0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hala daha konuyu siyasete çekenler var hiç mi merhametimiz kalmdi bizim yahu yarın bu ülke savaş kararı olsa benim çocuğumun ne suçu günahı var ? Oradaki bebeklerin ne suçu var ? Kadınların ne suçu var ? İletişim tamamen gitti belki çoktan melek oldular böyle bir dünyada nefes almaya utanıyorum lütfen zikir çekelim 

image

9 Cevaplar

+6 oy
(6,165 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sızlatmıyorsa yüreğini mazlumun sesi layık olur mu şanına MÜSLÜMAN denilmesi ? 

Daha da diyecek biseyim yok 
tarafından
Malesef yazacak telaffuz edecek hiçbir kelime bulamiyorm
-Reklam-
+2 oy
(568 puan) tarafından
İsrailin harekatının amaci Yeşeya kehanetleri. Bu ateş sadece Gazze Filistin ile sınırlı değil, sıradaki hedefler Lübnan, İran, Suriye, Irak , Türkiye olacak   Yeşeya kehanetlerinde belirtilen alanlar da buralar ve 3. Dünya savaşının çıkış sebebi olacak hala buna siyasi diyip bizene diyenleri asla aklım almıyor. Siyonistler çok büyük soykırım yapıyolar ve tüm hepimiz buna elimiz kolumuz bağlı şahit oluyoruz. Orada onlar şehit oluyor ya geride kalan tüm müslümanların durumu ?
tarafından
Allah evlatlarimizi korusun hamileyim yemin ederim pişmanlık duyuyorum suçluluk duyuyorum Sona yaklaşıyoruz neden onu bu kadar iğrenç ve acımasız bir dunyaya  soktum ki :(
(831 puan) tarafından
Bende hamileyim oğlumda var annelik duygusu ordaki.annelrin yaşadıklarını yaşama korkusu var çocuklarımı nasıl bir hayat bekliyor bilmiyorum
(568 puan) tarafından
Anne olan , kalbinde merhamet barındıran  nefes alan her varlığın üzülmesi gerekiyor ama hala sitede işi siyasete cekip hakketiler diyen zalimler var
(831 puan) tarafından
Siyaset ekmeğini aşını veriyor bazılarının bazen o derece savunmak bide ne alakası var ya bebekler parçalanıyor görüp hala siyaset yapan vicdanını sorgulasn din siyasetdende fazlası ya merhamet ve vicdan sahibi kimse buna tepkisiz kalamaz
+2 oy
(1,430 puan) tarafından
Dini siyasete çeke çeke dini ayaklar altına alıp ezmediler mi ? Siyaset ne ya Allah rızası için biri bana söylesin ? Şimdi üşüşürler siyaset dediğim için ama din diyelim herkes kendi mezarına gidiyor derler , böyle düşüne düşüne insanlar din yok sayılıyor sokağa çıkamaz olduk kimseyle konuşamaz olduk çünkü kimsede Din korkusu Allah korkusu kalmamış siyasete gelince bademcikler yırtılana kadar ses çıkarmayı bilirler ama !!!
tarafından
Bir hocanin çok güzel lafı var gavur musluman olunca gavurdan uzak duruyor bizim müslüman karda gavur oluyor
(1,430 puan) tarafından
Gavura yandaş olurlar değil mi ? Vay halimize yaa Allah'ım bizlere hidayet nasip etsin
tarafından
Düşündükçe kalbim yerinden çıkıyor Sanki böyle burda konuşurken onlar şuan ne haldeler bilmem kaç milyar insanın yaşadığı dünyada Allah tan başka kimseleri yok
(1,430 puan) tarafından
Keşke bu çağa hiç denk gelmeseydim keşkeeee
tarafından
Binlerce çocuk aç susuz kahrolsun artık yeter
+1 oy
(2,104 puan) tarafından
Bazı insanları hiç anlamıyorum duygusuz olanları ya instagram da ya da bir yerde hasta bebek görünce ağlamak geliyor içimden çoğu zaman ağlarım o bebekler o çocuklar o kadınlar içim parçalsnıyor onları gördükçe diyorum ya burada savaş çıksa bebeğime bişey olsa ne yaparım bana bişey olsa o ne yapar düşündükçe insan içinde kayboluyor ama onlar şuan da bunu yaşıyor binbir hayalle yola çıkıp bebek sahibi oluyorlar  9 ay karnında taşı doğur büyüt sonra biri çıksın acımasızca herşeyini elinden alsın bu adalet değil asla adalet değil bugün bebeğime aşı yaptırmaya götürdüm onun csnı yanıp ağladıkça içimden onunla oturup ağlamak geldi bu insanlara çok yazık merhameti olmayan insanlara diyecek söz bile bulamıyorum kifayetsiz kalıyor her şey
tarafından
Hislerimin tarifi yok gerçekten yok
(2,104 puan) tarafından
O çocuklara bebeklere oturup saatlerce ağlıyorum artık en sonunda sağlık sorunlarım olduğu için bakmaysyım diyorum imkansız ben mi çok hassasım yoksa bazı insanlar mı kalpsiz anlamış değilim
0 oy
(4,986 puan) tarafından
İnsanlık vicdan la alakası var elin gavurunda merhamet ne gezer vicdan ne gezer 
tarafından
Bütün dünyanın gözü önünde katliam yapıldı çocuğuma sarilamaz duruma geldim az önce elektrik yoktu karanlıkta bekledim gelip yaptılar o sırada haberlere baktım bız sıcak yatağımzda beklerken oraya ölüm karanlığı çökmüş
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Bir gece biz de bombalara uyanacağız Allah esirgesin ama acı gerçek her geçen gün yaklaşıyor bize de 
tarafından
Evet hergun yaklaşıyoruz Allah evlatlarimiza öğünü yasatmasin
tarafından
Yumurta kendi totolarina dayaninca acaba su batı aşkını konusucaklarmi dünyaya yazıklar olsun sırf ölen müslüman bebek diye sessizler. Acaba batıda bir sivil ölse dünya ayağa kalkardı yazıklar olsun bu çağa denk geldiğim için. Rabbim Filistin halkına öyle bir imtihan vermiski evladim surdan düşse kafayı yerim. Beş yaşındaki çocuk iki yaşındaki kardeşine Kelime sadet getiriyor
tarafından
İçim sızlıyor gerçekten
0 oy
(237 puan) tarafından
YA KAHHAR YA KAHHAR
tarafından
Aminnnnn
0 oy
tarafından
Sabah. Biri ile kavga ettim konsere gidecekmis uzlmuyorms  zamnnda onlar neler yapmış vs diyor ya zamnnda olmuş bu 6000 bin agzi süt kokan yavruyu  öldürme sebbmi

