0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Saçma sapan şeyler izliyor izin vermiyoruz illa ac dyoruz eyer izleeyeceksw arada YouTube kidsten eğitici şeyler yuklyecektim.nasil.yapacam telefonda indirmişm ama telefon izlemesin nasıl ypcm

5 Cevaplar

0 oy
(5,727 puan) tarafından
Televizyona uygulama indirebiliyorsan, öyle özelliği varsa tıpkı telefona indirir gibi indirebilirsin
tarafından
YouTube bölümünden YouTube kids ayarla dyor öyle yapyoruz ama kod falan istyro yapamadım bı turlu
-Reklam-
0 oy
(1,478 puan) tarafından
Normal YouTube'u nasıl bağlıyorsan onu da aynı şekilde bağlayabilirsin canım
tarafından
Vala YouTube çoktan bağlı bir türlü baglayamadik kod istyor
(1,478 puan) tarafından
Tlfndn mi baglanacan
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Ben kendi YouTube adresimle kids açmıştım, ayrıca televizyonada bağlı o yüzden kids otomatik geldi
tarafından
YouTube bağlı ama kıds bayglayamadim kod istyor
(1,895 puan) tarafından
Ne kodu istiyor ki.
tarafından
Oldu cnm
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Telefondan açtığında, üst kenarda ekran gibi bi işaret oluyo. Ona tıklayıp tv'ye yansıtabilirsin. Tv'ye indirmek de telefona indirmekle aynı olması lazım. İndiremezsen ilk dediğimi dene
(9,504 puan) tarafından
Bizim Tv de yutup Kids vardı ama yansımıyordu onunkinde öyledir belki
(11,089 puan) tarafından
Olabilir :)
tarafından
Evet cnm Allah razı olsun eşim yaptı yaa kız saçma sapan şeyler izliyordu korkuyordu budaha eğitici bide ücretli degl dimi
(11,089 puan) tarafından
Bilmiyorum ben kids indirmedim. Normal youtube öyle bağlanıyor televizyona o yüzden söyledim dene diye
0 oy
(306 puan) tarafından
YouTube girdiğinde ekranda YouTube Kids bağla deyip ekrandaki karekodu telefondan taratıyorsunuz daha sonra ekrandaki kodu girip ebeveyn onayı veriyorsunuz ve bağlanıyor
tarafından
Kodu nasıl tarayacam tarayici var telefonda ama olmadi
tarafından
Oldu cnm teşekkür ederim
(306 puan) tarafından
Şimdi gördüm canım olduysa sevindim adına:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
22 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mercimek tanesi (1,656 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 407 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (746 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...