0 oy
80 göst.
Aile kategorisinde (364 puan) tarafından
Sorum başlıkta arkadaşlar. Adetime yaklaşık 6 hün var. Düxensiz adet oöuyorum ama ovulasyon testi ile yumurtam bu ayın 19 unda çatladı. Şimdi test yapsam çıkar mı. Çok heyecanlıyım günlerdir bekliyorum vakit geçsin diye. Dua edin nolur çok istiyorum 2.yi 

6 Cevaplar

0 oy
(3,004 puan) tarafından
Regl gecikmeden test yapmanı tavsiye etmem, varsa bile çıkmayabilir yeni olduğu için. Bu nedenle sen negatifi görüp yok yere hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Bekle adet günün geçsin. 
(364 puan) tarafından
Zaten yumurtlamadan 1 gün sonra gitmişken kan verdim. Negatifti. Şimdi de adetimi bekliyorum eşime de söyleyemiyorum artık. Üzülüyorum diye tepki gösteriyor . Her ay her ay negatif görünce 2 günüm moralsiz geçiyor . Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
(3,004 puan) tarafından
İşte o yüzden acele etme. Adetin geçsin sonra yap testi. Bir de bu kadar kafana takıyorsan olmuyor zaten, biraz akışına bırak. Zaten 1 tane varmış, zamanı gelince 2.de olur. Bozma moralini.
(364 puan) tarafından
Ocak ayından beri istiyoruz . Olmuyor hiç bir saglık sorunu da yok gittik eşimle. Hayırlısı ne zamansa o zaman olsun elbet tez zamanda :) teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım 
(364 puan) tarafından
Amin canım inşallah :)
0 oy
(879 puan) tarafından
En erken 12. Gün yapabilirsin onda bile çıkmama ihtimali var bekle derim
(364 puan) tarafından
İntte 8 ile 11 gün arasında diyiyordu ben de 8 i bekledim . Ama erken anladıgım kadarıyla
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Biraz açık olacak ama 19 Ekim'de mi beraber oldunuz ve şimdi test mi yapmak istiyorsun yanlış mı anladım acaba kız öyleyse nasıl hemen belli olsun
(364 puan) tarafından
Evet öyle oldu. İnan şu 8 gün bana sanki 2 3 ay kadar uzun geldi. İnsan birşeyi çok istiyorsa günler geçmez olıyormuş:)
(7,991 puan) tarafından
8 günde nasıl belli olacak biraz daha sabır adet gününe kdr bekle canim
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Bende ovilasyon ile hamile kaldım senin gibi 6,7 gün kala test yaptım negatifi gördüm sonra bıraktım adetime 3 gün kala yaptıgımda pozitifti şimdi 5+3 günlügüm darısı başına inşallah 
(364 puan) tarafından
Şey sorucam afedersin ama cevaplamak zorunda değilsin . Yumurtlama zamanı daki o 3 günüde degerlendirdin mi
(1,531 puan) tarafından
Evet yumurtlama öncesi ve yumurtlama gününü değerndirdim ondan sonra hep gün aşırı ilişki oldu ki yumurtlama günü oldu diye düşünüyorum
(364 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
(1,531 puan) tarafından
Rica ederim Allah'ım hayırlısını nasip etsin inşallah
(364 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Evde çıkmaz bence birde adetin geçmeden test yapma 
(364 puan) tarafından
Kanda da çıkmıyor sanırım. Ctesi ne kadar bekleyeyim pazar kesin yaparım ben :) adetin geçmesini bekleyemeyecek bu sabırsız yüreğim :))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 381 göst.
0 oy
11 cevap 113 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nagiiiss (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
0 oy
4 cevap 79 göst.

381,398 soru

11,418,186 cevap