0 oy
732 göst.
Diğer kategorisinde (1,279 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/Cy1rnUno13g/?igshid=MXhhNTc4dTl6dnQ5aw==

Hassas kişiler izlemesin. Uzun zamandır bozuk olup tamir ettirilmeyen asansör düşüyor ve ölü var maalesef.

12 Cevaplar

0 oy
(4,240 puan) tarafından
Allahim yaa pisipisine gitti giden. Yazik ya gercekten suan kimbilir kimin ana babasina haber ulasti gece gece
(4,240 puan) tarafından
Protestolar baslamis . Bi sonraki gonderide
(1,279 puan) tarafından
Bir çocuk ne halde karnında taşınıyor, ne zorluklarla bakıp büyütüyorsun. Üniversiteye gönderiyorsun devletin yurdunda ihmalden dolayı ölüp gidiyor. Şaka gibi.
(1,279 puan) tarafından
Baslatanlari yurttan atarlar bizde de protesto olmuştu eskiden attılar bir çok kişiyi yurttan.
-Reklam-
0 oy
(3,898 puan) tarafından
Çok yazık Rabbım ana babalarına sabır versin biriside duvarla asansör arasına sıkışmış
(1,279 puan) tarafından
Evet gerçekten çok üzücü
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Evet gördüm haberi. Çok üzücü ailesinin evine ateş düştü. Kımbilir ne hayallerle oraya geldi. Sorumluları keşke hakettiği cezaya alsa. 
(1,279 puan) tarafından
İnşallah alırlar ama olay kapanır gibi geliyor. Savcı gazetecileri uzaklastirmis.
(2,028 puan) tarafından
Öyleymiş yarın gizlilikde gelir kimse konuşamaz. Ne üzücü durum, Twitter'da şuan TT olmuş insanlar yazıyor belki bu sayede adelet olur
(1,279 puan) tarafından
İkinci ceset çıkartılıyordu az önce ne diyeyim ki yazıklar olsun
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Eşim de benim KYK personeli (orda değil) haberi gördük çok üzüldüm ya gece gece evlere ateş düştü kim bilir ne hayallerle geldiler okumaya eşimin de yarın nöbeti var kesin bizim öğrenciler de eylem yapar diyordu o da demin 
(1,279 puan) tarafından
Eylem yapanlar atılır büyük ihtimalle
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Aydında yaşıyorum çok çok üzüldüm bu olaya ( 
(1,279 puan) tarafından
Evet üzülmemek elde değil.
0 oy
(5,389 puan) tarafından
Dustusutiguni gostermiyor video galiba Allah rahmet eylesin 
(1,279 puan) tarafından
Evet düştüğü an yok. Savcı gazetecileri uzaklaştırmış. Vali bir ölü var diye açıklama yaptı ama daha fazla ceset torbası çıktı.
(5,389 puan) tarafından
Asansör nasıl düşmüş yaaa
0 oy
(982 puan) tarafından
Bizim lijmanin asansörü bozuk 9 katlı bina ve her gün bozuluyor ikiside asansörün malesef deyisilmesi lazım ama deyismiyolar ve sonunuz hayır olsun 
(1,279 puan) tarafından
Bizim evin asansörü de öyle ama Allah'tan birinci katta oturuyorum
(982 puan) tarafından
Bunda bir buçuk ay önce 6kata basmış komşum bir anda 9kata çıkmış tavan duvarına vurmuş aşağı savurmus Allah'tan durmuş asansör hangi katta bilmiyorum 2kerede ben kaldım asansörde birinde eşim ile birinde tek yarıda durdu indirdiler depremden sonra bozuldu asansörler surekliariza veriyor arada yanık kokusu alıyorum bindimde kaplı kokusu gibi sürekli hergun tamirci geliyor yapıyordu 1hafta öncesine kadar ama çok sıkıcı bir durum 3kattayim ama çok merdiven var ikili ikili bebek arabam oldu için sıkıntı mejbur biniyorum genede binamazda hasta çocuğu olanlar var engelli yüksek katta oturuyolar bozukdunda binemiyolar .
0 oy
(934 puan) tarafından
Ölü sayısı 8 yazmışlar, oranın asansörleri büyük mi o kadar kişi nasıl sigmis anlamadım.allah rahmet eylesin 
(3,898 puan) tarafından
16 kişi varmış sözde asansörde.. ya ölü sayısı daha fazla yada bilerek 16 kişi var deniliyor çok bindikleri için asansör düşmüş diyecekler
(16,053 puan) tarafından
Böyle bir konu hakkında nasıl yalan söylesinler ki daha az veya daha fazla kişi bindilerse çıkıp demezler mi hayır az kişi bindik veya çok kişi bindik.
(3,898 puan) tarafından
Yaşayan varmi acaba aralarında soylicekler öğrencilerden, ağır yaralı olanda vardır kamera kayıtlarına falan bakmislardir.
Az kişi olsa bile soylemicekler belki hatalarını kabul etmemek için, yurdun asansörö ne kadar büyük olabilir 18 kisi binsin ayrıca
(934 puan) tarafından
Kamera kayıtları vardır illa ki, çok binmek de ne bileyim saçma değil mi ya, nasıl sığdı o kadar insan
(3,898 puan) tarafından
Asansör bozuk olmasa bi sıkıntı olmazdı ihmal var ortada kapisida kapanmamış zaten,  panikle çıkmaya çalışmış 1 kışı sıkışmış kaç ölü var doğrumu bilmiyoruz tabi
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Evet ben aydinliyim sabah yurdun ordan geçtim tomalar vardi erkek öğrenciler protesoya başlamıştı
(1,279 puan) tarafından
İnsan canının hiç kıymeti yok
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Allah ailelere sabır versin çok üzücü 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ne pişkinler ya insanların canı gitti
0 oy
(3,120 puan) tarafından
Ah yâ ah neden böyle şeyler oluyor artık dayanilacak gibi değil hakikatten neden hep sorumsuzluk neden hep kötülük ihmâli olanlar o yavruların hesabını nasıl verecekler madem arıza var yapmıyorsunuz bari kullanmayin diye arızalı yazısı asın artık çok sinirleniyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 376 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 520 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 249 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.