0 oy
880 göst.
Diğer kategorisinde (1,535 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Post acmistim bununla ilgili lakin  kapanmis....Kalbi güzel yorum yapan hatunlar hepinize teşekkür ederim hay van insan her canlıyı bir tutup ayirmadiginiz için e bebekten gittim sifir aldım şansıma indirime girmiş :)

image

22 Cevaplar

+1 oy
(10,221 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Güle güle kullan canım. Boşver buradakileriı. Ayakkabı sorana da markaysa eğer çemkiriyorlar. Bir cana yardım ettiğin için Allah da yardımcın olsun hep
(10,221 puan) tarafından
Amin canım inşallah. Allah herkesin gönlüne göre versin art niyetle yapılmayan her şeyin mükafatı var muhakkak ❤️
(1,535 puan) tarafından
Ay kuzum arkadaşın bitanesi yazmış elimde var sana gönderiyorum yarın diyerek telefonlastik yarin kargolayacak sagolsun
tarafından
Hele ben bu ayakkabı matkası yuzunden az laf okumadım burda
(10,221 puan) tarafından
Aaa çok sevindim ya bak en azından herhangi bir canlıya yardım etmenin bir insana yardım etmek kadar sevap olduğunu bilenler var canım.
Rabia canım ben sormadım buraya ama soranlara muameleyi gördüm sen bile olabilirsin hatta gördüğüm 3 ayakkabı alırmış o paraya. Yok çocuğa o kadar pahalı alınmazmış sen alma ben alıyorum kendimi de ona göre ayarlıyorum demek ki. Banane demiyor kimse ya da haddim değil diyemiyor
tarafından
Ben spır ayakkabı dışında hiç bir şey giyrmiyorum yazın Adidasın bı ayakkabısına 1800 verdım 3 cocuguma da
 Nıke aldım ayakkabı bnm için cok önemli hemen agrır hemen yara olur ayaklarım
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Tövbe köpeğe bebek arabası mı aldınız :O

+2 oy
(1,559 puan) tarafından

Gule gule kullansin havhavcikkk :D

(1,535 puan) tarafından
Ya içine koyunca resim aticam sana :D jelicim çok tatlısın çok kalp :)
(1,559 puan) tarafından
Ay at cok merak ediyorummmm at mutlaka ❤️❤️☺️
(1,535 puan) tarafından
Kesinlikle aticam birilerinin kalbine dokunur belki tabi varsa kuzum :)
+1 oy
(625 puan) tarafından

Burda kötü niyetli cahil çok. Güle güle kullansın minik, yorulmasın hiç gezerken :)

(1,535 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canım inşallah gelsinde bi gezdirelim bakalım nasıl olacak :)
+1 oy
(4,077 puan) tarafından
Canım kuzum benim :)) güzel güzel gezsin içinde yavrum :))
(1,535 puan) tarafından
Sağol canım benim gelsinde fotoğraf aticam size gezdirirken :)
0 oy
(7,600 puan) tarafından
Hayırlı olsun 
0 oy
tarafından
Kız burdakileri bu kadarda dert etmeyin hayırlı olsun 
(1,535 puan) tarafından
O olay öyle değil kimse kimseye hakaret etmedi başka birileri bunun üstünden beni savunan kişilere saçma sapan uyarı verdi ve post gizlendi ne gerek var böyle olmasına kendi çocuklarına yapamadıkları ebeveynlikleri başkası bi canlıya yapıyor bunu savunuyor diyerek haksız yere uyarı veremezler
(4,077 puan) tarafından
Yaaa Merve hanım diğer postta tahsilinizi sormuştum. Bir sürü yorum gelmiş ama soru kapanmış okuyamadım. Bir cevap vermiş miydiniz acaba?
(4,077 puan) tarafından
Ahahajaj yine uyarı geldi :D bence artık bunu bi tespit etmeleri lazım :)
(1,535 puan) tarafından
Yarası var verenin çünkü neyse Allah onunda yardımcısı olsun kalbini bi temizlesinde çocuğuna faydası olsun canımın içi ne diyelim :)
0 oy
tarafından
İnsan oğlu bu her çeşit insan var napacan :) hayırlı olsun cnm 
(1,535 puan) tarafından
Verirler çünkü kendileri bi iğne alamayan hazimsiz taraf bi canlıya faydaları yok kendi dünyaya getirdikleri buna dahil rahatsiz eder böyle şeyler onları
(659 puan) tarafından
Bende kedım ıcın kanguru almıstım dısarda cok rahatsız ettikleri ıcın takmıyorum bızım ulke henuz o kadar gelısemedı
(1,535 puan) tarafından
Kanguruda aldık sigamadi içine essek herif bakalım bunda nasil olcak :)
(659 puan) tarafından
Resmini atın gelınce arabası bızde gorelım:)
(1,535 puan) tarafından
Aticam canım:)
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Ne dediler ki burdakiler?  Ben köpekleri çoğu insandan çok ama çok severim 
0 oy
(8,965 puan) tarafından