Sese uyandim  şimdi gördüm  büyük  saldırı varms sinyal gitmis belkide öldü gitti hepsi hepsi şehit oldu içim yanıyor  gözlerim doluyor 
tarafından
Bu ******** insanlar yarın bu ülke savaş ilan etse bizim ne suçumuz günahımız var bizim bebeklerimizin ne suçu var diye düşünüyor mu acaba
(568 puan) tarafından
Nick neydi o vicdansızın bana özelden yazabilir misin
tarafından
Konsere gidermsnz postuydu canm giderim eğlenirim yazmsti alla yapn ppsi var
(568 puan) tarafından
Gördüm şimdi yazıklar olsun
tarafından
Kimdi ki o
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Allahım bizi bu kâfir kavme karşı güçlü kıl.. 

Aklıma hepsi geliyor ben izlediklerime hüngür hüngür ağlarken.. O çocukların iman dolu kalpleri.. Teslimiyetleri.. Ve insan kılıklı varlıkların hiçbir şey yokmuş gibi davranmaları.. O lanet mekanlarının hala tıklım tıklım olabilmesi.. Delirecek gibi oluyorum düşündükçe.. Nasıl ya diyorum nasıl.. Ne haldeyiz biz.. Onlar mı ölü.. Onlar şehit.. Bizse yaşayan ölüler.. Onlar o mübarek hadisi şerife nail olan, hep hak üzere olan topluluk.. Peki biz.. Ağlayarak yazıyorum.. Uyumak istemiyorum.. Nasıl uyurum.. :( Elimizden somut hiçbir şey gelememesi en kahreden.. Orası dünyadan kopuk... Bu dünya sustu izliyoruz sadece.. Allahım.. 

Allahım sen yardım et.. Yardım et... 
tarafından
Youtubede şuan uydulardan canlı var hala fuze düşüyor hala :(
tarafından
Nasil izleriz canm
tarafından
YouTube gaza live yaz çıkıyor çok yoğun saldırıyor Alalh kahretsin onlari
tarafından
Bizim gazetecilerde haber alinamiyormus
tarafından
Şuan sadece uydu görüntüsü var telefon elektrik İnternet baz istasyonu hiçbir iletisim yok onların akıbeti de bellisiz Alalh krousun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 435 göst.
0 oy
12 cevap 307 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kimbilirdi ki (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.
17 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu