0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından

İkinciye hamileymişim hormonlar dan mı nedense içimde çok büyük bir korku var oğlum 10 aylık emiyo korunuyordum bide napıcam bilmiyorum beni zor hayat beklıyo sanki ölmüşüm ağlanayanım yok gibi uykum kaçtı düşünmekten kafayı yicem ne var bunda diyeceksiniz ama hamilelik zaten zor uykusuzluk sar baştan düşününce beynim yanıyo zaten psikolojik olarak güçlü biri değilim off off içimi dökmek istedim öyle:(

3 Cevaplar

0 oy
(2,611 puan) tarafından
Zor olacak ama hersey bir süreç. Geçmeyecek gibi oluyor geçiyor. Yapacak bisey yok Allah sağlık versin hepsine . Annelik hep zor yani ard arda olsa da zor , arada yaş olsa da zor, yenidogan bebeklik de zor çocukluk dönemi ergenlik dönemi de zor ...
(15 puan) tarafından
Annelik her zaman zor haklısınız :(
-Reklam-
0 oy
(3,575 puan) tarafından
Evet hiçbir şey kolay olmayacak. 

Lakin şöyle düşünelim. Hamile olmasanız da zaten her şey zor. Ve inanılmaz bi şekilde kadınlar çocukları söz konusu olunca bi bakmış her şeyi yapabiliyor, her şeye bi şekilde yetişiyorlar. 

Şimdi hamileliğin tadını çıkarmaya bak sağlığınız el verdiği sürece. Ayağını uzat, uzun uzun banyonu yap, ye iç keyfince... 
(15 puan) tarafından
Evet ikinci bebek zaten düşünüyordum geç de olsa yine zorlanacaktım teşekkür ederim çok farklı bir bakış açısı kazandırdınız bana
(3,575 puan) tarafından
İşe yaradıysa ne mutlu bana:))
0 oy
(12,953 puan) tarafından
Sağlıcakla kavuşun inşallah ☺️♥️

Bende 11aylikken öğrendim ama biz çok istedik arası yakın olsun. Aralık'ta doğum inşallah büyük bir heyecanla bekliyoruz kızım da 17 aylık

Allah kimsenin çekemiceğı çileyi vermez içinizi ferah tutun pozitif şeyler düşünün 
(15 puan) tarafından
Haklısınız Allah bir kolaylık verir sağlıkla gelsinler inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lianaz (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 198 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Beyzanurw (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 210 göst.
24 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu

385,490 soru

11,527,031 cevap

35,198 kullanıcı

...