0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (424 puan) tarafından
Kızlar çok yakın bir arkadaşim var evliliği de güzel gidiyor dısaridan bakilinca yani.Eşinin kartla ödeme yaptigini görmüş internet ücretini ödüyorum demis fakat bir konser bileti aldiğini görmüş ama ona çaktirmamis.Sayfadan bakıp ücretini hesaplayarak hangi konser olduğunu anlamis.Arakadasim eşine bir sey dememis.Ben de dedim ki hiç çaktirma konseri senin için almamissa o çikinca takip et aldatiyorsa anlarsin zaten basmis olursun .Sizce doğru mu yaptım böyle söyleyerek?

8 Cevaplar

+1 oy
(935 puan) tarafından
Çok iyi demişsin, inşallah sürprizdir de sorun olmaz
(424 puan) tarafından
Yani şöyle düsündüm eğer gördüğünü söylerse evet aldim sürpriz yapacaktim diyecek.Çaktirmazsa aldatma varsa anlamis olacak
tarafından
İyi yapmissin ne zaman konser bari kadina almissa bizede soyle bende merak ettim bak simdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zeki kadınlar ya isllah suprz yapiyordur 
(424 puan) tarafından
Inşallah ya
0 oy
(1,176 puan) tarafından

Sonucu bizde söyle merak ederm ben:D

(424 puan) tarafından
Ben de çok merak ediyorum inan eğer aldatiyorsa Allah çikarsin bir an önce .Konsere daha 1 ay fln varmis ama.Tutabilirse arkadasim içinde
0 oy
(27,339 puan) tarafından

İyi demişsin beklemesi doğru olur

0 oy
(3,452 puan) tarafından
İnşallah sürprizdir dicem ama mesela kimin konseri ? Arkadaşın o kişiyi seviyo mu yani konserine gitmek istediği birimi ?
(424 puan) tarafından
Evet sevdiği birinin konseri eşine gidelim demis geçenlerde yok ya baska konsere gidelim gereksiz pahali fln demis.Umarim sürprizdir arkadasim tek celsede boşar valla affetmez
0 oy
(12,771 puan) tarafından
İnşallah sürprizdir 
0 oy
(58 puan) tarafından
Çok iyi demişsin.Hatta deseydin oldu ki arkadaşin başka biriyle yakalarsa acele etmesin fotoğraflarını hep çeksin ama inşallah suprizdir ya Rabbim kimsenin yuvasını bozmasın 
(424 puan) tarafından
Dedim de bakalim Allah korusun aldatmaysa o anki duygularla aklina gelmeyebilir
0 oy
(7,879 puan) tarafından
Doğrusunu söylemişsin iyi olmuş akıl vermen ama inşallah süprizdir .
(424 puan) tarafından
Insallah ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 336 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Niyeki (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 702 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 948 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Prensannesiii (33 puan) tarafından soruldu