0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (1,309 puan) tarafından
Sahilde Suriyeli çocuk kızıma sarıldı. Bende aaaa kardeş dedim bişey demedim. Oyuncaklarıyla oynadı kızım. Yarım saat oynadılar derken 4 g0n sonra bu hastalık gösterdi kendini. Nerden bilecektim başımıza bunların geleceğini :((((( çok ama çok üzgünüm

4 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ondan bulaştığını  nerden biliyorsun  ki ? Var mıydı  çocukta 
(1,309 puan) tarafından
Çocuğum yalnızca o gün dışarıya çıktı. Hep evdeydi onun dışında. Doktor özellikle 4-5 gün önce çocuklarla temas halinde oldumu diye sordu. Evet tam 4 gün önce suriyeli çocukla temaz halindeydi. Başka ihtimal yok sıfır yani
(91 puan) tarafından
El ayak hastalığı döküntü başlamadan önce bulaşır zaten
(1,309 puan) tarafından
Aynen öyle olmuş zaten döküntü bugün başladı
-Reklam-
0 oy
(2,151 puan) tarafından
Biz hicbir yere gitmemize rağmen geçirdik hava yolu ile bile bulaşabiliyor ilaç yazdı doktor ve ateşini sürekli kontrol altında tutun dedi ve bir hafta sonra kontrole getirin demişti

Geçmiş olsun 
(1,309 puan) tarafından
Doktor bunun ilacı yok dedi. Kendisi düzelecek dedi. Peki sizde kaka da veya çişte kan görüldü mü?
(2,151 puan) tarafından
Hayır ağzının içi yara olmuştu ve vücudunda kızarıklıklar oluşmuştu
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Agzinin ico po posu elleri ayaklari agzinin etrafi maf oldu oglumun cok korktum iz kalcak gecmiycek diye ama doktor dedi ilaci yok atesini kontrolde tutun istahi cok kesilmisti bir hafta sonra iyilesmeye basladi kendini guzel toparladi cok sukur 

Sizede gecmis olsun cnm insallah tez zamanda iyilesir 
(1,309 puan) tarafından
İz kaldı mı peki cnm? Çok sağol
(2,803 puan) tarafından
Yok cnm iyilesince hepsi geciyor
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Biz geçirdik bunun ilacı yok bişi yapılmıyor ateşini takip et 7-10 gün içinde kendiliğinden geçiyor kiminin hafif kiminin ağır ve ateşli geçer , geçmiş olsun canım 
(1,309 puan) tarafından
İz kaldı mı peki cnm? Çok sağol
(1,431 puan) tarafından
Yok kuzum bizde iz kalmadı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aytencelik (4,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 140 göst.
2 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.

380,064 soru

11,377,378 cevap

34,864 kullanıcı

...