0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar lisede 10.sınıfta edebiyattan kalmıştım mezun olamadım şimdi liseyi bitirmek istiyorum nereye gitmem lazım ve tekrardan liseyi lise 1 den mi başlayıp bitirmem lazım yardımcı olurmusunuz

3 Cevaplar

0 oy
(24 puan) tarafından
Merhaba canım ben açıktan liseyi bitirdim öncelikle meslek okulumu eğer meslek okulu ise benim öyleydi yakınında olan hangi bölüm ise oraya gidip liseye durumu anlatıp basvuru yapıyorsun evet en başa dönüyor ben son senemdi ama sil baştan okudum ama meslek lisesi değil ise halk eğitime basvuru yapiyorsun
tarafından
Meslek lisesiydi canım okuduğum bölümde bilgisayarlı muhasebe meslek lisesine ğidipmi anlatacağım durumu
tarafından
Nasıl en baştan başlattılar seni ???? Aynı okuldan ben kaldığım yerden devam etmiştim yüz yüze eğitimi de normal derslerinde hepsinin kredisini verdiler bana
tarafından
Kader hayır halk eğitime değil okuduğun okula gidiyorsun açık öğretim akşam dersleri olup olmadığını öğreniyorsun daha sonra harcını yatırıyorsun okula gidiyorsun sana şifreni veriyorlar sistemin
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Bende liseyi açıktan bitirdim. Webden AÖL yeni kayıt tarihlerini kontrol et. Başladığı zaman bağlı olduğun halk eğitim merkezine git. Tabii bir kaç belge isteyecektir senden ve harç ödeyeceksin.
tarafından
Anladım canım Ben liseyi Normalde Meslek Ticaret meslekte okudum gene halk eğitim merkezine mi gideceğim
(24 puan) tarafından
Yok canım meslek ise benim gibisin bende ticaret lisesi okudum yakınında ticaret lisesine git orda açık lise ile ilgili memurlar var onlar yardimci oluyor kayit yapıyor yanılmıyorsam ziraat e para yaptırıyorsun benim zamanımda 80tl falandı ve ayrıca yuzyuze derslerin oluyor ve şimdi hatırladım meslek lisesi olduğun için onlar muhasebe vs puan hesaplıyor kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ama yuzyuze derslere giriyorsunuz eğer yuzyuze gitmek istemezseniz sıfırdan düz liseye kayit yaptiriyorsunuz
tarafından
Yüz yüze derse ğiremem canım küçük bebeğim var gurbatteyim bırakacak kimsem yok o yüzden sanırım baştan başlayacam :(
(24 puan) tarafından
Valla canım ben hamileyken gittim geldim bilgisayarlı muhasebe ve düz muhasebe mutlaka yüz yüze girmen gerekiyor ama bence yakınındaki okula git durumu anlat belki yardımcı olurlar sadece sınava gel derler durumunu bir anlat
0 oy
(679 puan) tarafından
Halk eğitim gidip kaydoluyorsun meslek veya düz onun puanı var ilk kayıtta sana 35 kredi veriyorlar. Sil bastan baslıyorsun 1 dönem derslerinden alıp 2 3 4 diye gidiyor dersler kalan dersler diğer sınavlarda veriyorsun ve şuan sanırım online devam ediyor çok rahat olur senin için kaydını yap sınav günü girersin meslek 230 düz 180 kredi gibi bseydi yükselmediuse bu şekilde her dersin kredisi ayrı bu krediyi tamamlayınca mezunsun yanı 1 2 3 yıl okuma GB bsey degıl şuan online oldugu için kredileri cok rahat alırısn ben 1 senede bitirdim 
tarafından
Ayy hadi inşallah bunu öğrendeğim iiyi oldu canım sağol cok
(679 puan) tarafından
Sende sağ ol canım ama düze yazıl bence 180 kredi diplomanı alırısn rahat sınav ne zaman ilk sınav ögren direk kaydını yap sınavı kacırma daha erken biter senin için ama kayıt 16 ekim de başlamış kayıt yenileme sınav için halk eğitim git çunku kayıt sona erince +2 gün daha veriliyor kayıt için tarih açılıyor o tarihi kaçırmazsın
tarafından
16 ekimde bitmemişmi canım ben kaçırdım sanddım
(679 puan) tarafından
Aynen baktın bende 16 ekim yada 17 si sonmuş canım bir de sınavlar online değilmiş artk

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gulcanhozan (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
4 cevap 201 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu