0 oy
76 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (141 puan) tarafından

Ben tüm vücud lazer epilasyona gidiyordum. Kıllarda incelme ve azalma gözle görünür olmuşdu. Şu an 2aylık  hamileyim. Tüm hamileliğim boyunca lazere gitmemeyi tercih ediyorum. Dr kontrolleri var malum.  

Ama karın, göbek etrafımdakı kıllar şu an biraz rahatsız edici. Jiletle kalınlaşır, eski haline döner. Şimdilik makasla kese bildiğim kadar kesdim de.  Yolumuz daha çok uzun ve bunun bikini temizliği filan var.  Anneler ben ne yapıcam? Nasıl yapıcam? Sizler nasıl yaptınız? :happy:

3 Cevaplar

0 oy
(238 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Lazere başlamıştım. 2 ana 2 ara seans gittim ve hamile olduğumu öğrendim. ağdaya başladım mecburen tekrar. Jilet vuramıyorum alerji yapıyor. 20 haftalığım 3 kere ağdaya gittim. Yarın 4.yü gidicem cumartesi kontrolüm var kıldan nefret ederim :D

-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından

Gebelikte hormonlardan  dolayı yapılmıyor diye biliyorum ben yaptım kol caka bikini bölgesi  koltuk altı bıyık. Hamilelikte çıktı tekrar dan . Şaşırdım :woot:

(141 puan) tarafından
Siz temizliğinizi nasıl yaptınız?
Ben bebeğe zararı olur diye lazere gitmeme kararı aldım)
(1,175 puan) tarafından
Ben doğuma kadar malesf  jilet kullandım doğuma gitmeden önce de ağda yaptırdım kuaförde komple
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Ağda yapıyordum canım son aylarda eşim yardım etti. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
0 oy
30 cevap 682 göst.
6 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Alaska (816 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
11 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hediye (5,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
8 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hafize12345. (55 puan) tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,719 cevap

34,975 kullanıcı

...