0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (1,119 puan) tarafından
Arçelik çamaşır Makinem 2 senelik

Çamaşırları çok kötü yıkıyor.Servis çağırdım kullanıcı hatası olursa servis ücreti alacakmış.Ne gibi kullanıcı hatası olabilir ki?Deterjan haricî bişey de kullanmadim

5 Cevaplar

0 oy
(1,573 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
7 yıllık arcelık makınam 2-3 yıkamada deterjan hazinesini temizlerim ayda bır bos calıstırırım 90 da kaynar su ıle ve ayda 1 yıne camasır makına temizleyicisi kullanır talimata göre bos calıstırırım koku vs olmaz 9 kg ama dolmasını beklemem genelde yarı dolu calısır zorlamam
(1,119 puan) tarafından
Hm ben de buna dikkat edeyim o zaman
-Reklam-
0 oy
(425 puan) tarafından
Gunaydin Cok dolu dolu atiyorsan oyuzden koku yapar canim elbiseleri az at birde sabun markasini deyistir oyle dene ama 2 senelik urunun garantisi yokmu neden ucret aliyorki
(1,119 puan) tarafından
Evet çok saçma.Garanti var ama eğer kullanıcı hatasından dolayı oluyorsa ücret alırız dediler.Az koyuyorum.Ariel kullanıyorum aynı
(425 puan) tarafından
Sikayete bulun canim arcelik hatini ara sikayete bulun
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Makinenin temizliğine dikkat etmiyorum itiraf edeyim.Ama sırf deterjan haznesini temizlenmiyorum diye o kadar kirli çıkarmaz ki
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Benimde Arçelik 4 sene olucak alalı öyle çokta memnun değilim yıkamasından ve makine koku yapiyo ben sürekli temizlerim bide banyom küçük havadar değil o yüzdende olabilir ama o kadar temizlemeye de kokusu azalması oda yok
0 oy
tarafından
Onlara göre  hersey kulanici hatasi  zatn ücret almak için elbet bir suç bulurlar 
(1,119 puan) tarafından
Kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tugce315 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 202 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde zmrt_ (1,621 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
29 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazli.51 (532 puan) tarafından soruldu

379,592 soru

11,363,311 cevap

34,839 kullanıcı

...