başıma gelmedi ama annemin başına gelmiş 30 35 Varmıştır heralde o zaman. Babama senin kız bekar mi bekarsa görücü gelelim demişler Babamda o benim eşim demiş adam ne diyeceğini bilememiş gitmiş sonra. Annem anlatınca gülmüş ama babam içinden neler dedi bilmiyorum.  :D

0 oy
tarafından
Yanimizda bebemiz varken bakan mikr.oplarda var Allah ıslah etsin böylelerini.midem bulanıyor böyle tiplerden
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Ne görücüler ne talipler kızımı kardeşim zannediyorlar :)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,371 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,115 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,388 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 574 göst.