0 oy
265 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15,196 puan) tarafından

5 gün gecikti adetim. Farklı günlerde test yaptım. Hep negatif cikiyo. Hamilelik var olabilir mi yine de? Daha yeni doğum yaptım. 4 ayjik bebeğim.  Hiç düşünmüyodum. Şoka girdim. Ama siz de bı bakın bu test negatif değil mi. Hamilelik olsaydı şimdiye çıkması gerekmez miydi yani. 

image

10 Cevaplar

0 oy
(433 puan) tarafından
Ben göremedim negatif
(15,196 puan) tarafından
İnşallah hayırlısıyla yoktur
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından

Canım çizgi yok :D

(15,196 puan) tarafından
Ya yok ben de göremiyorum . Ama bazıları hayalet çizgi falan var diyolar. Bı de bu kadar gelmemesi hiç olacak iş değil. Ondan korkumdan size de sorayım dedim. Napayım dostum ☹️
(163 puan) tarafından
Yok canım ya negatif bu baya o hayalet çizgi arkadaşımda oldu el feneri ile bakmisti gözüküyor yinede sen 3 4 gün sonra bidaha yap
(15,196 puan) tarafından
Tamam dostum. Sağol
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Havaların değişmesiyle olabiliyor gecikme öyledir belki korkma
(15,196 puan) tarafından
Ne bileyim hiç başıma gelmedi ki daha önce bu kadar.
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra düzenli adet gördün mü? 4 ayda düzen pek olacağını sanmıyorum da. Arada böyle aksamalar olur. Ben çizgi göremedim.
(15,196 puan) tarafından
Yani şöyle oldu. 2 ay ustuste ayın 21 inde geldi. Bu ay yok gelmedi. İnşallah ondandır
0 oy
(4,947 puan) tarafından
Korkma canım yok birşey baya negatif,doğumdan sonra olur öyle düzensizlikler,bende doğum yapalı 8 ay olcak hala daha âdet olmadim 
(15,196 puan) tarafından
Bn iki ay oldum. İkisi de de ayın 21 inde olunca biraz endişelendim açıkçası. İnşallah duzensizliktir
0 oy
(8,238 puan) tarafından
Ben görmüyorum ikinci çizgiyi yok gibi :) hakkında hayırlısı olsun 
(15,196 puan) tarafından
Amin dostum sağol
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Gecikme normal o halde canım yok gibi bir süre sonra kan ver hayırlısı olsun bakalım 
(15,196 puan) tarafından
Amin dostum sağol. Pzt kan vercem gelmezse
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış sayılırsın günlerinin şaşmasi çok normal bu test negatif olsa çıkardı o gecikmeye 
(15,196 puan) tarafından
Ay inşallah ya. İki ay ustuste aynı gün olup şimdi bu kadar gecikince bı de arada baş dönmesi falan da oluyo . Ondan korkuyorum
0 oy
tarafından

Yok yok negatıf ama su korkuyo oyle bılıyorum kı :D dogumdan sonra 8 ay regl olmamıstım, 5. Ay anneme soyleyınce aaaa ben hemen oldum sen hamıle olmayasın dedı ıhtımalde yok ama eczaneye aglaya aglaya gıdıp almsıtım testı :D Rabbım ısteyene versın

(15,196 puan) tarafından
Amin Allah'ım isteyene versinn. Bn aglamadim. Aglamazdim da heralde. Ama bütün çocuklarımız Haziran'da doğmuş olacak. Millet bı hesaplayacak. 9 ay geriye gidince Eylül ayında ne varmis bu kadar ya diyecekler adgdgdggs. Biraz da ondan korktum. Bı de kızım daaha en azinda 2 yıl emsin istiyprum. Valla 3. Çocuğu düşünmüyodum hiç. Ama aklıma girmiş gibi de oldu bı garip avdgehsbsb
tarafından
Kolik bir bebek, gurbetteyım, gecelerı 15 dakıkada bır uyanıyp tavana bakıp aglıyorum :D vallahı ben aglar aglar kafaları yerdım benım bıde 2. Olcaktı :D
(15,196 puan) tarafından
Kolik bebek çok zor. Oğlum da öyleydi. Çok şükür geciyo o günler. Ama zor geciyo
tarafından
Onların gecıyorda bızde bıraktıgı travma zor gecıyo :D Rabbım dusmanıma kolık bebek vermesın, kızımla beraber oturup aglıyordum saattlerce
(15,196 puan) tarafından
Çok Zor bişey gerçekten
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Korkma kız  1 yıl içinde düzensiz adet olman çok normal. Bir ay olup 2 ay olmayabilirsin bazen düzenli olurken günü de şaşabilir ay bile geçebilir 1 yıldan sonrası önemli 
(15,196 puan) tarafından
Ya benim hiç böyle olmayınca şaşırdım. İnşallah dediğin gibidir. Arada basım da donuyo gibi oluyo falan ☺️
(3,676 puan) tarafından
O vitaminlerden ya da uykusuzluktandır merak etme ☺️
(15,196 puan) tarafından
AA vitaminler düzensizlik yapar mı. İnşallah dediğin gibidir içim rahatladi ☺️
(3,676 puan) tarafından
Midem bulanıyor dedin ya ona dedim daha çok yeni duzensizlik olması normal korkma testte de zaten hiçbir şey yok hamile olsan hiç böyle mi çıkar test ☺️
(15,196 puan) tarafından
İçime su serptin valla ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
25 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 515 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 244 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,619 soru

11,364,095 cevap

34,841 kullanıcı