0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
merhaba anneler oğlum 2,5 yaşında geceleri altını çok ıslatıyor uyumadan önce de kendisi su çok istiyor ve içiyor gece saat başı tuvalete kaldırıyorum ama buna rağmen altını ıslak gördüğüm oluyor havalar da soğuk çalışıyorum hasta olmasından korkuyorm külot bez bi işe yaramıyor 1 2 defa gece bezledim ilk gün asla iistemedi kandırarak 2. defa bezledim 3 gündür öğle uykusunda kaka yapmış akşamları da çişi ilk feldiğinde söylemiyor tutamayacak noktaya gelince çiş diyor ne yapmam lazım bu sürek beni d e çok yıpratıyor

4 Cevaplar

0 oy
(1,176 puan) tarafından
Biz aynı şeyleri yaşıyoruz  7 yasin da ama hala altına işiyor  uyumaya yakın cok sıvı tüketiyor  gece kalkıyor m isetiyorum ama yine aynı cok zor bir durum bıktım çarşaf pike battaniye  yıkamaktan 
(1,121 puan) tarafından
Canım benim 5 yaşındaki kızım da aynı asla ögretemiyorum geceyi aşırı isiyo bende bez takıyorum çok üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
(9 puan) tarafından
4 yaşında oğlum maalesef bizde öyleyiz. 2 aya yakın uğraştım bu sürede sadece 2 kere altını ıslatmadı.

2 alez kullanıyordum gece çişini yapınca uyaniyordu üstteki alezi alıp alttaki duruyordu sabah onu da ıslatıyordu.  Eşim zorlama hem onu hem kendini yipratiyorsun dedi bezi taktım geri. 

Yatağa geçiyor yanına şu istiyor uyumadan yarısını içiyor ee bir de gece uyanıp içiyor. Su içme olayını çözmeden bezden kurtaramam. 
(1,121 puan) tarafından
Benim kızımda 2 ay sonra 5 yaşına gircek ben çok kendimi yiprattim kocaman oldu ogrenemiyor diye gece kalkıp götürüyorum ama ne zaman yapacagı belli olmuyo yatarken götürüyorum uyuduktan sonra 2 saat içinde 4 5 kere yapıyo yani gece boyu 7 8 kere götürmem gerekiyo çoğunda kaciriyo bende taktım bezi çok yiprandim
(9 puan) tarafından
Bu yaz tekrar deneyeceğim yine olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Kızıma 2 kere tuvalet eğitimi vermeye çalıştım ama ikisinde de çok huzursuz oldu. O yüzden zorlamadım. Gece çişini tutamıyorsa bence o çocuk tuvalete gidemez ki uzmanlarda böyle söylüyor. Bence çocuğu da kendini de yıpratma..
0 oy
(692 puan) tarafından
Bugün okudum altına kaçıranlea hacamat çok iyi geliyormuş canım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 150 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
0 cevap 90 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 427 göst.

379,193 soru

11,350,948 cevap

34,820 kullanıcı

...