0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (4,068 puan) tarafından
Havalar soğudu malum artık Yavştan evden çıkmamaya başladık akşamları vakt geçirebilecğimz oyun önerisi istiyorum sizden 3 yaşnda 

5 Cevaplar

+1 oy
(2,593 puan) tarafından
Cocukakademi eğitim seti tavsiye ediyorum çok eğlenceli

Parmak boyalarla yüz boyuyoruz.  Kuaforculuk oynuyoruz küçük bir çantası var . Bazen araba yaristiriyoruz.  Saklambaç, yakalamaca, hamur işleri yapıyoruz,  hırsız poliscilik oynuyoruz. Kinetik kum oynuyoruz oyun hamuru boyama. Kitap okuma doktorculuk. Yatakta ziplamaca:))) balon patlatma oynuyoruz bazen . Nadiren evcilik ama çok tercih etmiyorum. Fon kartonlarina şekil çiziyorum ona boyatip makasla kestiriyorum. Legolar la oynuyoruz plastik hayvanlar var onlarla da güzel oyun kuruyoruz.  Shake ler yapıp içiyoruz meyveli . Aklıma bunlar geldi şimdilik 
-Reklam-
0 oy
(471 puan) tarafından
Oyun hamuru boyama .  Kek yapmak . 
(4,068 puan) tarafından
Bunları yapıyoruz canm teşekkür ederim
(471 puan) tarafından
Yapboz. Basketbol. Etkinlik buluyorum . Vs . Şuan aklıma bunlar geldi canım.senin başka yaptığın varmi
0 oy
(1,375 puan) tarafından
 Ben bir oyuncagi sakliyorm gözlerini kapatıyor sonra onu odada arıyor çok sever bu oyunu

Kitap okuruz boya yaparız oyun hamuru oynarız 

Puzzle LEGO oynamayı çok sever 

Mutfak seti var onunla babasına yemek yaparız aklıma gelenler bunlar :)
0 oy
tarafından

Sandalye kapmaca oynuyoruz biz, kareoke yapıyoruz, parmak boyası cok sever, hava soguk da olsa 15-20 dk mahallede dolanırız, cama çıkar gecen arabaların renklerını sayarız yarım saat mıllete laf atarız :D sonra tablette tom var onunla oynuyorux yarım saat gıydırıyoruz yedırıyoruz bır nevı sanal bebek gıbı cok sevıyor onu :) beraber mıtfaga gecerız kendı bıcagı ve tahtası var onla bıseylerı kesmeye calısır bende yemek yaparım tabı hergun degıl haftada 2-3 gun yemek yaparız genelde, boyamadır hamurdur etkınlık kıtaplarıdır saymıyorum bunlar rutın oldu artık

0 oy
(1,102 puan) tarafından
Valla Instagram'da gördüğüm etkunlikleri hazırlıyorum yaşına uygun yapiyoruZ. Onun harici sticer kitaplardan aldım çizgi kitaplarınız var top oynuyoruz . Sabit oturmalı oyun sevmiyor çok vazla . Evde denizcilik oynuyoruz felan:D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 304 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,260 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 415 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 605 göst.