0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde (921 puan) tarafından
N3rde bu ......... :D

16 Cevaplar

+8 oy
(7,747 puan) tarafından
Filistin de ölen çocuklar Dilan Polat kadar gündem olmadı 
(12,494 puan) tarafından
Gelde bunu onlara anlat
(5,702 puan) tarafından
Atalarının da suçu yok bunlar sadece birer iddia var mı bir kanıdı? Zorla aldılar o toprakları onlardan
(12,494 puan) tarafından
İsterlerse bile isteye versinler atalarının suçunu masum bebekler kadınlar çocuklar çekemez çekmemeli hele bide bu şekilde bütün bedenleri parçalanarak hiç bir vicdana sığmaz buna hak ediyorlar demek
(5,702 puan) tarafından
Bunu diyende vicdan arama merhamet arama oda zalimlerden farksız
(2,892 puan) tarafından
Oha diyorum
Hangi vicdan yoksunu dedi bunu
İnsanlıktan çıkmış olmalı bunu diyen
Onunda çocuğu ölsa gene aynısını der mi
Şıl lık
-Reklam-
+3 oy
(15 puan) tarafından
si.. r olup gitmis umarim bir daha donmez. dun instada eski yasadiklari ev, kiyafetler falan gosterilmis. baya bildigin fakirmis. bu isin arkasinda kimler cikacak onu merak ediyorum ben.bir de su ozlem oz karisi da arastirilmali. guzellik merkezine ugradiklari yok ama onlar da surekli geziyorlar ve ha bire parti yapiyorlar. onlarda da bir sey cikacagina eminim
+1 oy
(5,702 puan) tarafından

Gelirler şimdi linç tayfa :D yorumları okumak için yerimi aldım 

(921 puan) tarafından
Bekliyom bnde sabrsizlkla chxbbdbd
(5,702 puan) tarafından
Hahahahah bekle ve gör :-D
(4,198 puan) tarafından
Aloo engiiin. A 101 den peynes marka peynir al ama 500 gramlik al 1 kilo alirsan cok agir gelir bu ay cok acildik:) daha minlan da ferrari resimli milkten cilekli sut istedi cicuga onu da aldik ay sonunu getiremicez gibi:)
(4,198 puan) tarafından
Alo engin totosumu silip attigim tuvaletkagitlari indirime gircekmis  su bizim eski evdeki 50 bin tllik tasli tuslu altin sarisi tuvalet cöp kovasindan secii aldigimiz az kullanilmislari tekrar kullaniriz indirime girene kadar:))
0 oy
(659 puan) tarafından
Keske dilan Polatı merak edecek kadar dertsiz olsam:) 
tarafından
Dertleer deryaa olmuş bende biir sandaall :-)
(659 puan) tarafından
Hemde su alan:D
tarafından
Ahahahahah :-)
0 oy
(5,348 puan) tarafından
Olabilir :D benim hiç aklıma gelmiyor 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
İnsanlara olayi unutturmak icin kabuğuna cekilmistir 

Gecen arabamiz doblo vergisi şu su busu 12 binden fazla para gitti bir senelik dilan polatın ise 15 bin miş insanin zoruna gidiyor 
(238 puan) tarafından
Ben ikinizi de birbirinize açıklıyım kızlar :D
Ronyazeynep diyorki benim cebimde kuş kadar para var bi dobloya senelik 12bin vergi ödüyorum.  Dilan polat o kadar mala mülke 15bin ödüyor bu zoruma gidiyor. Diyor.
(2,803 puan) tarafından
Maianiz doğru tespit canım daha diger ödediğimiz vergiler hariç :)
(238 puan) tarafından
Ay sorma sorma bak ben ödemedim vergiyi şimdi geldi aklıma ne kadar çıkacak acaba başıma :D
(5,702 puan) tarafından
Haa tamam şimdi anladım :-D:-D
tarafından
Çünkü gider gösteriyor herşeyi :) varsa işletmen sende gösterebilirsin, aldığın yakıtın parasını bile geri alırsın
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kadın en son yeter bakın Filistin ne halde hala beni mi konuşuyorsunuz diye paylaşım yapmişti haklı. 
(1,279 puan) tarafından
Nereye haklı ya kendini unutturmak için filistini öne sürüyor
0 oy
(12,687 puan) tarafından
Niye uyumuyorsun 
(921 puan) tarafından
Uyumam ben geceleri
(12,687 puan) tarafından
Ayniyız desene
0 oy
(327 puan) tarafından
Ne olmuş ki hiç biseden haberim yok tvi izlemiyom 
0 oy
(34 puan) tarafından
Kartta  ayın 15 ine kadar idare edebileceğimiz 250 TL paramız kalmış bebeğim oldugu için çalışamıyorum da şu an merak edecegim en son şey o Allah'ın belası olur heralde herkesin derdi geçim bosverin boş insanları herkes kendi hayatına baksın maddi manevi ne kadar iyiyim diye bu arada linç veya kötü söz sayma kardeşim sitemim sana değil kendime 
(921 puan) tarafından
Uzuldum :(
(1,975 puan) tarafından
Daha 20 gün var un şeker ancak alınır 250 liraya oda az kiloyla . 20 gün hiç mi ihtiyaç olmayacak Allah hayırlı kapılar açsın yardımcınız olsun inşallah .
(34 puan) tarafından
Görümcemden istedim canım zaten o da çoğu zaman yardım etti o da olmasa zaten düşene kimseden yardım gelmez ocakta toparlayacaz Allah'ın izniyle şimdilik sabrediyorum el mahkum istiyorum ondan bunca zalim varken Rabbim biz kullarını darda bırakmasın inşallah bir kere düştün mü toparlaması zor oluyor
0 oy
(4,682 puan) tarafından
Az gelmiş derdimiz dilan polat mi filistine üzül diyenler yok.d.s herkes uyuyor ondan sordun dimi linç yemiyim diye.d.d.d
0 oy
tarafından
Yurt dışına kaçtığı iddaa ediliyor.az önce gördüm galiba kesin bilgi.
(16,019 puan) tarafından
Ülkeyi terk edemez ki çıkma yasağı var nasıl gitsin
tarafından
O yasak fakirlere.ucak kiralamislardi onunla kaçmışlar herhalde öyle yazıyordu.zenginler bı yolunu bulup kaçar cok mu zor ki kaçan kaciyo bı şekilde
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Gerçekler ortaya çıktı ya en azından vergi  ödemediği falan çıkmış ti ortaya bide daha kara para aklama sonrasında suc örgüt için soruşturma başlatılmıştı yani gizleniyorlardir açıklamadan kaçıyordur
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Cokmu merak ediyorsun 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Hicte merak etmiyorum gebersin ürünlerine uyusturucu koyuyormus karapara akliyormus yaptigi suc neyini merak edicem pisliğin
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Evet sensin hiç merak etmiyorum ateş olmayan yerden duman çıkmaz 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 479 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 816 göst.
12 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 5,463 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 484 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,017 puan) tarafından soruldu

380,424 soru

11,390,067 cevap

34,898 kullanıcı

...