Ohh kesene bereket bacım güle güle eskitin:D

(1,535 puan) tarafından
Sağol canım:)
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Köpeğin  rahatsız mı hani yürümesi ile ilgili bir sorunu mu var acaba 
(1,535 puan) tarafından
Öncesinde işkence görmüş dışarıda kendini güvende hissedip kucaktan inmiyor alıştırmak için aldım
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Güle güle kullansın. Bence yürümeleri daha sağlıklı hayvanların yani saçma geldi bana. Hayvanda engel falan mı var da aldın. 
(1,535 puan) tarafından
İşkence görmüş daha önce kendini disarida güvende hissedemiyor devamlı kucakta alıştırmak için aldım
(1,268 puan) tarafından
Anladım, hayvanlara bile neler yapıyorlar insanlar çok vahşi ya
0 oy
(3,363 puan) tarafından
Canim yanlış anlama ama birsey merak ettim köpegin yaşlı mı yada felcli mi genelde bebek arabasiyla zor durumda olan köpecikleri gezdiriyorlarda hayırlı olsun bu arada 
(1,535 puan) tarafından
Daha önce işkenceye maruz kalmış ürkuyor sokakta devamlı kucagimizda alıştırmak için aldik canım
(3,363 puan) tarafından
Ahh yazık insallah alısır agzi yok dili yok bu hayvanlardan ne istiyorlar anlamiyorum
(1,535 puan) tarafından
Alışır heralde gezmeyi seviyor ama kucakta tabi :D
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Gerçekten insanlar çok acımasız ne var yani aldın kullandın sonuçta canlı yani bebekle h ayvani kiyasliyorsunuz bu biraz komik insan evladınada bakıyor h ayvani da oda bir canlı yani birde şu konulari artık desmeyin ya benim çocuğum yok rabbim nasip etmedi maddiyatimda yetiyor Allah şükür gerekeni fazlasını şuan kedime harcıyorum çocuğum olursa onada harcarim ikiside canlı yapmayın şunu artık herseyi çocuğa bağlamayın olmuyor stiyorsunuz ki o h ayvan sadece besleyin geçin hayır onunda insan gibi ihtiyaç değişikliğe ihtiyacı var zaten bunları karsilamayip ee mama yesin yeter ona diyorsunuz alıp bakmicaksaniz bu zihniyet olacaksa bakmayın zaten bakanada bebekle insanla vs kıyaslamayın maddiyati yetiyorki fazlasını yapıyor niye engel olup yerle bir etmekle uğraşıyorsunuz 
0 oy
(346 puan) tarafından
Kız ürünü almaktan vaz geç istersen ücretsiz yollayim ben sana bebek arabası 
(1,535 puan) tarafından
Yavrum yatanda olması lazım bize yatış pozisyonuna geçiyor mu
(346 puan) tarafından
Evet yatıyor cnm tam yatıyor geniş ürün
(346 puan) tarafından
Ön teker tek arkada iki teker var cnm
(1,535 puan) tarafından
Eğer yatansa ücretsiz asla kabul edemem zaten belirli bi bütçe ayırmıştım kendime onu veririm sende onunla başka bisey yaparsın canım benim çok teşekkür ederim senin gibiler sagolsun bu arada
(346 puan) tarafından
Cnm özelden mesaj attim bak numaramı verim
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Yani ilkkez duydum alındığını ama  benimde sevdiğim köpegim olsa veya kedim alırdım herşey yani şimdi empati kurunca iyi etmissin

0 oy
(2,735 puan) tarafından

Ya çok sevindim minnoş adına :)

0 oy
tarafından
Yaa senin o güzel gönlüne kurban olsunlar güle güle sağlıkla binsin inşallah ☺
(1,535 puan) tarafından
Ya canım benim üstte zeynep var yazmış sagolsun iptal et ben sana gondericem dedi adresimi aldı kuzum verecek yarın kargoya Allah razı olsun hepinizden
0 oy
(378 puan) tarafından
Buna binecek k opegi de merak ettim ama. Hayırlı olsun. 
0 oy
(119,126 puan) tarafından

image

ben burda cok goruyom ama bu sekilde seninki normal bebek arabasimi yoksa evcil dostun icin olanmi gule gule kullan bu arada

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 168 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 283 göst.